تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


پیوند رسمی آل سعود و اسرائیل 

  ۲۶ / ۱ ۱ / ۱۳۹۴

نتیجه تصویری برای پیوند رسمی آل سعود و اسرائیل
همزمان با تاکید نتانیاهو بر همراهی کشورهای عربی با اسرائیل رسانه‌های رژیم صهیونیستی با انتشار تصاویر دست دادن مقام اسرائیلی با شاهزاده سعودی نوشتند، عربستان و اسرائیل هیچ گاه این‌قدر به هم نزدیک نبوده‌اند!
در چند سال اخیر عربستان به مناسبت‌های مختلف با رژیم‌صهیونیستی همراهی کرده است و حتی برخی مقامات صهیونیستی از وجود پروازهای محرمانه دو طرفه خبر داده‌اند. «انور عشقی» مشاور شاه سابق سعودی چند ماه پیش به صورت جدی برلزوم برقراری رابطه میان کشورهای عربی و رژیم‌صهیونیستی تاکید کرد. اما اکنون این روابط نزدیک‌تر از هر زمانی شده است. به گزارش ایرنا، رسانه‌های صهیونیستی با تاکید بر این که رژیم‌های سعودی و اسرائیل بیش از هر زمان دیگری به هم نزدیک شده‌اند، اعلام کردند که «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی و شاهزاده «ترکی الفیصل» رئیس سابق دستگاه امنیتی سعودی در کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر دست دادند و خوش وبش کردند. رسانه‌های صهیونیستی افزودند که دست دادن «یعلون» و «ترکی الفیصل» در پایان سخنرانی وزیر جنگ اسرائیل در جلسه‌ای پیرامون موضوع خاورمیانه در جریان کنفرانس امنیتی مونیخ صورت گرفت. انتشار این تصاویر مثل بمب در رسانه‌ها صدا کرده است.«یعلون» در این سخنرانی در مورد روابط بین رژیم‌صهیونیستی و سعودی و دیگر کشورهای عربی حرف زد و گفت که این روابط فعلا به یک روابط رسمی دیپلماتیک تبدیل نشده است.
 وی افزود:«اسرائیل به دنبال کانال‌هایی برای گفت‌وگو با کشورهای عربی سنی همسایه است و من از مصر و اردن فقط سخن نمی‌گویم، بلکه منظورم کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و کشورهای شمال آفریقا است اما متاسفانه از نمایندگان این کشورها الان کسی اینجا نیست تا این سخن مرا بشنوند.» وزیر جنگ اسرائیل تاکید کرد:«برخی کشورهای عربی به طور آشکار با ما دست نمی‌دهند اما ما آنها را در نشست‌هایی در اتاق‌های دربسته ملاقات می‌کنیم.»!از سوی دیگر «بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل اعلام کرد، بیشتر کشورهای عربی، اسرائیل را همپیمان خود می‌دانند نه دشمن.
این اعتراف صریح «نتانیاهو» بیانگر عمق خیانت کشورهای عربی به مسئله فلسطین است.برخی تحولات در منطقه خاورمیانه از جمله پیروزی مقاومت علیه تروریست‌های تکفیری و رژیم صهیونیستی باعث شده روابط پنهان مرتجعین عرب با رژیم کودک‌کش صهیونیستی علنی شود.


  سخنرانی رهبر تروریست‌های سوری در پارلمان اسرائیل!  

نتیجه تصویری برای کمال اللبوانی

منابع خبری اعلام کرده‌اند یکی از رهبران اصلی «معارضان سوری» (بخوانید تروریست‌های تکفیری) با حضور در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست)، برای نجات تروریست‌ها رسما از این رژیم درخواست کمک کرده است.
به گزارش خبرگزاری قدس، «کمال اللبوانی» یکی از اصلی‌ترین رهبران «معارضان سوریه» در کنست حضور یافته و برای نمایندگان مجلس رژیم صهیونیستی سخنرانی کرده است. اللبوانی که علاوه بر سران اسرائیل، با مقامات کاخ سفید هم روابط نزدیکی دارد، ضمن تشریح آخرین وضعیت مخالفان تروریست در سوریه، از رژیم صهیونیستی خواسته کمک‌های بیشتری را در مرزهای «قنیطره» در اختیار تروریست‌ها قرار دهد. وی همچنین از صهیونیست‌ها خواسته یک بیمارستان صحرایی در سوریه برای درمان تروریست‌ها دایر کند.بر اساس این گزارش اللبوانی از مقامات رژیم اسرائیل به خاطر مداوای صدها مخالف مسلح سوریه نیز تشکر کرده و از آنها درخواست کرده حمایت‌ها را از «مخالفان مسلح» تا سرنگونی دولت «بشار اسد» ادامه دهند.این رهبر تروریست‌های فعال در سوریه همچنین با «ایوب کارا» معاون وزیر همکاری‌های منطقه‌ای رژیم صهیونیستی دیدار و گفت‌وگو کرده است. این سومین بار است که اللبوانی جهت دیدار با سران رژیم صهیونیستی، به فلسطین اشغالی می‌رود و صهیونیست‌ها نیز هیچ ابایی از انتشار اخبار و تصاویر این دیدارها ندارند.اللبوانی شنبه گذشته نیز در اسرائیل با رهبران سازمان‌های اصلی یهودی فعال در آمریکا دیدار کرد و در کنفرانس این یهودیان، پس از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، دومین سخنران بوده است.وی در حالی وارد فلسطین اشغالی شد که پیروزی‌های پی در پی ارتش سوریه، آینده تروریست‌های فعال در این کشور را با ابهام مواجه کرده است. همین وضعیت بغرنج تروریست‌ها باعث شد که «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کند، وضعیت در سوریه «بسیار پیچیده» است. وی در این بیانیه افزود: «سوریه‌ای که ما می‌شناسیم، در آینده نزدیک یکپارچگی خود را از دست می‌دهد.»
«رام بن باراک» مدیر کل وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی هم گفت: «تقسیم سوریه تنها راه حل ممکن برای این کشور است.»این دو مقام رژیم صهیونیستی گفتند، سوریه باید تحت کنترل گروه‌هایی که در مناطق مختلف آن به سر می‌برند، تقسیم شود! این اظهارات نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها خواب تازه‌ای برای سوریه دیده‌اند.یعلون در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «ولت» گفت، ایران پس از توافق هسته‌ای، به خوبی توانست در منطقه اعمال نفوذ کند. وی به این روزنامه درباره سوریه نیز گفت: این تصور که سوریه بار دیگر کشور یکپارچه شود، تصوری واهی است!
آن دیدار و این موضع‌گیری به خوبی نقش رژیم صهیونیستی در پیدایش وضعیت فعلی حاکم بر خاورمیانه را نمایان می‌سازد. رهبر انقلاب روز یکشنبه در دیدار با رئیس‌جمهور غنا به این مسئله اشاره فرمودند.از منطقه «السویدا» در درون خاک سوریه نیز خبر رسیده، نیروهای امنیتی و ارتش سوریه مقادیر زیادی سلاح و مهمات ارسالی رژیم صهیونیستی برای تروریست‌ها را کشف و ضبط کردند.حمایت اسرائیل از تروریست‌های سوری در حال حاضر به امری آشکار تبدیل شده است و بسیاری از رسانه‌ها و کارشناسان درباره ابعاد این حمایت‌ها خبر و گزارش منتشر می‌کنند طوری که امروز کمتر کسی وجود دارد پیوند گروه‌های تکفیری با رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس را رد کند.


 آغاز شمارش معکوس برای عملیات موصل عشایر سنی به حشدالشعبی پیوستند

نتیجه تصویری برای آغاز شمارش معکوس برای عملیات موصل عشایر سنی به حشدالشعبی پیوستند

در آستانه آغاز عملیات بزرگ آزادسازی موصل، هزاران نفر از عشایر اهل سنت عراق به بسیج مردمی (حشدالشعبی) پیوستند.
شمارش معکوس آغاز عملیات آزادسازی شهر «موصل» مرکز استان «نینوا» از اشغال «داعش» کم‌کم دارد به عدد صفر نزدیک می‌شود و گویا عراقی‌ها قصد دارند همزمان با اتفاق بزرگ در سوریه و عملیات آزادسازی «حلب»، کار تروریست‌های تکفیری را در عراق نیز یکسره بکنند و شاید هم این سیاست مقامات بغداد، کاملا حساب شده و هدفمند باشد و سیاستمداران عراقی می‌خواهند در شرایطی که آمریکا و حامیان  منطقه‌ای داعش سرگرم مسایل داخلی سوریه هستند، تکفیری‌ها را از موصل بیرون کنند.
طی روزهای اخیر واحدهایی از ارتش عراق به استان نینوا منتقل شده‌اند؛ نیروهای بسیج مردمی نیز علی‌رغم میل آمریکا، در این عملیات حضور پررنگ خواهند داشت.
طی روزهای اخیر حدود 4000 نفر از عشایر منطقه استان نینوا، که همه از برادران اهل سنت هستند، به بسیج مردمی پیوسته‌اند تا در عملیات موصل شرکت کنند. ورود این نیروها به شاکله بسیج مردمی، جلوی هرگونه بهانه و اتهام‌زنی آمریکا و عربستان را می‌گیرد. این کشورها مدعی هستند که بسیج مردمی یک گروه مسلح شیعی است.
عشایر اهل سنت و پیروان دیگر مذاهب عراق نیز تاکنون در عملیات آزادسازی مناطق مختلف این کشور از اشغال داعش نقش داشته‌اند.هم‌اکنون حلقه محاصره عناصر داعش در موصل هر روز تنگ‌تر می‌شود و فرماندهان ارتش عراق 13 گذرگاه را برای خروج خانواده‌ها از موصل در نظر گرفته‌اند.
براساس گزارش شبکه «العراقیه»،‌ تروریست‌های حاضر در موصل هم‌اکنون در ترس و وحشت به سر می‌برند. تعداد زیادی از این تروریست‌ها طی ماه‌های اخیر از استان الانبار فرار کرده و به سایر تروریست‌ها در موصل پناه آورده‌اند.
همزمان با تحرکات نیروهای مسلح عراق در موصل، در استان غربی «الانبار» هم واحدهایی از ارتش، عشایر و بسیج ملی پشت دروازه‌های فلوجه مستقر شده و منتظر فرمان حمله از جانب «حیدر عبادی» نخست‌وزیر عراق هستند. فلوجه هم‌اکنون تحت اشغال داعش قرار دارد. دیروز در استان الانبار همچنین، جنگنده‌های ائتلاف ضد داعش با حمله به پایگاه تروریست‌ها در منطقه «کرطان»، 15 تروریست را به هلاکت رساندند.
اصلاحات در کابینه عبادی
به گزارش ایسنا، «ولید الحلی» مشاور نخست‌وزیر عراق اعلام کرد، پرونده 18 وزیر  و 100 مدیر و مسئول دستگاه‌های دولتی به اتهام فساد، به دستگاه قضایی ارجاع شده است. وی همچنین از جناح‌های سیاسی در عراق خواست وزیران شایسته و حرفه‌ای به نخست‌وزیر معرفی کنند.
«عباس البیاتی» نماینده پارلمان و عضو فراکسیون «ائتلاف ملی» نزدیک به «حیدر عبادی» هم اعلام کرده، کابینه عبادی طی دو ماه آینده تغییر خواهد کرد. وی گفت که اصلاحات در دولت می‌بایستی زودتر از اینها صورت می‌گرفت.
جمعه هفته گذشته بسیاری از شهرهای بزرگ عراق شاهد تظاهرات مردم بود؛ تظاهرکنندگان خواستار انجام اصلاحات در دولت شده بودند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 11 اسفند 1394

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic