تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگانعربستان هم به ریاست اسرائیل در کمیته مبارزه با تروریسم سازمان ملل رای داده بود

۲۸/ ۰۳ / ۱۳۹۵

Image result for ‫عربستان اسرائیل‬‎
انتشار جزئیات جدید از چگونگی ریاست رژیم صهیونیستی بر کمیته مبارزه با تروریسم سازمان ملل نشان می‌دهد عربستان نیز مثل ترکیه به ریاست این رژیم بر این کمیته رای مثبت داده است.
دوشنبه هفته گذشته بود که خبر رسید، مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای اولین بار نماینده رژیم صهیونیستی را به عنوان رئیس کمیته مبارزه با تروریسم! این سازمان انتخاب کرده است. این خبر واکنش‌های مختلفی را در پی داشت طوری که حتی «نبیل العربی» دبیرکل اتحادیه عرب بر مخالفت قاطع کشورهای عربی با ریاست رژیم صهیونیستی بر کمیته حقوقی ششم مبارزه با تروریسم تاکید کرد.
اما اکنون خبرهای جدید نشان می‌دهد رای مثبت برخی کشورهای مرتجع عربی به ریاست اسرائیل است.
 در این ارتباط، مدیر مرکز مطالعات جنوب عراق در مصاحبه با تسنیم ضمن اشاره به گسترش روابط میان ریاض و تل‌آویو گفته:«عربستان از رای‌دهندگان به اسرائیل برای ریاست کمیته حقوقی سازمان ملل بود.»
«علی رمضان الاوسی» که استاد دانشگاه لندن و مدیر مرکز مطالعات جنوب عراق است تاکید کرد:‌«در رای‌گیری درباره رئیس کمیته حقوقی سازمان ملل که اولین بار است اسرائیل به این سمت انتخاب می‌شود، 4 کشور عربی به‌نفع اسرائیل رای دادند که عربستان یکی از این 4 کشورها بود.»
 این کارشناس بین الملل افزود:‌«در حال حاضر و در راستای عادی‌سازی روابط، رفت و آمدهای دیپلماتیک میان عربستان و رژیم صهیونیستی در حال انجام است و حتی خبرهای متعددی منتشر شده که عربستان ساخت سفارت خود در تل‌آویو را که یکی از بزرگترین سفارت‌خانه‌ها خواهد بود، آغاز کرده است و عربستان به‌زودی آشکارا روابط با اسرائیل را اعلام خواهد کرد.» پیش از این اعلام شده بود، ترکیه نیز به ریاست رژیم کودک‌کش صهیونیستی رای مثبت داده است.جنایات آمریکا در عراق به روایت فارین پالیسی
سربازان آمریکایی دختر 14 ساله عراقی را پس از تجاوز آتش زدند!

Image result for ‫سربازان آمریکایی در عراق‬‎
یک مجله آمریکایی طی تحلیلی درباره اظهارات اخیر «دونالد ترامپ» در مورد جنایات نظامیان این کشور در عراق، نوشت که این جنایات وحشتناک‌تر از چیزی است که ترامپ می‌گوید.
«فارین پالیسی» نوشت:‌«دونالد ترامپ» کاندیدای جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری (آبان آینده) حق دارد جنایات نظامیان آمریکایی را برملا کند و توضیح دهد که برخی از آنان... پول توجیبی عراقی‌ها را نیز سرقت می‌کردند. «توماس رکس» نویسنده این مقاله با اشاره به یک نمونه از این جنایات افزود: «9 تن از نظامیان آمریکایی مشغول خدمت در یکی از پست‌های بازرسی غرب عراق، هزاران دلار را سرقت کردند. اما جریمه نشدند، زیرا مشخص نشد قربانیان چه کسانی هستند.» رکس افزود:«یک تفنگدار آمریکایی اعتراف کرده که عملیات سرقت تقریبا در تمامی پست‌های بازرسی انجام می‌گرفت... و به این‌گونه سرقت‌ها اهمیت داده نمی‌شد، زیرا این اموال در مقایسه با هزینه سنگین جنگ چیزی نبود. جنگ در عراق برای آمریکا در هر دقیقه 200 هزار دلار هزینه داشت.»
فارین پالیسی نوشت که برخی از نظامیان آمریکایی جنایاتی را در عراق انجام داده‌اند که وحشتناک‌تر از رسوایی زندان «ابوغریب» است.
به گزارش العالم، این مجله آمریکایی در ادامه به یک نمونه دیگر از این جنایات اشاره کرد و نوشت:‌«تفنگداران آمریکایی در شهرک «الحدیثه» واقع در غرب عراق، یک دختر 14 ساله عراقی را مورد تجاوز قرار دادند و سپس او را به آتش کشیدند و همه افراد خانواده‌اش را نیز قتل‌عام کردند.»
این نشریه افزود: «نظامیان آمریکایی دو عراقی را به درون رود دجله انداختند که در نتیجه این اقدام، یکی از آنان غرق شد و جان خود را از دست داد.»
ابعاد جنایات آمریکایی‌ها در عراق به قدری گسترده است که شاید هیچوقت، تمامی آنها افشا نشوند، ولی با گذشت زمان برخی از این جنایات برملا خواهند شد.مدیرکل وزارت خارجه رژیم صهیونیستی:
با کشورهای عربی رابطه داریم /فلسطین دیگر برای اعراب اولویت ندارد 

Image result for ‫اسرائیل و  اعراب‬‎
مدیرکل وزارت خارجه رژیم صهیونسیتی ضمن تاکید بر داشتن رابطه با بسیاری از کشورهای سنی عربی اذعان کرد مسئله فلسطین دیگر اولویت اعراب نیست.
«دوری گولد»، مدیرکل وزارت خارجه رژیم صهیونیستی و مشاور سابق بنیامین نتانیاهو در سخنانی در کنفرانس سالانه هرتزلیا اظهار داشت، «نوعی همگرایی راهبردی بین اسرائیل و بسیاری از کشورهای سنی عرب در حال شکل‌گیری است.»

وی افزود: «مسئله فلسطین دیگر برای هیچیک از ما اولویت ندارد و در رده‌های پایین‌تر قرار گرفته است، این به معنای آن نیست که ما تلاش نمی‌کنیم تا به راه حلی درباره مسئله فلسطین دست پیدا کنیم اما در عین حال باید متوجه شد که مسئله فلسطین دیگر مسئله‌ای نیست که بر اساس آن بخواهیم با بسیاری از کشورهای عربی سنی منطقه ارتباط داشته باشیم.»!
«گولد» به مسئله ایران هم اشاره کرد و گفت:‌ «علت اصلی این مسئله این است که بسیاری از کشورهای واقع در شرق اسرائیل از افزایش قدرت ایران می‌ترسند.»
مدیرکل وزارت خارجه اسرائیل تصریح کرد: «کسانی که می‌‌گویند اسرائیل هیچ کاری انجام نمی‌دهد باید بدانند که در پشت پرده کارهای بسیاری در جریان است و امیدواریم بتوانیم از روابط جدید در جهان عرب استفاده کنیم و از بسیاری از روابط جدید خود با کشورهای آفریقایی و آسیایی بهره بگیریم.» گفتنی است پیش از این نیز گزارش‌های رسمی و غیررسمی از خیانت کشورهای مرتجع عربی به آرمان‌های فلسطین منتشر شده بود. رای عربستان به ریاست نماینده رژیم صهیونیستی بر کمیته حقوقی مبارزه با تروریسم سازمان ملل یکی از آخرین خیانت‌های آل سعود بود.
شکاف عمیق سیاسی
 در سرزمین‌های اشغالی
ایهود باراک وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی اما ضمن انتقاد شدید از «عملکرد ضعیف کابینه بنیامین نتانیاهو»‌ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرده علیه وی تظاهرات‌های خیابانی به راه می‌اندازد و برای ساقط کردن دولت وی نیز به سیاست بازمی‌گردد.وی تهدید کرده «در صورت عدم انحلال کابینه نتانیاهو، از روش اعتراضات مردمی و برگه رای‌گیری برای براندازی کابینه استفاده خواهد شد.»باراک این را هم گفته که «نتانیاهو و کابینه وی در تامین امنیت برای صهیونیست‌ها شکست خورده‌اند و امنیت اسرائیل و وحدت داخلی دیگر در اولویت نتانیاهو و کابینه وی قرار ندارد.»«موشه یعلون» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی نیز در سخنرانی خود در کنفرانس هرتزلیا گفته، «در انتخابات بعدی برای رسیدن به قدرت با نتانیاهو رقابت خواهد کرد.»
وی با حمله به مواضع نخست‌وزیر کنونی رژیم صهیونیستی اظهار داشته، «در آینده نزدیک هیچ تهدیدی علیه اسرائیل وجود ندارد بنابراین بهتر است نتانیاهو دست از ترساندن مردم بردارد و سعی نکند این احساس را به دیگران القا کند که ما در آستانه هولوکاست دوم قرار گرفته‌ایم.»
به گفته وی «غیر از مشکلات اجتماعی و اخلاقی که اسرائیل با آن مواجه است تهدیدات امنیتی دیگری که باعث بیداری شبانه ما ‌شود وجود ندارد.»
ساخت دیوار حائل
 در زیرزمین!
خبر دیگر اینکه، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه با احداث دیوار حائل بتنی در زیرزمین و در مناطق مرزی خود با نوار غزه به عنوان راه حل نهایی برای مقابله با تونل‌های زیرزمینی مقاومت فلسطین موافقت کرده است.
آنطور که روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت نوشته، این دیوار در امتداد 60 کیلومتری نوار غزه و در عمق چند ده متری زمین ایجاد می‌شود و هزینه آن 2/2 میلیارد دلار خواهد بود.» هدف از احداث این دیوار نیز «مقابله با ادامه حفر تونل‌های زیرزمینی عنوان شده که نیروهای مقاومت از آنها برای حملات به داخل اراضی اشغالی استفاده می‌کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 29 خرداد 1395
شنبه 29 خرداد 1395 09:55 ق.ظ
مرگ بر آمریکا
شنبه 29 خرداد 1395 09:55 ق.ظ
مرگ بر اعراب بت پرست

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات