تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان

پشت پرده اهانت به پیامبر اعظم(ص)وحشت سران غرب از گسترش اسلام

۲۶/  ۰ ۱  /۱۳۹۳

افزایش فشارها علیه جوامع مسلمان اروپایی و توهین به مقدسات اسلامی، از ساختگی بودن کل ماجرای حمله تروریستی به دفتر یک مجله فرانسوی پرده برداشت.
بار دیگر پروژه اسلام‌هراسی در قاره اروپا کلید خورد؛ پروژه‌ای که این بار توانست به مدد ماجرای ساختگی «شارلی ابدو»، بخش‌هایی از جامعه اروپایی را با خود همگام کند، تا به زعم خود بتواند جلوی رشد اسلام در اروپا را بگیرد. طی سال‌های اخیر میزان گرایش به اسلام به قدری زیاد بود، که مرکز آمار «سی اینترنشنال» بلژیک آن را یک رکورد خواند. موسسه فرانسوی «ای اف او بی» نیز از رشد شتابان اسلام در اروپا طی 10 سال اخیر خبر داده و نسبت به اسلامی شدن این قاره هشدار داده بود. اسلام‌هراسان نیز از آن به عنوان «بمبی خطرناک» نام می‌بردند.
بر اساس پیش‌بینی مراکز تحقیقاتی اروپا، رشد اسلام در این قاره تا سال 2020 دو برابر سایر ادیان برآورد شده است و کشور فرانسه نیز به گفته این نهادها، تا 39 سال دیگر تبدیل به یک جمهوری اسلامی می‌شود.
اما در این میان، ناگهان واقعه «شارلی ابدو» رخ می‌دهد و محافل سیاسی و خبری غرب به شیوه‌ای هدفمند، این واقعه را به اسلام و آموزه‌های اسلامی نسبت می‌دهند.
این ماجرا به تنهایی، توطئه‌آمیز بودن ماجرا را فاش می‌کند و نشان می‌دهد که سران غرب از گسترش اسلام در هراس هستند.
تظاهرات
صدها هزار نفر از مردم کشورهای مختلف علیه انتشار مجدد کاریکاتورهای موهن نسبت به پیامبر اسلام(ص) توسط نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» تظاهرات کردند.
به گزارش خبرگزاری‌ها، مردم کشورهای ترکیه، پاکستان، تونس، کویت و فیلیپین و فلسطینی‌های کرانه باختری علیه انتشار مجدد کاریکاتورهای توهین‌آمیز توسط نشریه «شارلی ابدو» تظاهرات کردند. تظاهرکنندگان علیه این نشریه شعار دادند و از مقامات فرانسوی خواستند جلوی اقدامات توهین‌آمیز این نشریه نسبت به اسلام را بگیرد.
دو هفته قبل نشریه «شارلی ابدو» علاوه بر چاپ یک کاریکاتور اهانت‌آمیز نسبت به پیامبر(ص)، کاریکاتور «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش را نیز چاپ کرده بود. پس از این ماجرا، دفتر نشریه هدف حمله مسلحانه و مشکوک دو فرانسوی الجزایری تبار قرار گرفت و طی این حمله و حوادث پس از آن در مجموع 20 نفر کشته شدند و حادثه پایان یافت. هفته گذشته اما نشریه مذکور ضمن چاپ مجدد کاریکاتور ضد اسلامی، تیراژ خود را از 50 هزار نسخه به سه میلیون نسخه افزایش داد.
در تظاهرات مردم برخی کشورها علیه این اقدام هتاکانه شارلی ابدو، پرچم رژیم صهیونیستی نیز به آتش کشیده شد. در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری، فلسطینی‌های معترض حضور «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تظاهرات ضد تروریستی اوایل هفته گذشته که در پاریس برگزار شده بود را محکوم کردند و آن را مضحک خواندند.
در پاکستان نیز معترضان خواستار اعدام فوری هتاکان به رسول اکرم(ص)، پیامبر بیش از 5/1 میلیارد مسلمان جهان شدند.
ساختگی بودن ماجرا
خیز تازه غرب علیه اسلام به بهانه آزادی بیان آن هم پس از یک حادثه مشکوک در پاریس که مدتی است با «اسلام هراسی» و توهین‌های هدفمند به مقدسات اسلامی همراه شده، ساختگی بودن ماجرای حمله تروریستی در فرانسه را پررنگ‌تر کرده است.
با توجه به شرایط خاصی که پس از ماجرای حمله به مجله «شارلی ابدو» ایجاد شده، و مسلمانان مورد حمله قرار می‌گیرند، به نظر می‌رسد که ماجرای تروریستی فوق کاملاً هدفمند بوده و عاملان پشت پرده این حملات نمی‌خواهند در اروپا کسی صدای اسلام را بشنود، همانطور که در صدر اسلام نمی‌خواستند.
در همین رابطه «دیوید ایکه» نویسنده انگلیسی، ماجرای پاریس را با پروژه ساختگی 11 سپتامبر آمریکا تشبیه کرده و نوشت: «جنجالی که پس از ماجرای پاریس علیه مسلمانان راه افتاده است، ساختگی بودن ماجرا را برملا می‌کند:‌ وی با اشاره به فیلم منتشر شده در رابطه با ماجرای فوق افزود: «در این فیلم مهاجمان از نزدیک به سوی یک مامور پلیس تیراندازی می‌کنند و سپس به سمت او می‌روند و به سر او تیراندازی می‌کنند، اما هیچ خونی در اطراف این پلیس مشاهده نمی‌شود!» این نویسنده انگلیسی می‌افزاید: «با این تیراندازی، سر پلیس می‌بایست متلاشی می‌شد، اما چنین اتفاقی نیفتاد.»
گزارش‌ها و خبرهایی که روز به روز بر تعدادشان افزوده می‌شود نیز حاکی است، دو روز پس از ماجرای پاریس، رئیس پلیس تیم تحقیقاتی این ماجرا کشته می‌شود! در ارتباط با علت این مرگ فقط گفته شده «وی خودکشی کرده» و توضیحات قانع‌کننده‌ای داده نمی‌شود.
در این بین نباید فراموش کنیم که پس از ماجرای 11 سپتامبر در سال 2001، «جرج بوش» رئیس جمهور وقت آمریکا اعلام کرده بود، از هم‌اکنون جنگ صلیبی آغاز شده است. لشکرکشی‌های بعدی بوش که هنوز هم ادامه دارد، ادعای بوش را در عمل ثابت کرده است. حادثه شارلی ابدو  جنگ مذهبی که غرب به راه انداخته، کاملاً با اظهارات آن سال جرج بوش همخوانی دارد!
در ماجرای «شارلی‌ابدو» هم مسلمانان اروپا به شدت تحت فشار قرار گرفته‌اند و با توجه به ناکارآمدی عملی نظام سرمایه‌داری و مواجه شدن اروپا با بحران‌های گسترده اقتصادی از یک طرف و گرایش‌ اروپایی‌ها به اسلام و قرآن به طوری که در حال حاضر قرآن پرفروش‌ترین کتاب در جهان است، ماجرای پاریس قرائتی توطئه‌آمیز می‌گیرد. برخی کارشناسان با اشاره به اینکه گروه تروریستی «داعش» محصول مشترک رژیم صهیونیستی و غرب بوده است، حمله تروریستی به مجله فرانسوی را نیز توطئه مشترک صهیونیستی - غربی می‌دانند.
«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، که به خاطر جنایات هولناکش در جنگ 51 روزه غزه کاملا منزوی شده بود، پس از ماجرای شارلی ابدو آفتابی شد و در تظاهرات ضد تروریستی پاریس شرکت کرد، تا از این طریق، حیثیت از دست رفته خود و رژیمش را بازیابد.
نتانیاهو علاوه بر آن، ساعاتی پس از حمله تروریستی پاریس، از یهودیان ساکن  فرانسه و اروپا نیز خواست به فلسطین اشغالی مهاجرت کنند! همزمان با حمله به دفتر مجله فکاهی مذکور، به یک فروشگاه یهودی موسوم به «کوشر» در پاریس نیز حمله شده بود. این در حالی است که رژیم صهیونیستی پس از جنگ 51 روزه غزه به شدت با بحران مهاجرت معکوس مواجه شده است.
سایر رویدادها
* حزب‌الله لبنان با زشت خواندن اقدام نشریه «شارلی ابدو» در توهین به مقدسات اسلامی، اعلام کرد که هیچ کس تحت هیچ عنوانی نمی‌تواند این اقدام را توجیه کند.
* دی میستورا، نماینده سازمان ملل در سوریه، ماجرای پاریس را پیامد بحران سوریه دانست.


 پاپ: توهین به ادیان، آزادی بیان نیست

رهبر کاتولیک‌های جهان از انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی توسط نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» انتقاد کرد.
به گزارش آسوشیتدپرس، پاپ فرانسیس دوم که در تور کشورهای آسیایی بسر می‌برد، اقدامات موهن مجله فکاهی فرانسوی علیه اسلام را به باد انتقاد گرفت.
وی دیروز در مسیر عزیمت به فیلیپین با اشاره به حملات مسلحانه هفته گذشته در پاریس گفت: آزادی بیان هم حدی دارد به ویژه زمانی که در بردارنده توهین و تمسخر اعتقادات دیگران باشد.
پاپ به مثالی اشاره کرد و افزود: زمانی که فردی جملاتی علیه مادر من بگوید باید انتظار مشت خوردن هم داشته باشد پس شما هم نباید انتظار داشته باشید که توهین و تمسخرتان بی‌جواب بماند.
رهبر کاتولیک‌های جهان درباره چاپ دوباره کاریکاتورهای موهن از پیامبر اسلام(ص) توسط نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» گفت: «کسی نمی‌تواند پیروان ادیان دیگر را به خشم آورد یا به دین مردمان دیگر توهین کند. وی ادامه داد در مورد ادیان محدودیت وجود دارد و هر دینی عزت و احترام خود را داراست و آزادی بیان به معنای توهین به ادیان نیست.
بنابه گزارش آسوشیتدپرس، به تازگی واتیکان و 4 امام جمعه برجسته فرانسوی بیانیه مشترکی منتشر کرده و طی آن حملات اخیر به مجله فکاهی فرانسوی «شارلی ابدو» را محکوم کردند اما از رسانه ها خواستند با مذاهب با احترام برخورد کنند.
این در حالی است که هفته نامه فرانسوی «شارلی ابدو» که در هفته گذشته و به دلیل انتشار کاریکاتورهای تحریک‌کننده مورد حمله دو تروریست افراطی قرار گرفته بود، بار دیگر کاریکاتورهایی موهن درباره پیامبر اکرم(ص) منتشر کرده است.
شارلی ابدو با انتشار چنین کاریکاتوری علاوه بر تکرار اقدامی که بارها مسلمانان سراسر جهان را آزرده خاطر کرده است، چنین تظاهر می‌کند که گویی حملات چند روز اخیر به دلیل آموزه‌های اسلامی رخ داده است. این در حالی است که مسلمانان خود بزرگترین قربانیان تروریسم تکفیری و افراطی هستند.
گفتنی است، کارکنان این نشریه فرانسوی که به دلیل حملات اخیر تروریستی به دفتر این نشریه، در کانون توجهات قرار گرفته‌اند، می‌گویند از نظر آنها امر مقدسی وجود ندارد و آنها این حق را دارند تا همه باورها و ادیان را مورد تمسخر قرار دهند و با آنها شوخی کنند!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 27 دی 1393

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات