تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


شمار قربانیان حملات شیمیایی داعش به کرکوک از مرز 800 تن گذشت

    ۲۵ /۲ ۱ / ۱۳۹۴

نتیجه تصویری برای حملات شیمیایی داعش به کرکوک

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، «حسین عادل» بخشدار منطقه «تازه» در جنوب استان کرکوک گفت، شمار مصدومان حمله شیمیایی داعش به این منطقه از مرز 800 تن گذشت. پیش از این منابع عراقی تعداد مصدومان را 400 نفر اعلام کرده بودند.عناصر داعش سه‌شنبه گذشته منطقه «تازه» را با 40 فروند موشک کاتیوشای حاوی گازهای «خردل» و «کلر» هدف قرار داده بودند. قربانیان این حادثه از ناحیه ریه و پوست بدن به شدت آسیب دیده‌اند. تاکنون یک نفر از مصدومان جان ‌باخته و حال تعدادی دیگر نیز وخیم است.حسین عادل همچنین گفت، محله‌ها و خانه‌های شهر تازه باید سم‌زدایی شود.
تاکنون واکنش غرب به این حادثه ضدبشری، در حد اعزام چند کارشناس بوده است.اعتصاب و تظاهرات سراسری در بحرین
جلسه محاکمه شیخ‌ علی سلمان به تعویق افتاد

نتیجه تصویری برای اعتصاب و تظاهرات سراسری در بحرین
مردم بحرین همزمان با فرارسیدن پنجمین سالگرد ورود نیروهای سپرجزیره به بحرین اعتصاب و تظاهرات کردند و خواستار اخراج نظامیان سعودی از کشورشان شدند.
بحرینی‌ها در تظاهرات خود با سر دادن شعارهایی علیه آل‌خلیفه خواستار آزادی تمام زندانیان سیاسی از جمله شیخ‌ علی سلمان روحانی برجسته شیعه و دبیرکل انجمن الوفاق بزرگ‌ترین حزب مخالف رژیم آل‌خلیفه شدند.بحرینی‌های خارج از کشور نیز در کشورهای مختلف در اعتراض به حضور نظامیان اشغالگر سعودی تظاهرات کردند و از رژیم آل‌خلیفه خواستند سرکوب و خشونت نسبت به مخالفان را کنار بگذارد و به اصلاحات روی بیاورد. روز گذشته قرار بود دادگاه بحرین به محاکمه مجدد شیخ علی سلمان بپردازد که این دادگاه احتمالاً به خاطر این اعتراض‌ها به 11 آوریل (22 فروردین) موکول شد.
مغز متفکر عملیات‌ تروریستی اسرائیل رئیس شین‌بث شد

نتیجه تصویری برای عملیات تروریستی اسرائیل
ناداف ارگامان مغز متفکر عملیات تروریستی اسرائیل رئیس دستگاه اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی (شین بث) شد.
«ناداف ارگامان» مغز متفکر رژیم صهیونیستی در طراحی عملیات‌های ترور علیه نیروهای مقاومت فلسطین از جمله «یحیی عیاش» و «احمد الجعبری» از فرماندهان مقاومت فلسطین، به طور رسمی به عنوان رئیس دستگاه اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی (شین بث) تعیین شد.
«ارگامان»، مرد شماره دو دستگاه شین بث بود که جای «یورام کوهین» را خواهد گرفت. دوره «کوهین» در ماه آینده به پایان می‌رسد.
به گزارش تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی راشاتودی، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نوشته، «ارگامان» درگذشته نماینده شین‌بث در آمریکا و حلقه اتصال دفتر تحقیقات فدرال آمریکا و هماهنگ‌کننده عملیات مشترک در جنگ علیه تروریسم بوده است.
 واکنش پیونگ یانگ به تحریم‌های جدید غرب
منتظر آزمایش‌های اتمی بعدی باشید
نتیجه تصویری برای واکنش پیونگ یانگ
کره شمالی در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا و متحدانش اعلام کرد به زودی کلاهک‌های هسته‌ای و موشک‌های بالستیک دیگری را آزمایش خواهد کرد.
کره شمالی دی ماه گذشته اعلام کرد که یک بمب هیدروژنی را با موفقیت آزمایش کرده است. آمریکا در واکنش به این آزمایش قطعنامه جدیدی  را در شورای امنیت با هدف اعمال تحریم‌های سختگیرانه و شدید علیه کره شمالی به تصویب رساند. برخی دیپلمات‌های سازمان ملل این  قطعنامه را «شدیدترین» رژیم تحریم‌های سازمان ملل در دو دهه اخیر ارزیابی کرده‌اند. تصویب قطعنامه تنها واکنش آمریکا نبود. واشنگتن و سئول در پاسخ به این آزمایش موشکی، رزمایشی را نیز با حضور حدود 17 هزار نیروی نظامی آمریکایی در کنار 300 هزار نیروی نظامی کره‌ای انجام دادند.
اما واکنش کره شمالی به آن قطعنامه و این رزمایش نیز شدید بود و طی روزهای اخیر بارها پیونگ یانگ تهدید کرد که بمب هیدروژنی جدیدی دارد که بسیار بزرگتر و پیشرفته‌تر از بمب هیدروژنی شوروی است و کافی است این بمب هیدروژنی بر روی یکی از کلاهک‌های موشک‌های بالستیک نصب شود و به منهتن اصابت کند تا همه ساکنان آنجا را فورا از بین ببرد و شهر نیویورک را به خاکستر تبدیل کند.
رهبر کره شمالی دیروز«سه شنبه » نیز در تهدید دیگری اعلام کرد که کشورش به زودی اقدام به انجام آزمایش کلاهک هسته‌ای و همچنین موشک‌های بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای خواهد کرد. به گزارش ایسنا،  خبرگزاری رسمی کره‌شمالی (کی‌سی‌ان‌ای) گزارش داد، «آزمایش‌های پیشنهادی حاصل چندین سال توسعه و تحقیقات سخت‌کوشانه است.» براساس این گزارش، کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی دستور داده تا یک کلاهک هسته‌ای «در آینده‌ای نزدیک» آزمایش شود.
شنبه گذشته نیز کره شمالی اعلام کرد که ارتش این کشور آماده حمله پیشگیرانه برای آزادسازی کره جنوبی است، البته اگر نشانه‌هایی وجود داشته باشد که نشان دهد رزمایش نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی برای اشغال این کشور است. کره شمالی هفته گذشته نیز تهدید به حمله پیشگیرانه هسته‌ای به کره جنوبی و آمریکا کرده بود. پیونگ‌یانگ حتی می‌گوید، موفق به کوچک‌سازی بمب‌های اتمی خود برای نصب آنها روی موشک‌های بالستیک شده است.
بمب‌های هیدروژنی بسیار قویتر از بمب هسته‌ای هستند و به دلیل کم حجم بودن، راحت‌تر در کلاهک‌های موشک‌های بالستیک قرار می‌گیرند. این آزمایش درحالی انجام شد که حتی روسیه و چین که متحد کره شمالی محسوب می‌شوند نیز از آن انتقاد کردند.
انتخاب نخستین رئیس جمهور غیرنظامی در میانمار پس از 50 سال

نتیجه تصویری برای «تین چیاو» به عنوان نخستین رئیس جمهور

«تین چیاو» به عنوان نخستین رئیس جمهور غیرنظامی میانمار پس از پنجاه سال، انتخاب شد.
  قانونگذاران میانمار روز سه شنبه «تین چیاو» دستیار ارشد «آنگ سان سوچی» رهبر حزب «جبهه ملی برای دموکراسی» را به عنوان نخستین رئیس جمهور غیرنظامی این کشور پس از 5 دهه حاکمیت نظامیان برگزیدند. به گزارش ایرنا، «تین چیاو» 69 ساله موفق به کسب 360 رای از 652 آرای دو مجلس میانمار شد و جایگزین «تین سین» می‌شود که ماه آینده باید سکان هدایت کشور را به رئیس‌جمهور جدید بسپارد.  کارشناسان پیش بینی کرده بودند، «آنگ سان سوچی»، رهبر حزب «جبهه ملی برای دمکراسی» که حزبش بیش از 80 درصد کرسی‌های مجلس را کسب کرده، رئیس جمهور میانمار شود، اما با محدودیت‌های قانون اساسی، وی نتوانست نامزد ریاست جمهوری شود. قانون اساسی میانمار به فردی که همسر و یا فرزندی با تابعیت غیرمیانماری داشته باشد اجازه نمی‌دهد رئیس‌جمهور شود. گفته می‌شود که با توجه به منع قانونی «سوچی» برای ریاست جمهوری، عملا با انتخاب «چیاو»، «سوچی» رهبری کشور را در دست خواهد داشت. «سوچی» پیش از این گفته بود که او «بالاتر» از رئیس‌جمهور خواهد بود!


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 26 اسفند 1394
چهارشنبه 26 اسفند 1394 05:41 ب.ظ
مرگ بر آل خلیفه و آل سعود و آل ...
چهارشنبه 26 اسفند 1394 05:40 ب.ظ
مرگ بر داعشی و وهابی و یهودی
چهارشنبه 26 اسفند 1394 05:39 ب.ظ
مرگ بر وهابیون یهودی

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic