تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان
آمریکا نه زیباست، نه سرزمین آزادی‌هاست
آمریکا سرزمین فاشیست‌هاست
    ۳۰ /  ۰۵ / ۱۳۹۵
  Image result for ‫پلیس آدم کش آمریکا‬‎
پس از هجوم داعش به کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا و سخت شدن زندگی، بسیاری از مردم این کشور‌ها سودای رسیدن به آرامش و صلح را با گام نهادن به سرزمین به اصلاح آزادی یا همان غرب و آمریکا در سر می‌پروراندند.توهمی که پلیس نژادپرست آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی در ماه‌های گذشته آن را از اذهان عمومی پاک کرد و به همگان فهماند که آمریکا نه تنها مهد دموکراسی و آزادی نیست بلکه جامعه‌ای است پر از تبعیض و زشتی.پلیس آمریکا در تازه‌ترین نقض حقوق سیاه پوستان در اولین روزهای ماه جاری میلادی جوان آمریکایی بی‌گناه دیگری را به قتل رساند، اتفاقی که موج عظیمی از عصبانیت را بین مردم ایالت «ویسکانسین» به راه انداخت و موجب آن شد که هزاران آمریکایی برای اعتراض به خیابان‌ها بیایند و شهرهای اطراف«میلواکی» را به صحنه جنگ داخلی و آشوب تبدیل کنند. از سوی دیگر، بی‌تفاوتی مقامات آمریکایی از جمله شخص «باراک اوباما» نسبت به کشته شدن بی‌گناهان سیاه پوست همواره ناامیدکننده بوده. احساسات سیاهان آمریکا در طول سه ماه گذشته به دلیل کشته‌شدن تعداد زیادی از همرنگ هایشان تا حد زیادی برانگیخته شده. اوباما در این روزها به جای شماتت پلیس قاتل از آنها تعریف می‌کند، وی چندی پیش پلیس آمریکا را مستحق تشویق دانست و گفت که آنها کار خود را حرفه‌ای انجام می‌دهند.«استفن لندمن» تحلیل‌گر و کارشناس برجسته و نام آشنای آمریکایی اما طی یادداشت کوتاهی برای کیهان می‌نویسد که چرا «آمریکا زیبا نیست». لندمن که متولد آمریکاست و عمری را در این کشور گذرانده درباره اینکه نظام پلیسی حاکم بر آمریکا چگونه مردم خود را می‌کشد- مردم کشورهای دیگر و پناهجویان پیشکش- مطلبی برای کیهان نوشته که در ادامه می‌خوانید.
اوباما یک دروغگوی سریالی و یک فرد بسیار ترسو است و به هیچ چیزی مگر منافع شخصی‌اش توجه ندارد. وی همانند پیشینیان خود در قبال بحران‌هایی که امروز دامن آمریکا را گرفته مسئول است.بحران‌هایی همچون تبدیل خیابان‌های آمریکا به میدان جنگ. سال گذشته پلیس آمریکا بدون دلیل محکمه پسند 1100 انسان بیگناه ،عمدتا جوانان سیاه پوست را هدف گلوله قرار داد.
آمریکایی‌های سیاه‌پوست بسیار عصبانی هستند.آنها معتقدند که سیاست‌های آمریکا حقوق اولیه و رفاه سیاهان را نادیده می‌گیرد. به عقیده من شخص اوباما خود قسمتی از مشکلات آمریکا است و نه قسمتی از راه حل آن.نژادپرستی در ابعاد گسترده بر جامعه آمریکا حاکم است.حقوق‌های کارگران نامتوزان و ناعادلانه است.قانون «جیم کرو» که نقطه سیاهی در تاریخ ایالات متحده به شمار می‌رود و براساس آن سیاهپوستان و سفید‌ها همواره در هر محیطی از یکدیگر جدا و متمایز می‌شدند، همچنان در قالب جدید دیگری در جامعه آمریکا موجب ناامیدی و نارضایتی مردم شده. زندانی کردن‌های گسترده به‌طور مشخص سیاهان آمریکایی را مورد هدف قرار داده است.پلیس آمریکا از قشر مرفه جامعه که همان یک درصد هستند حمایت می‌کند، حتی اگر این حمایت به قیمت ضایع کردن حقوق جامعه باشد.
پلیس آمریکا امروز حتی بهتر از قبل تسلیح شده است و از گذشته خشن‌تر گشته است.آمریکا زیبا نیست و هیچگاه نبوده است. اینجا سرزمین آزادی و منزل شجاعان نیست.آمریکا جامعه ظالم و فاشیستی است که جنگ‌های بیشماری را علیه انسانیت آغاز کرده و از آن حمایت می‌کند. ملت آمریکا در صورتی که نتواند اوضاع را  تغییر دهد و تلاش برای آزادی ننماید محکوم به شکست خواهد بود.اخراج سفیر سعودی از بغداد در دستورکار پارلمان عراق

Image result for ‫اخراج سفیر سعودی از بغداد در دستورکار پارلمان عراق‬‎
عضو کمیته روابط خارجی پارلمان عراق می‌گوید این کمیته به زودی از دولت خواهد خواست سفیرسعودی در عراق را به خاطر مداخله در امور داخلی از این کشور، اخراج کند.به گزارش خبرگزاری فارس،«خالد الاسدی» دخالت‌های سفیر عربستان در امور داخلی عراق را «نفرت‌آور» خواند و گفت: ادامه حضور«ثامر السبهان» در عراق قابل قبول نیست: وی افزود:»کمیته روابط خارجی پارلمان عراق در اولین نشست خود از وزارت خارجه عراق خواهد خواست هر آنچه لازم است، برای مقابله با سرکشی سفیر سعودی و رفتارهای مغایر با عرف دیپلماتیک وی، اتخاذ کند.
این نماینده مجلس عراق تاکید کرد:« عراق بر اساس توافقات بین‌المللی ویژه هیئت‌های دیپلماتیک، حق دارد هر دیپلماتی را که برخلاف ماموریت کاری خود فعالیت کند، اخراج نماید.
وی تاکید کرد:«سفیر سعودی در عراق عنصری نامطلوب است و ریاض باید فرد دیگری را جایگزین وی کند.»
الاسدی در پایان سخنان خود گفت:«رفتارهایی که از سبهان سرزده برای اخراج او از عراق کافی است.»
در پی دخالت‌های یکسره سفیر سعودی در امور داخلی عراق، نمایندگان پارلمان این کشور دولت و وزارت خارجه این کشور را برای اخراج سفیر سعودی از عراق تحت فشار قرار داده‌اند.
ایجاد اختلال در روند مبارزه با تروریسم، موضع‌گیری علیه بسیج مردمی و مداخله در مسائل سیاسی، از جمله اقدامات غیرمعمول السبهان عراق عنوان شده است.
سفارت عربستان در عراق پس از 25 سال تعطیلی، در سال 1393 بازگشایی شد. علت تعطیلی سفارت، حمله رژیم صدام به کویت بوده است.

سازمان ملل: 2/5 میلیون نفر در لیبی به کمک‌های فوری انسانی نیاز دارند

Image result for ‫سازمان ملل‬‎

سازمان ملل هشدار داده بحران در لیبی بیش از 2میلیون و 400 هزار تن در این کشور نفت‌خیز را به دریافت فوری کمک‌های انسانی نیازمند کرده است.
«مارتین کوبلر»، فرستاده سازمان ملل به لیبی به مناسبت «روز جهانی فعالیت‌های انسانی» با اشاره به وجود 300 هزار کودک در لیبی که ترک تحصیل کرده‌اند گفت: «روز جهانی فعالیت‌های انسانی تذکری جدی برای لزوم مقابله با شرایط انسانی وخیم در تمامی نقاط لیبی است.»
«کوبلر» افزود: «در لیبی بیش از2 میلیون و 400 هزار نفر وجود دارند که به کمک‌های انسانی نیاز دارند، آنها از دارو و واکسیناسیون محروم بوده و از خدمات بسیار ضعیف بیمارستان‌ها در این کشور رنج می‌برند.» فرستاده سازمان ملل تاکید کرد: «نیازهای انسانی که جنگ داخلی در لیبی آنها را به وجود آورده نیازهایی ترسناک و بزرگ هستند.» خبر دیگر اینکه، دستگاه اطلاعات لیبی از خنثی‌سازی طرح داعش برای ترور نخست وزیر دولت توافق ملی خبر داد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 31 مرداد 1395
یکشنبه 31 مرداد 1395 09:14 ق.ظ
مرگ بر وهابی
یکشنبه 31 مرداد 1395 09:14 ق.ظ
مرگ بر آمریکا

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic