تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگاندر یک تحقیق میدانی مشخص شد
دیلی میل: 70 درصد داعشی‌ها از اسلام هیچ چیز نمی‌دانند
 ۲۶ /  ۰۵ / ۱۳۹۵
Image result for ‫70 درصد داعشی‌ها از اسلام هیچ چیز نمی‌دانند‬‎
یک روزنامه انگلیسی اعلام کرده، اکثر عناصر تروریستی عضو «داعش» از دین اسلام هیچ چیز نمی‌دانند و حتی نمی‌توانند از روی قرآن بخوانند.
روزنامه «دیلی میل» نوشته، بر اساس اسنادی که موسسه معارضان سوری موسوم به «زمان الوصل» به آنها دست یافته، 70 درصد از عناصر وابسته به داعش تقریبا هیچ اطلاعاتی از اسلام ندارند. طبق این گزارش، تروریست‌های عضو داعش حتی بلد نیستند قرآن بخوانند و از احادیث نیز اطلاعی ندارند.
علی‌رغم اینکه عناصر داعش چه در مسائل اعتقادی و مذهبی و چه در رفتار و عمل  هیچ سنخیتی با اسلام ندارند، محافل سیاسی و خبری غربی اصرار دارند از داعش تحت عنوان «دولت اسلامی» نام ببرند، تا از این طریق، وجهه اسلام را نزد افکار عمومی و ملت‌های جهان خدشه‌دار کنند.
طبق اظهارات مقامات غربی و خصوصا افرادی مثل «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور آمریکا و «هیلاری کلینتون» وزیر خارجه سابق این کشور، داعش توسط سرویس جاسوسی «سیا» و با هدف ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران و اسلام ایجاد شده است.
این گروه تروریستی طی سال‌های گذشته دست به جنایات ضدبشری زیادی زده‌اند. بر اساس تصاویری که اخیرا منتشر شده، سرکرده‌های داعش از میان کودکان 10 تا 14 ساله عضوگیری می‌‌کنند و به آنها عملیات انتحاری، بریدن سر زندانیان و حملات چریکی آموزش می‌دهند.
به هر حال، افشاگری در مورد هویت فکری و سبک تفکر و زندگی عناصر و سرکرده‌های داعش، و رو شدن اسناد بیشتر طی سال‌های آتی، به خوبی مشخص خواهد کرد هیچ پیوندی میان این افراد و اسلام وجود ندارد. هیچ بعید نیست که آمریکا و انگلیس و عربستان هسته‌های اولیه داعش را از جانیان و زندانیان و افراد محکوم شده به اعدام شکل داده باشند.نیروهای عراقی به 500 متری القیاره مهم‌ترین مرکز داعش در جنوب موصل رسیدند


Image result for ‫نیروهای عراقی به 500 متری القیاره مهم‌ترین مرکز داعش در جنوب موصل رسیدند‬‎

نیروهای مسلح عراق تا 500 متری منطقه «القیاره» به عنوان یکی از حساس‌ترین مراکز تروریست‌های «داعش» در استان نینوا پیشروی کردند.
به گزارش تسنیم، نیروهای مسلح عراق دیروز تا 500 متری «القیاره» واقع در 65 کیلومتری جنوب استان نینوا رسیدند. «عبدالله الجبوری» فرمانده عملیات نینوا با اعلام خبر فوق، افزود: نیروهای مسلح عراق در این پیشروی، اکثر چاه‌های نفتی تحت اشغال داعش را به کنترل خود درآوردند و شمار زیادی تروریست را نیز به هلاکت رساندند.وی تأکید کرد: داعش توان مقابله با نیروهای ما در اطراف «القیاره» را ندارد و ما تلاش می‌کنیم که طی ساعات آینده کل منطقه القیاره را آزاد کنیم. از استان الانبار نیز خبر رسید، آخرین بازماندگان عناصر داعش در شمال غربی جزیره «خالدیه» تحت محاصره کامل نیروهای دولتی و بسیج مردمی قرار دارند.
«عبدالامیر العبودی» از فرماندهان بسیج مردمی به خبرگزاری فارس گفت: جنایتکاران داعشی خواستار مذاکره برای بیرون رفتن از خالدیه هستند، ولی بسیج مردمی هرگونه مذاکره با آنها را رد کرده است.
صدها کره‌ای با تراشیدن موی سر به حضور نظامی آمریکا در کشورشان اعتراض کردند

Image result for ‫صدها کره‌ای با تراشیدن موی سر اعتراض کردند‬‎

حدود ۹۰۰ تن از ساکنان شهر «سئونگجو» در کره‌جنوبی در اعتراض به تصمیم دولت در رابطه با استقرار سیستم دفاع موشکی «تاد» آمریکا در این شهر ضمن برپایی تجمع سر خود را تراشیدند.
معترضان نه تنها مخالف استقرار سیستم موشکی آمریکا در شهر خود شدند بلکه اعلام کردند این سیستم موشکی نباید در هیچ جای کشورشان مستقر شود. شهر سئونگجو در ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرق سئول قرار دارد و به گفته مسئولان کره جنوبی محل استقرار این سیستم پیشرفته دفاع موشکی آمریکا خواهد بود. تیرماه گذشته کره جنوبی اعلام کرد که سیستم پیشرفته دفاع موشکی دوربرد ساخت آمریکا را در این شهر برای مقابله با تهدید‌های احتمالی کره‌شمالی مستقر خواهد کرد.
از سوی دیگر یک شرکت دفاعی آمریکایی نیز خبر داد قصد دارد ناوشکن‌های کره جنوبی را به سپر دفاع موشکی «آیجس» مجهز کند. این سیستم دفاعی امکان نابودی موشک‌های بالستیک را به کشتی‌های جنگی می‌دهد. با وجود اینکه پارلمان کره‌جنوبی به استقرار سیستم موشکی تاد رأی منفی داده، سئول اعلام کرده این سیستم در سئونگجو مستقر خواهد شد.


رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند
 طرح رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجدالاقصی طی 3 سال آینده

Image result for ‫طرح رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجدالاقصی طی 3 سال آینده‬‎
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، نهادها و سازمان‌های یهودی طرحی را برای تخریب مسجد مبارک الاقصی و ساخت معبد کذایی هیکل بر روی آن طی سه سال آماده می‌کنند.
به گزارش ایسنا، شبکه دوم رژیم صهیونیستی اعلام کرد، سازمان‌های یهودی طرح تخریب مسجدالاقصی را آماده کرده‌اند و فقط منتظر تصمیم رسمی سران تل‌آویو هستند تا کار را آغاز کنند.
براساس گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، محافل رسمی و ساکنان سرزمین‌های اشغالی از تحرکات نهادها و سازمان‌های یهودی برای تخریب این مسجد و ساخت معبد هیکل بر روی آن قویاً حمایت می‌کنند.
خبر دیگر اینکه «آوی دیختر» رئیس سابق شاباک در واکنش به سخنان پادشاه اردن در حمایت از مسجدالاقصی و قدس، گفت «هرگز اجازه نخواهیم داد مسجدالاقصی به مکه و مدینه تبدیل شود که تنها به روی مسلمانان گشوده است.»!
رئیس سابق شاباک در ادامه مدعی شد، «این تفکر که مسلمانان در مسجدالاقصی اجازه دارند هرکاری که در شهرهای مکه و مدینه انجام می‌دهند پیاده کنند و اجازه ورود غیرمسلمانان به داخل مسجد را ندهند هرگز اتفاق نخواهد افتاد.»
مسجدالاقصی اما روز یکشنبه شاهد درگیری‌هایی میان نمازگزاران فلسطینی و پلیس رژیم صهیونیستی در اعتراض به یورش ده‌ها شهرک‌نشین تندرو به این مسجد در سالگرد آنچه «تخریب معبد هیکل» گفته می‌شود بود.
در همین رابطه عضو جبهه دموکراتیک فلسطین ضمن انتقاد از سکوت شورای امنیت در برابر تشدید حملات صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی گفت، «در سایه بی‌تفاوتی جامعه عربی و بین‌الملل، فلسطینان قدس یک تنه سپر دفاع از مسجدالاقصی شده‌اند.»
از سوی دیگر اتحادیه اروپا اقدام اخیر رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینیان در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری را محکوم کرد و خواستار توقف آن شد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 27 مرداد 1395
جمعه 29 مرداد 1395 09:57 ق.ظ
بر ای انکه داتعشی های وهابی و یهودیند و مسلمان نیستند

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic