تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان
آغاز مرحله جدید از ائتلاف 3جانبه ضد تروریستی
جنگنده‌های روسی از پایگاه همدان
مواضع اصلی تروریست‌های تکفیری در سوریه را بمباران کردند       
    ۲۶/  ۰۵ / ۱۳۹۵

Image result for ‫جنگنده‌های روسی از پایگاه همدان‬‎
مقامات وزارت دفاع روسیه رسما تایید کردند که جنگنده‌های این کشور با برخاستن از پایگاه هوایی همدان، مواضع اصلی تروریست‌های تکفیری را در سوریه بمباران کردند.
وزارت دفاع روسیه در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود گزارش کرد، شماری از بمب‌افکن‌های بلند‌برد توپولوف «TU-22M3» از پایگاه هوایی همدان در غرب ایران پرواز کرده است و مواضع داعش و جبهه ‌النصره در سوریه را هدف قرار داده است.
طبق این گزارش، این حملات هوایی، پنج انبار مهم تسلیحات، پایگاه‌های آموزشی و سه مقر فرماندهی این گروه تروریستی را تخریب کرده است.
به گزارش فارس، دریادار «کومویودوف» رئیس کمیته دفاعی دوما در خصوص استفاده از پایگاه هوایی ایران برای انجام حمله جنگنده‌های روسیه به مواضع داعش در سوریه گفت که این اقدام به ذخیره سوخت و افزایش حجم بار بمب‌هایی که بمب‌افکن‌های روسیه می‌توانند، آن را حمل کنند، می‌شود. در همین حال، شبکه راشاتودی در خبری فوری به نقل از وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که بمب‌افکن‌های روسی با برخاستن از فرودگاه همدان ایران، پایگاه‌های تروریست‌ها را در سوریه هدف قرار دادند.
بنابر اعلام وزارت دفاع روسیه، تهران و مسکو توافقنامه‌ای را امضا کرده‌اند که به روس‌ها اجازه می‌دهد بمب‌افکن‌های راهبردی خود را در پایگاه شکاری «نوژه» همدان مستقر کنند.
به نوشته وبگاه شبکه «راشاتودی» روسیه همچنین اعلام کرده بمب‌افکن‌هایی که در ایران مستقر شده‌اند، تاکنون چند بار مواضع تروریست‌ها را در سوریه هدف حملات هوایی قرار داده‌اند.
علاوه بر بمب‌افکن‌های دوربرد استراتژیک
TU-22 جنگنده- بمب‌افکن‌های پیشرفته سوخو-34 هم در پایگاه هوایی همدان مستقر شده‌اند. این جنگنده‌ها مواضع داعش و النصره در حلب، دیرالزور و ادلب را هدف قرار داده‌اند.
طبق توافق روسیه با ایران برای استفاده از پایگاه نوژه جهت عملیات در سوریه، زمان پرواز جنگنده‌ها و بمب‌افکن‌های این کشور تا 60 درصد کاهش یافته که هم از هزینه‌ حملات ضد داعش کاسته و هم بر دقت این حملات می‌افزاید.
بر این اساس، فاصله پروازی از فرودگاه نظامی «مُدزُک» در جنوب روسیه تا شهر «تدمر» در سوریه حدود 2150 کیلومتر است که این فاصله از پایگاه نوژه به 900 کیلومتر کاهش می‌یابد.
دلیل این امر، مناسب نبودن پایگاه هوایی «حمیمیم» در «لاذقیه» برای فرود چنین بمب‌افکن‌هایی اعلام شده است. بمب‌افکن‌های TU-22M3 یکی از بزرگترین هواپیماهای جنگی در نوع خودش است.
 همکاری راهبردی ایران و روسیه
در مبارزه با تروریسم
«علی شمخانی» دبیر شورای‌ عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگویی در پاسخ به سوالی در خصوص انتشار برخی خبرها مبنی بر استفاده روسیه از فضا و امکانات ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه تصریح کرد: همکاری‌های ایران و روسیه برای مبارزه با تروریسم در سوریه راهبردی است و ما در این رابطه تبادل ظرفیت و امکانات داریم.
گفتنی است آمریکا و عربستان سعودی به شدت از ائتلاف تهران، مسکو و دمشق در مبارزه با تروریست‌های تکفیری در منطقه عصبانی بوده و به طرق مختلف سعی در تضعیف آن دارند.دادستان تهران خبر داد
یک ایرانی دو تابعیتی مرتبط با شبکه جاسوسی انگلیس دستگیر شد  
 
Image result for ‫جاسوس انگلیس‬‎
دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری یک متهم ایرانی دو تابعیتی مرتبط با سرویس جاسوسی انگلیس در هفته گذشته خبر داد و گفت: متهم در حوزه اقتصادی مرتبط با ایران فعالیت می‌کرده است.
به گزارش روابط عمومی دادسرای تهران، عباس جعفری دولت‌آبادی در هشتمین نشست دادستانی تهران، استنباط و برداشت برخی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری از اظهارات اخیر دادستان پیرامون عفاف و حجاب مبنی بر این که در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی و به ویژه عفاف و حجاب صرفاً نیاز به اقدامات سلبی است را اشتباه خواند و اظهار داشت: این که در جرایم مهم و سازمان ‌یافته به تدابیر و اقدامات سلبی معتقد باشیم، با اقدامات فرهنگی، ایجابی و پیشگیرانه مغایرتی ندارد.
دادستان تهران با اعلام این که انتشار چنین اخباری با هدف فضاسازی علیه دادستانی تهران صورت می‌گیرد، از برخی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری خواست در جهت تشکیک اذهان عمومی و ایجاد اختلاف میان مسئولان قدم بر ندارند. وی افزود: به نظر می‌رسد برخی خبرگزاری‌ها قصد دارند با این‌گونه فضاسازی‌ها وانمود کنند که دادستانی تهران به اقدامات فرهنگی، پیشگیرانه و ایجابی اعتقاد ندارد.
نمی‌توان با شبکه‌های فساد و فحشا با نصیحت برخورد کرد
جعفری دولت‌آبادی با اشاره به مصادیقی از جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی گفت: نمی‌توان با کسانی که به طور شبکه‌ای مرکز فساد و فحشا آماده می‌کنند یا مجالس مختلط لهو و لعب برگزار نموده و در آن مشروب و مانند آن مصرف می‌کنند یا استخر پارتی بر پا می‌کنند و به نحو سازمان یافته افراد را به فساد و فحشا تشویق می‌نمایند، با نصیحت برخورد کرد و ضرورت دارد طبق مقررات جزایی تحت تعقیب قرار گیرند.
دادستان تهران با توصیه به رسانه‌ها مبنی بر این که در انتشار اخبار قضایی و اظهارات مسئولان دقت کنند، تاکید کرد: رسانه‌ها هر اتفاقی که در تهران رخ می‌دهد را به دادسرای تهران مرتبط می‌کنند در حالی که شهر تهران دو دادستان دیگر شامل نظامی و ویژه روحانیت نیز دارد و موضوع انعکاس خبر منع حضور فردی در تهران برای مشاهده یک تئاتر در سایت‌های خبری مرتبط با اقدام دادستانی ویژه روحانیت بوده است، نه دادستانی تهران.
وی با اشاره به دستگیری و بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی در تهران و مرتبط با سرویس جاسوسی انگلیس، گفت: متهم در حوزه اقتصادی و مرتبط با ایران فعالیت می‌کرده است.
آمریکا از افرادی حمایت می‌کند که مانند آن‌ها فکر کنند
جعفری دولت‌آبادی با اشاره به تاکید مکرر رهبر معظم انقلاب بر لزوم هوشیاری مسئولان در مقابل نفوذ دشمن به ویژه پس از توافق برجام، افزود: نباید تصور شود که اگر با دشمن به توافق رسیدیم از اقدامات خصمانه  علیه جمهوری اسلامی ایران دست برخواهد داشت. آمریکا درصدد است تفکرات و رفتارها را تغییر دهد و از افرادی حمایت می‌کند که مانند آن‌ها فکر کنند. اقدامات و طراحی دشمن به ویژه آمریکایی‌ها در حوزه نفوذ به گونه‌ای نیست که با توافقات فیمابین از میان برود و دشمنی آن‌ها که از ابتدای پیروزی انقلاب وجود داشته به طرق دیگر ادامه خواهد یافت، مگر این که ما از اهداف انقلاب اسلامی دست برداریم.
بازداشت همسر یکی از بازیگران
وی در ادامه از صدور قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی برای «ی.ر» همسر یکی از بازیگران زن و متهم پرونده شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر خبر داد و گفت: پرونده مطروحه با اعلام شکایت سازمان هلال احمر در دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است.
جعفری دولت‌آبادی تصریح کرد: بازپرس برای متهم قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی صادر کرد که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 27 مرداد 1395
جمعه 29 مرداد 1395 09:56 ق.ظ
مرگ بر انگلیس

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات