تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان
تحریک آمریکا و پاسخ کره‌شمالی:
با بمب هیدروژنی نیویورک را نابود می‌کنیم
 ۲۴ /۲ ۱ / ۱۳۹۴
نتیجه تصویری برای پاسخ کره‌شمالی:با بمب هیدروژنی نیویورک را نابود می‌کنیم

کره‌شمالی در جدیدترین تهدید خود علیه آمریکا و برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر تهدید کرد که با بمب هیدروژنی قادر است قلب شهر نیویورک را نابود کند.
آمریکا و کره‌جنوبی در پاسخ به آزمایش موشکی ماه ژانویه کره‌شمالی چند روزی است که رزمایش بزرگ خود را آغاز کرده اند.حدود 17 هزار نیروی نظامی آمریکایی در کنار 300هزار نیروی نظامی کره‌ای در رزمایش «عزم کلیدی» شرکت دارند. اما این رزمایش نه تنها تنش در شبه جزیره را کم نکرده بلکه مواضع و تهدیدات پیونگ یانگ طی روزهای اخیر تندتر نیز شده است. در جدیدترین تهدیدات کره‌شمالی اعلام کرد بمب هیدروژنی جدیدی دارد که بسیار بزرگتر و پیشرفته‌تر از بمب هیدروژنی شوروی سابق است و اگر این بمب هیدروژنی بر روی یکی از کلاهک‌های موشک‌های بالستیک نصب شود و به منهتن اصابت کند، همه ساکنان آنجا را فورا از بین خواهد برد و شهر نیویورک را به خاکستر تبدیل خواهد کرد.
شنبه گذشته نیز کره‌شمالی اعلام کرد که ارتش این کشور آماده حمله پیشگیرانه و آزادسازی کره‌جنوبی است، اگر نشانه‌هایی وجود داشته باشد که نشان دهد رزمایش نظامی مشترک آمریکا و کره‌جنوبی برای اشغال این کشور است.
کره‌شمالی هفته گذشته نیز تهدید به حمله پیشگیرانه هسته‌ای به کره‌جنوبی و آمریکا کرده بود. شورای امنیت سازمان ملل اخیرا قطعنامه جدیدی را با هدف اعمال تحریم‌های سختگیرانه و شدید علیه کره‌شمالی تصویب کرده است. برخی دیپلمات‌های سازمان ملل قطعنامه پیشنهادی آمریکا را شدیدترین رژیم تحریم‌های سازمان ملل در دو دهه اخیر ارزیابی کرده‌اند.کره‌شمالی اعلام کرده است که توسعه برنامه موشکی و ارسال ماهواره به فضا حق حاکمیتی این کشور است و این برنامه‌ها را ادامه خواهد داد.


راست افراطی حزب مرکل را در 3 ایالت مهم آلمان شکست داد

نتیجه تصویری برای حزب مرکل
نتایج انتخابات ایالتی در سه ایالت مهم آلمان که به گفته کارشناسان آزمونی برای سیاست پناهندگی مرکل بود از موفقیت چشمگیر حزب راست افراطی آلمان و شکست تلخ حزب دموکرات مسیحی مرکل خبر می‌دهد.
آلمان یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای پناهجویان محسوب می‌شود هجوم بالای پناهندگان به این کشور به تشدید  خشونت نژادپرستان و احزاب  راست افراطی و حملات علیه پناهندگان منجر شده که نگرانی مقامات سیاسی و امنیتی آلمان را به دنبال داشته است.
اما در نخستین زورآزمایی رسمی بین دولت و مخالفان پذیرش پناهجویان در آلمان نتایج انتخابات ایالتی «یکشنبه بزرگ» در سه ایالت مهم آلمان از موفقیت چشمگیر حزب راستگرای افراطی «جایگزینی برای آلمان»  و شکست حزب حاکم آنگلا مرکل خبر می‌دهد.حزب دموکرات مسیحی مرکل در ایالت بادن - وورتمبرگ شکست تلخی را تجربه کرد و در ایالت‌های راینلاند  - فالتز و زاکسن - آنهالت هم بسیاری از رای‌های خود را از دست داد.این انتخابات ایالتی به عنوان یک آزمون برای آنگلا مرکل در جریان بحران پناهندگان محسوب می‌شد.حزب «جایگزینی برای آلمان»  مخالف سیاست‌های مهاجرتی مرکل است. همزمان با این انتخابات  راستگرایان آلمان نیز در برلین تظاهرات کردند و شعار «مرکل باید برود» و «ما صدای خلق هستیم» را سر دادند.پلیس با حدود 1300 نیرو در محل برگزاری این تجمعات حاضر بود. در مجموع حدود 32 نفر نیز بازداشت شدند.این اقدام اعتراضی از سوی گروه راستگرای افراطی موسوم به ما برای برلین و ما برای آلمان سازماندهی شده بود. این گروه خواهان استعفای مرکل و کنترل‌های سختگیرانه‌تر مرزی علیه پناهندگان هستند.47 مزدور سعودی کشته شدند
موشک بالستیک انصارالله آواکس‌های آمریکا را در عربستان به آتش کشید

نتیجه تصویری برای موشک انصارالله
انقلابیون یمن با شلیک موشک بالستیک قاهر1 به پایگاه نظامی العند ضمن به هلاکت رساندن 47 مزدور سعودی، هواپیماهای آمریکایی آواکس را منهدم کردند.
به گزارش تسنیم، یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد، اصابت موشک بالستیک قاهر1 به پایگاه نظامی العند در استان لحج یمن که بامداد یکشنبه شلیک شد به کشته شدن حدود 47 مزدور وابسته به متجاوزان از جمله تعدادی خارجی و زخمی شدن ده‌ها فرد مسلح دیگر منجر شد. بر اثر اصابت این موشک همچنین سایت موشک‌های «هیل» آمریکایی و تعدادی از هواپیماهای آواکس مستقر در آشیانه‌های هواپیما در این پایگاه نظامی منهدم شد و خدمه آنها کشته شدند و اتاق عملیات پایگاه العند نیز منهدم شد. این دومین حمله موشکی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه نظامی العند در هفته‌های اخیر است.
از سوی دیگر، رئیس شورای سیاسی انصارالله یمن اعلام کرد: «ما هرگز به تفاهم یا هر طرحی که احتمالا به توقف تجاوز و پایان دادن به رنج مردم یمن منتهی شود از سوی هر طرفی هم که باشد، پشت نمی‌کنیم و مطمئن هستیم که متجاوزان به مرحله‌ای از ناامیدی و شکست رسیده‌اند.» به گزارش ایسنا، «صالح الصماد»، در درباره اخبار اخیر رسانه‌ها درخصوص توافق عربستان و انصارالله اعلام کرد: «آنچه رسانه‌ها در این باره منتشر کردند در راستای سرپوش گذاشتن بر شکست متجاوزان در به زانو درآوردن مردم یمن است. آتش‌بس مرزی در راستای ایجاد زمینه‌ای برای برگزاری دیدارها جهت توقف تجاوز علیه مردم یمن و پایان دادن به رنج و مشکلات آنهاست.» رئیس شورای سیاسی انصارالله یمن تاکید کرد برای این‌که حقایق را آن طور که بوده به ملت یمن توضیح دهیم تا حقایق وارونه نشان داده نشود، باید اعلام کنیم که آنچه در روزهای گذشته در مرزها رخ داد، اولین تماسی بود که طی آن یکی از اسیران سعودی به خاطر وضعیت جسمانی‌اش با شماری از اسیران ارتش و کمیته‌های مردمی مبادله شدند که چنین مسائلی در جنگ‌ها رخ می‌دهد. «الصماد» افزود: «به خاطر  این‌که، توقف جنگ و تجاوز خواسته همه یمنی‌هاست، هیچ مانعی از نظر ما وجود ندارد که از چنین ابتکارهایی برای ایجاد کانال ارتباط با طرف دیگر به منظور شنیدن دیدگاه‌ها و تفاهم برای دستیابی به سازوکارهایی ایجاد شود که ممکن است به گفت‌وگوی عزتمندانه و با حفظ کرامت منجر شود و با گروه‌های ملی هم در راستای آنچه به نفع کشور است، مشورت صورت گیرد. این تفاهمات اولیه بود که طی آن درباره گام‌های تدریجی که ممکن است به توقف تجاوزگری منجر شود، تفاهم صورت گرفته است البته در صورتی که کشورهای متجاوز نیت صادقانه‌ای برای توقف جنگ داشته باشند، بنابراین باید تاکید کنم که ما هرگز هیچ چیزی را از دست نخواهیم داد و ضرر نخواهیم کرد و ملت ما هم به رهبرانش و رهبرانش به این ملت اعتماد دارند و هرگز به هیاهو و سرو صدای این طرف و آن طرف اعتنایی نخواهند کرد.»


اعتصاب سراسری مردم بحرین در سالگرد اشغال این کشور توسط عربستان

نتیجه تصویری برای اعتصاب سراسری مردم بحرین در سالگرد اشغال این کشور توسط عربستان

مردم بحرین در پنجمین سالروز ورود نیروهای اشغالگر سعودی به این کشور، دست به اعتصاب گسترده زدند.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، گروه‌های مخالف بحرینی از تمامی مردم این کشور خواستند تا روز گذشته همزمان با پنجمین سالروز ورود نیروهای سپر جزیره به بحرین اعتصاب کنند.مردم بحرین نیز با لبیک گفتن به فراخوان گروه‌های مخالف بحرین اعتصاب کرده و تمامی فروشگاه و بازارها تعطیل و اعلام کردند که همچنان به انقلاب 14 فوریه 2011 پایبند هستند. نیروهای سپر جزیره 14 مارس 2011 (24 اسفند) برای کمک به نیروهای بحرین برای سرکوب مردم وارد بحرین شدند و اکنون پس از گذشت پنج سال نیز همچنان در سرکوب تظاهرکنندگان نقش دارند. رژیم آل خلیفه در این مدت هم از نیروهای عربستان سعودی و هم نیروهای اماراتی، پاکستانی برای سرکوب مردم انقلابی استفاده کرده است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 25 اسفند 1394
چهارشنبه 26 اسفند 1394 05:34 ب.ظ
مرگ بر آل سعود
چهارشنبه 26 اسفند 1394 05:34 ب.ظ
مرگ بر آمریکا

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic