تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان
سیدحسن نصرالله در مراسم بزرگداشت فرماندهان شهید مقاومت:

دل بستن به آمریکا چشم دوختن به سراب است   

          ۲۸ / ۱ ۱ / ۱۳۹۳

Image result for ‫سیدحسن نصرالله‬‎

دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد، در مبارزه با تروریسم هرکس به آمریکا چشم امید دوخته به سراب و توطئه دل‌بسته است بنابراین نباید منتظر راهکار بین‌المللی باشیم بلکه باید خودمان ابتکار عمل را به‌دست گیریم.
به گزارش خبرگزاری‌ها، سیدحسن نصرالله در مراسم بزرگداشت فرماندهان شهید مقاومت در جنوب بیروت، ضمن محکوم کردن اقدام تروریست‌های تکفیری داعش در اعدام قبطی‌های مصر گفت: «برای مبارزه با تروریسم نباید به ائتلاف‌های بین‌المللی دل بست چرا که دل بستن به آمریکا و متحدانش دل بستن به سراب و توطئه است، باید خود ابتکار عمل را در دست بگیریم. همان طور که مقاومت اسلامی به پا خاست و منتظر هیچ راهکاری نماند و پیروز شد.»
دبیرکل حزب‌الله از همه کشورها خواست با هم متحد شوند و به کشورهایی که درگیر تروریسم هستند کمک کنند.
وی تأکید کرد، موساد، سیا و سرویس جاسوسی انگلیس داعش را به وجود آورده‌اند و هدف داعش فلسطین نیست بلکه مکه و مدینه است. این گروه تروریستی تکفیری 100 درصد تأمین کننده منافع اسرائیل است به همین دلیل است که نخست‌وزیر و وزیر جنگ این رژیم اعلام کرده‌اند که داعش تهدید و خطری برای آنها نیست.
سید حسن نصرالله با اعلام اینکه «داعش و النصره دو روی یک سکه هستند» اظهار داشت: «جهان باید به آن دسته از کشورهای منطقه که هنوز حامی داعش هستند اعلام کند که بازی تمام شده است و ملت‌های منطقه باید خود دست به کار شوند.» نصرالله در ادامه به حمایت‌های برخی کشورهای منطقه از داعش اشاره کرد و گفت: «پدر خوانده‌های داعش در منطقه هنوز هم از تکفیری‌ها حمایت می‌کنند.»
دبیر کل حزب‌الله لبنان همچنین در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: «مقاومت با افتخار تمام از اسلام ناب محمدی دفاع می‌کند و در این راه چه شیعه و چه سنی تفاوتی ندارد و همه برای دفاع از امت اسلامی آماده هستند.»
وی گفت: «سرنوشت جهان در منطقه رقم می‌خورد و کسی که می‌خواهد سرنوشت لبنان را بسازد باید در تعیین سرنوشت منطقه حضور داشته باشد. امروز اوضاع لیبی، مصر، اردن، عربستان  به ما ارتباط پیدا می‌کند. بنابراین چگونه می‌توانیم در کشور خودمان دست بسته باقی بمانیم.»
سید حسن نصرالله با اشاره به مذاکرات جاری بین جریان المستقبل و حزب‌الله تصریح کرد ما از هر گفت‌وگویی بین گروه‌های لبنانی حمایت می‌کنیم اما به کسانی که چشم خود را به تحولات منطقه دوخته‌اند می‌گوییم برای انتخاب رئیس جمهور به این رخدادها دل خوش نکنید.
دبیر کل حزب‌الله با تمجید از رهبران شهید مقاومت اظهار داشت: جانفشانی‌های شهدای مقاومت فراموش شدنی نیست و ما نمی‌توانیم به پیروزی‌های آینده فکر کنیم مگر آنکه جانفشانی‌های شهدا را به یاد آوریم.
وی تأکید کرد، مسیر مبارزه با رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد و خون شهدا هر روز جان می‌گیرد.
سید حسن نصرالله با اشاره به سالگرد ترور رفیق حریری نیز گفت: «شهادت حریری حادثه دردناکی بود که منطقه را تکان داد و ما در حزب‌الله با دعوت ملی برای مبارزه با تروریسم اعلام همبستگی می‌کنیم البته دشمن صهیونیستی را نیز نباید فراموش کنیم.»
دبیرکل حزب‌الله لبنان درادامه در خصوص بحرین اظهار داشت: «ما در مقابل سرکوب مردم و نادیده گرفتن حقوق ملت بحرین می‌ایستیم و کوتاه نمی‌آئیم، سید حسن نصرالله گفت، دولت بحرین در قبال گفت‌وگوها با مخالفان کر و کور است و نمی‌خواهد سخن حق بشنود.»
وی افزود: هرگز اجازه نمی‌دهیم کسی ما را از مواضعمان برگرداند. اصولاً هر کسی که عاشق یک کشور عربی است باید از موضع ما در قبال بحرین قدردانی کند و کسی که از نظر نظامی و سیاسی در سوریه دخالت می‌کند حق ندارد از موضع مسالمت‌آمیز ما در قبال خیزش و تحرک‌های موجود در بحرین انتقاد کند.
سید حسن نصرالله در ادامه یادآور شد که باید با تروریسم در هر نقطه‌ای از دنیا مبارزه کرد و در خصوص بحران سوریه نیز گفت، همه کشورها باید با ارتش و دولت سوریه اعلام همبستگی کنند و با تروریست‌ها مبارزه کنند.
به گزارش ایرنا، سید حسن نصرالله با ستایش از ملت عراق و عشایر و کردهای این کشور در نبرد با داعش گفت: «آنها مانع از رسیدن داعش به عربستان سعودی و دیگر کشورهای منطقه شدند و باید از عراقی‌ها که از تخت و بارگاهشان حمایت کردند قدردانی کنند.»

رئیس کمیته حقیقت‌یاب پارلمان ترکیه فاش کرد

کمک 68 میلیون دلاری اردوغان به لابی صهیونیستی برای اثبات دوستی با اسرائیل

  Image result for ‫رجب طیب اردوغان‬‎

رئیس کمیته حقیقت‌یاب پارلمان ترکیه فاش کرد، رئیس‌جمهور این کشور مبلغ 68 میلیون دلار به لابی یهودی در آمریکا پرداخت کرده تا دوستی‌اش به اسرائیل ر ا به اثبات برساند.
 «آیکوت اردوغدو» فاش کرد، «رجب طیب اردوغان» مبلغ 68 میلیون دلار به لابی یهودی آمریکا پرداخت کرده است تا دوستی خود را با اسرائیل و نتانیاهو به اثبات برساند.
«اردوغدو» که عضو حزب «جمهوریخواه خلق»‌ ترکیه است،‌ افزود: «اردوغان فرد منافقی است؛‌از یک سو تلاش می‌کند، خود را شخصیتی همسو با مردم مظلوم فلسطین نشان دهد، از سوی دیگر به لابی یهودی در آمریکا 68 میلیون دلار پرداخت می‌کند تا ثابت کند که دولتش با اسرائیل و یهودیان دوست است.»
از سوی دیگر «رولان دوما» وزیر خارجه و رئیس شورای قانون اساسی سابق فرانسه نیز فاش کرد که «مانوئل والس» نخست‌وزیر این کشور تحت تاثیر و نفوذ یهودیان قرار دارد. به گزارش خبرگزاری فارس، دوما افزود: «والس روزی مرا به بهانه اینکه از فلسطینیان در برابر اسرائیلی‌‌ها حمایت کرده بودم، مورد حمله قرار داد.»
گفتنی است علاوه بر فرانسه، آمریکا و آلمان نیز جزو کشورهایی هستند که به شدت تحت نفوذ صهیونیست‌ها قرار دارند.

یک روز پس از قتل وحشیانه 21 تبعه مصری انجام شد

فروش 7 میلیارد دلاری تسلیحات به مصر هدیه داعش به فرانسه! 

Image result for ‫فروش 7 میلیارد دلاری تسلیحات به مصر هدیه داعش به فرانسه!‬‎

به دنبال قتل وحشیانه 21 مصری به دست تروریست‌های داعش، دولت مصر یک قرارداد 7 میلیارد دلاری برای خرید تسلیحات نظامی از فرانسه را امضا کرد.
 قاهره در حالی قرارداد 7 میلیارد دلاری خریداری سلاح از فرانسه را امضا کرده که امیدوار است قدرت نظامی خود را با توجه به تشدید درگیری‌ها در لیبی، افزایش دهد. رسانه‌های خبری مصر اعلام کردند که این قرارداد نظامی شامل خریداری 24 فروند هواپیمای جنگنده رافائل، یک فروند ناوچه چند‌منظوره و سیستم‌های موشکی هوا به هوا است. خبرگزاری رسمی مصر نیز اعلام کرد که «صدقی صبحی» وزیر دفاع این کشور در مراسمی با حضور «ژان ایو لو درایان» وزیر دفاع فرانسه و «عبدالفتاح سیسی» رئیس‌جمهور مصر و یک هیئت فرانسوی شامل شرکت‌های تولیدکننده صنایع نظامی، این قرارداد را امضا کرده است.این قرارداد بزرگ نظامی درست یک روز پس از اینکه داعش 21 گروگان مصری مسیحی را در لیبی سر برید، امضا شد! این قرارداد را می‌توان به نوعی هدیه داعش به فرانسه دانست چرا که 7 میلیارد دلار برای این کشور درآمد دارد.
داعش 35 مصری دیگر را ربود
به دنبال کشته شدن 21 مصری به دست تروریست‌های داعش و بمباران مواضع این گروه تروریستی توسط ارتش مصر، این گروه 35 شهروند دیگر مصری را ربود. به گزارش خبرگزاری فارس، گفته می‌شود، نفرات ربوده شده به مناطق تحت کنترل گروهک‌های تروریستی داعش منتقل شده‌اند.
روزنامه انگلیسی‌زبان «لیبی هرالد» چاپ لیبی نیز بامداد روز سه‌شنبه از قول منابعی گزارش داد «از صبح روز دوشنبه و پس از آغاز حملات هوایی مصر، افراد مسلح اقدام به ربودن برخی از اتباع مصری که عمدتا کارگران مزرعه هستند کرده‌اند.» این گروه تروریستی در واکنش به حمله هوایی روز دوشنبه، مصری‌های ساکن در لیبی را تهدید به قتل کرده است.
وزارت کشور مصر اعلام کرد: «در صورت لزوم، برای حفظ سلامت جان شهروندان این کشور که در لیبی گرفتار شده‌اند عملیات زمینی در خاک این کشور صورت می‌گیرد.» همچنین به گزارش خبرگزاری فارس، یک منبع نظامی مصری در گفت‌وگو با رسانه‌های عربی اعلام کرد: «حضور نیروهای امنیتی ارتش مصر در 1200 کیلومتری مرز لیبی، گسترده‌تر شده است و نیروها در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.»
ارتش لیبی اعلام کرده در حملات هوایی مصر علیه مواضع داعش 40 تا 50 تروریست کشته شده‌اند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 29 بهمن 1393

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic