تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان

فرار امریکایی ها از پروژه شارلی ابدو/ فرانسوی ها بازهم بازی خوردند 

  ۲۸/  ۰ ۱  /۱۳۹۳

شبکه CNN پس از ده روز جریان سازی و هدایت "پروژه شارلی ابدو" در عرصه رسانه ای، اعلام کرد تصویر جدید این مجله را به علت توهین به پیامبر اسلام (ص) پخش نمی کند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که اظهارات و شواهدی از نقش داشتن امریکا در این حادثه منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه آمریکایی «CNN» به عنوان پیشتاز و خط دهنده رسانه هایی که مالکان صهیونیست دارند، از اقدام خود در پخش نکردن تصویر روی جلد نشریه شارلی ابدو دفاع کرد و بار دیگر مدعی شد که از این به بعد، پخش هرگونه مطلب و تصویر حاوی توهین و طعنه علیه مقدسات دیگران، برخلاف سیاست های کلی این شبکه است.

این اقدام سی ان ان، به سرعت تبدیل به رویکرد عمومی سایر رسانه های عمده امریکایی (که مالکان صهیونیست دارند) شد تا در ظاهر، پای امریکا از آشوبی که برای اروپائیان در فرانسه به پا شده، بیرون کشیده شود. به ویژه اینکه زمزمه های نقش داشتن سرویس های اطلاعاتی امریکا و رژیم صهیونیستی در پروژه شارلی ابدو بلندتر شده و شخصیت ها و مقامات رسمی نیز به آن اذعان می کنند.

جسد بازرس پرونده شارلی ابدو پیدا شد/ پلیس فرانسه: خودکشی بوده است

پزشک حاضر در دفتر شارلی ابدو: قبل از شلیک، اسم افراد را می پرسیدند/ آنها داعش نبودند

مارین لوپن: حمله به شارلی ابدو، کار سیا بود/ ما را فریب دادند

 در روزهای اخیر، علاوه بر تحلیلگران و رسانه های مستقل، برخی مقامات رسمی و سیاسی اروپایی نیز، تصریح کرده اند که "پروژه شارلی ابدو" یک طرح برنامه ریزی شده ی "امنیتی، سیاسی، رسانه ای" با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت است که با استفاده از تجربه حادثه 11 سپتامبر اجرا می شود.

کاریکاتورهای توهین آمیز در سی ان ان

شبکه سی ان ان، چهارشنبه گذشته با اعلام این خبر که روی جلد نسخه جدید شارلی ابدو، پیامبر اسلام (ص) به شکل طنز به تصویر کشیده شده، ضمن تبلیغ غیرمستقیم برای این نشریه و توضیح دادن موضوع کاریکاتور روی جلد، تاثیر زیادی در ایجاد فضای پرهیجان و برانگیختن حس کنجکاوی مخاطبان برای خرید این مجله داشت.


این شبکه که اصلی ترین رسانه جریان ساز امریکایی در عرصه بین المللی است، نخستین رسانه ایی بود که در زمان وقوع حمله تروریستی در پاریس، تیتر "حمله مسلمانان" را برگزید و باعث شد، سایر شبکه ها و خبرگزاری ها نیز، در شرایطی که هنوز چند و چون حادثه و آمار قربانیان مشخص نشده و مجروحان از روی زمین جمع نشده بودند، حمله را به مسلمانان نسبت دهند.


اقدام فریبکارانه CNN در پخش نکردن تصویر روی جلد شارلی ابدو و تظاهر به مخالفت با عملکرد شارلی ابدو نیز، بلافاصله در سایر رسانه های امریکایی تکرار شد و شبکه های NBC و ABC و روزنامه های واشنگتن پست، نیویورک تایمز، هافینگتون پست و بیزنس اینسایدر و خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز، اعلام کردند بر اساس سیاست جدیدی که از همین امروز در پیش گرفته اند، از این به بعد از نشر تصاویر تحریک آمیز، از جمله کاریکاتورهای توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) خودداری می کنند.

مخالفت رسانه های امریکایی با شارلی ابدو
 

این اقدام متظاهرانه در شرایطی صورت می گیرد که این رسانه ها، همچنان پروژه ترساندن اروپایی ها از "مسلمانان" را با جدیت ادامه می دهند و CNN یک روز پس از تظاهر به مخالفت با رویکرد شارلی ابدو، با پخش صدا و تصویر یک تروریست فرانسوی، به آلمانی ها و سوئیسی ها نیز هشدار داد که داعش به سراغ آنها هم خواهد آمد.

روش CNN برای ترساندن مردم اروپا / داعش همه شما را خواهد کشت  

در این نوار ویدئویی، فردی که از اعضای داعش است و به زبان فرانسوی صحبت می کند به صورت خاص از تهدید به عملیات تروریستی در فرانسه و بلژیک و سوئیس و آلمان صحبت می کند.

ترساندن اروپائیان از داعش


ویدئو پخش شده از CNN مربوط به تابستان گذشته است و ده ها نمونه از آن را می توان در آرشیو داعش در یوتیوب مشاهده کرد، اما درحالی که فیلم اصلی، از چهار ماه پیش تاکنون کمتر از دو هزار بیننده داشته، فیلم بازپخش آن در سی ان ان، طی دو روز بیش از چهل هزار بار دیده شده و چندین برابر این رقم نیز، فیلم پخش شده از شبکه های دیگر (که از CNN ضبط کرده بودند) تماشاگر داشته است.
 
شبکه CNN به عنوان پیشتاز رسانه هایی که مالکان صهیونیست دارند، علاوه بر اینکه تبدیل به تریبون داعش شده، برای ترساندن اروپائیان از اسلام و ایجاد همگرایی و جلب رضایت آنان برای  تشکیل یک جبهه متحد نظامی، (که در عمل در جهت منافع رژیم صهیونیستی و تضعیف و از هم پاشیدن دشمنان بالقوه آن، خواهد جنگید) علاوه بر استفاده از تصاویر آرشیوی، از اظهارنظرهای آرشیوی نیز استفاده می کند.

این شبکه در همان روزی که پای خود را از آشوبی که برای فرانسه ایجاد کرده، بیرون کشید، سخنان مک کین، سناتور جنگ طلب امریکایی را پخش کرد که در آن می گفت: وقتی ابوبکر بغدادی هنگام خروج از زندان ابوغریب به سربازان ما گفت "شما را در امریکا خواهم دید" شوخی نمی کرد. او بزرگترین و قویترین گروه تروریستی تاریخ را بوجود آورده که از بسیاری از کشورهای رسمی جهان قوی تر است. آنها نشان داده اند که وقتی تهدید می کنند، عمل هم می کنند و من به تمام مردم اروپا هشدار می دهم که آنچه در پاریس رخ داد، بزودی در سایر شهرهای اروپایی مانند برلین، استکهلم، پراگ یا آمستردام هم رخ خواهد داد و چه بسا حملاتی خونبار تر خواهد بود.

خرگوشی که از کلاه CNN در آمد/ صدای گروگانگیر فرانسوی          

  سی ان ان، تنها رسانه ای بود که ادعا کرد صدای کولیبالی، عامل گروگانگیری در رستوران یهودیان در پاریس را در حال گفتگو با یکی از گروگان ها ضبط کرده و در حالی که هنوز محل گروگانگیری، پس از حمله پلیس، پاکسازی نشده بود، اقدام به پخش آن کرد.

صدای گروگانگیر فرانسوی

در این نوار صوتی، کولیبالی به گروگان ها می گوید که دولت فرانسه بخاطر حمایت از بشار اسد و جنگیدن با مجاهدان در سوریه و عراق، گناهکار است و به همین علت مجازات می شود. شبکه CNN از زبان تروریست مورد نظرش، می گوید: اگر فرانسه و کشورهای ائتلاف با ما نمی جنگیدند، بشار اسد و دولت عراق سرنگون می شدند.

حادثه شارلی ابدو به ایران ربط داده شد/ هدیه رسانه های آزاد به احمق ها

  نتیجه این شاهکار CNN در فریبکاری، در روزهای بعد دیده شد و مردمی که بخوبی هیجانزده و ترسانده شده و احساساتشان برانگیخته شده بود، در تجمع برای اعلام همبستگی با شارلی ایبدو، پیامشان به تروریست ها و حامیان تروریست ها را به زبان فارسی بیان کردند.

 

من شارلی ابدو هستم
 

در این که کشورهای غربی، به ویژه فرانسه، حامی اصلی تروریست ها بوده و هنوز هم سلاح، مهمات، تجهیزات، پوشاک و حتی غذا و میوه آنها را تامین می کنند، کسی تردید ندارد و ناسزاهای آنها به ایران و جبهه مقاومت، بخاطر حمایت از دولت های سوریه و عراق در برابر تکفیری ها هنوز شنیده می شود، اما این که مردمانی، تمام آنچه را که شنیده و دیده اند، فراموش کنند و شعاری درست برخلاف آن، به دستشان داده شود، نتیجه اجرای یک پروژه "امنیتی، سیاسی، رسانه ای" است که اکنون سردمدار و خط دهنده اصلی آن در عرصه "رسانه ای" با اجرای یک نمایش فریبکارانه، تظاهر به حضور نداشتن در آن کرده و حتی به اتخاذ موضعی، درست برخلاف آنچه که به دیگران آموخته، وانمود می کند.

فرانسه بازهم بازی خورد/ اولاند تحقیر شد
  فرانسه بارها در زمان های مختلف، از سوی چنین متحدان و همسایگانی به عنوان نمونه دموکراسی برتر، پیشرو آزادی های انسانی در همه نوع ، برخوردار از فرهنگ مترقی و به ویژه روحیه عالی تسامح و تساهل، تشویق شده و سپس برای دفاع از این ارزش ها در جبهه های مختلف، دعوت شده، اما هر بار فریب خورده است. بسیاری از شهروندان کهن سال فرانسوی چندین بار این واقعه را تجربه کرده اند؛ از زمانی که هیتلر در کمتر از یک هفته، تقریبا بدون جنگ، پاریس را بخشی از رایش اعلام کرد، تا همین امروز که بزرگترین صنایع خودروسازی فرانسه، ناچارند چوب تن دادن به تحریم های یک کشور، علیه یک کشور دیگر را تحمل کنند.

یک سال پیش، امریکا و انگلیس پرچم حمله به سوریه را به فرانسه سپردند و فرانسوا اولاند، که پرشتاب تر از متحدان و طراحان اصلی پروژه شده بود، حتی پس از کنار کشیدن انگلیس نیز، گفت: حتی اگر هیچ کشور دیگری به ائتلاف ما (امریکا و فرانسه) ملحق نشود، این دو کشور برای سرنگونی دولت بشار اسد وارد جنگ خواهند شد و اگر امریکا نیز، منصرف شود، فرانسه به طور مستقل وارد سوریه خواهد شد.

یک هفته بعد، امریکا نیز، کنار کشید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 28 دی 1393

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic