تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


 وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ما نگران داعش نیستیم

    ۲۵/ ۰۸ /۱۳۹۴

Image result for ‫وزیر جنگ رژیم صهیونیستی‬‎

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تصریح کرد: گروه داعش عامل نگرانی جدی اسرائیل نیست و جنگجویان داعش نیز در مناطق نزدیک مرزهای اسرائیل هیچ نگرانی از سوی اسرائیل احساس نمی‌کنند.
روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل در گزارشی به نقل از  «‌‌موشه یعلون» وزیر جنگ  رژیم‌صهیونیستی نوشت با وجود فعال بودن گروه جهادی (تکفیری- صهیونیستی) داعش در سوریه و صحرای سینا، این گروه هنوز جبهه‌ای را علیه اسرائیل نگشوده است واسرائیل نگرانی از بابت داعش ندارد وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: حضور ایران در منطقه بیش از داعش اسرائیل را نگران می‌کند و در واقع آن چه که در سوریه به وقوع می‌پیوندد به قدرتمندتر شدن ایران منجر می‌شود.


برگزاری تظاهرات ضدسعودی از سفارت عربستان تا کاخ سفید

Image result for ‫تظاهرات ضدسعودی از عربستان تا کاخ سفید‬‎

ده‌ها نفر از مسلمانان آمریکا در واشنگتن از مقابل سفارت عربستان تا کاخ سفید علیه سیاست‌های رژیم آل سعود و کشتار مردم یمن توسط این رژیم تظاهرات کردند.
معترضان  سکوت جامعه جهانی و نادیده گرفتن تجاوز سعودی‌ها به یمن و کشتار هزاران یمنی بی‌گناه را طی هشت ماه گذشته محکوم کردند.طبق این گزارش، مردم از آمریکا و جامعه بین‌الملل خواستند مسئولیتشان را در قبال یمن و کشتاری که عربستان در این کشور به راه انداخته بر عهده بگیرند. شرکت‌کنندگان  همچنین در این تظاهرات با فریاد «عربستان سعودی تروریست است»، تصاویری از «شیخ نمر باقر النمر» روحانی شیعه که در زندان است و آل‌سعود قصد اعدام آن را دارد، در دست داشتند و خواستار آزادی وی شدند.


 پلیس آمریکا به یک جوان سیاه‌پوست اول دستبند زد بعد شلیک کرد! 

Image result for ‫پلیس آمریکا به یک جوان سیاه‌پوست اول دستبند زد بعد شلیک کرد!‬‎

تیراندازی نیروهای پلیس به سمت یک سیاه‌پوست دستبند به دست در ایالت« مینه‌سوتای» آمریکا بار دیگر به شکل‌گیری تظاهرات خیابانی در این شهر منجر شده است.
اعتراضات به نژادپرستی پلیس در شهرهای آمریکا پایانی ندارد. در جدیدترین مورد از  این اعتراضات در «مینه سوتا» و پس از آن آغاز شد که گزارش‌ شد، پلیس در حالی به یک فرد سیاهپوست شلیک کرده که او بازداشت شده و دست بند به دست داشته است.به گزارش شبکه ‌سی‌.بی.اس، چندین شاهد از نزدیک این حادثه را دیده‌اند و می‌گویند افسر پلیس پس از دریافت گزارش‌هایی از وقوع درگیری خانگی، «کلارک» (جوان سیاه‌پوست) را بازداشت کرده، به وی دست بند زده و سپس او را بر زمین کوبیده است و در نهایت به وی شلیک کرده است.پلیس و سخنگوی مرکز پزشکی «هنپن کانتی» اعلام کرده‌اند که مرد مضروب تحت درمان است،‌ اما از اعلام وضعیت سلامت وی خودداری کرده‌اند.
 به گزارش فارس در پی این حادثه، معترضان عصر یکشنبه به خیابان‌ها آمدند و خواستار برخورد با عاملان این حادثه شدند. شرکت‌کنندگان در این تظاهرات، که به ابتکار جنبش «جان سیاه‌پوستان ارزش دارد» برگزار شد، با حضور در برابر یک ایستگاه پلیس علیه نژادپرستی شعار دادند. معترضان قصد ورود به اداره پلیس را داشتند که موفق نشدند.معترضان همچنین پارچه‌نوشته‌هایی حمل می‌کردند که روی آن‌ها شعارهایی در محکومیت نژادپرستی و بی‌عدالتی در حق سیاه‌پوستان نوشته شده بود. شاهدان می‌گویند پلیس برای متفرق کردن آن‌ها از گاز اشک‌آور  استفاده کرده است. از تابستان سال گذشته که یک افسر پلیس در شهر «فرگوسن» مایکل براون نوجوان سیاه‌پوست را به ضرب گلوله کشت، نژادپرستی پلیس در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفته و تظاهرات‌های متعددی نیز در شهرهای مختلف آمریکا انجام شده است. طبق آمار روزنامه ایندیپندنت«از ابتدای سال 2015 تاکنون 1011 نفر از مردم آمریکا به ضرب گلوله «پلیس» این کشور کشته شده‌اند.» طبق آمار این روزنامه، فقط 9 روز در سال 2015 به عنوان روزهای پاک که در آن پلیس آمریکا شهروند خود را نکشته است وجود دارد!


حمله آل سعود به یمن افتضاح قرن!

Image result for ‫حمله آل سعود به یمن افتضاح قرن!‬‎

روزنامه الثورة یمن در گزارشی با اشاره به ناتوانی ارتش آل سعود در مقابله با انقلابیون یمن نوشت:«با کشیده شدن نبرد به شهرهای جنوبی عربستان، تجاوز ارتش سعودی به یمن به افتضاح قرن ‌بیست و یکم تبدیل شده است.»
به گزارش روزنامه «الثورة یمن» با اشاره به کشیده شدن نبرد یمن به شهرهای جنوبی عربستان تاکید کرد که کارشناسان، کشیده شدن جنگ به خیابان‌های شهر‌های جنوبی عربستان را «افتضاح قرن 21» می‌دانند. بنابر این گزارش، با وجود گذشت هشت ماه از تجاوز عربستان، ارتش یمن توانسته با وجود حملات هوایی گسترده، خط پشتیبانی خود با شمال را حفظ کند و به پیشروی‌های زمینی دست پیدا کند. روزنامه الثوره یمن با بیان اینکه «حملات ارتش و نیروهای قبایلی یمن به شهرهای جیزان، جازان و عسیر اکنون به بحران امنیت ملی برای وزرات کشور سعودی بدل شده است»، اعلام کرد: «ارتش یمن خط مقدم را به داخل خاک عربستان منتقل کرده است و نیروی هوایی عربستان نتوانسته با وجود برتری کامل در آسمان، خط امداد کارآمدی از عدن به خطوط تماس نیروهای دو طرف ایجاد نماید. دلیل ناتوانی عربستان در نبرد شمال نیز اتکای صرف به نیروی هوایی و ضعف شدید نیروی زمینی این کشور است.»
این گزارش در پایان اشاره می‌کند که «اگر درگیری به خیابان‌های شهرهای عربستان کشیده شود دیگر بالگردهای آپاچی و جنگنده‌های سعودی هم نمی‌توانند منطقه را بمباران کنند چرا که در این صورت شهروندان خودشان کشته می‌شوند.» این در حالی است که «شرف غالب لقمان» سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد، عملیات نظامی ارتش یمن و کمیته های مردمی در جیزان، عسیر و نجران ادامه دارد و تا زمانی که تجاوز سعودی به یمن متوقف نشود، این عملیات متوقف نخواهد شد. روز یکشنبه نیز در پی حمله موشکی گسترده ارتش و کمیته های مردمی یمن، به تعدادی از پایگاه های نظامی سعودی ، سربازان عربستانی و خودروهای نظامی به سرعت از این پایگاها پا به فرار گذاشتند. به نظر می‌رسد که درگیری‌ها رفته رفته از یمن به سوی استان‌های جنوبی عربستان هم کشیده خواهد شد. البته استان های جنوبی عربستان بارها توسط ارتش و انقلابیون یمن مورد حمله قرار گرفته است و احتمال دارد در ماه‌های آینده بسیار گسترش یابد. عربستان در هشت ماه تجاوز به یمن نتوانسته است به «هیچ» یک از اهداف خود دست یابد و تنها کسانی که معتقدند عربستان در یمن پیروز شده است مقامات سعودی هستند وگرنه آمارهای موجود نشان‌دهنده شکست قطعی سعودی‌ها در تجاوز به همسایه جنوبی خود است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 26 آبان 1394
سه شنبه 26 آبان 1394 02:02 ب.ظ
مرگ بر آل سعود
درود بر مردم قهرمان یمن
سه شنبه 26 آبان 1394 02:01 ب.ظ
پلیس آمریكا یك سگ هار است
سه شنبه 26 آبان 1394 02:00 ب.ظ
ما هم باشما میگیم مرگ بر آل سعود وهابی بی وجدان
سه شنبه 26 آبان 1394 01:59 ب.ظ
چرا باید نگران داعش باشی داعش را خوداتن زائیده اید

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic