تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


دبیرکل سازمان ملل در اقدامی بی‌سابقه اسرائیل را اشغالگر و ظالم خطاب کرد 

     ۲۶ /  ۰۶ / ۱۳۹۵

Image result for ‫دبیرکل سازمان ملل‬‎
دبیرکل سازمان ملل در اقدامی بی‌سابقه و در حالی که چند ماه بیشتر به پایان ریاستش باقی نمانده! با حمله به نتانیاهو، رژیم صهیونیستی را ظالم و اشغالگر خواند.
«بان‌کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل که در دو دوره ریاست خود کارنامه بسیار ضعیفی بر جای گذاشته و بیشتر اقدامات وی «منفعلانه» بوده است در سال پایانی ریاست خود سعی دارد به نوعی تغییر جهت دهد و حامی مظلومان باشد! البته این چرخش کاملا طبیعی است و سیاستمداران و فعالان سیاسی معمولا در سال پایانی سعی می‌کنند از خود چهره خوبی به نمایش بگذارند.
در همین راستا، پس از آنکه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با انتشار یک پیام ویدیویی، مخالفان شهرک‌سازی را موافق «تصفیه‌ قومی» دانست! دبیرکل سازمان ملل که هدف این انتقاد بود به دفاع از خود پرداخت.
به گزارش فارس، «بان‌کی‌مون» در نشست پنج‌شنبه هفته گذشته سازمان ملل سخنان اخیر «نتانیاهو» را «شرم‌آور» و «غیرقابل قبول» خواند و خواهان توقف روند «اشغالگری» رژیم صهیونیستی بر زمین‌های فلسطینیان و «ستمگری» برآنان شد. دبیرکل سازمان ملل در این مورد تاکید کرد، «شهرک‌سازی بر اساس قوانین بین‌المللی، غیرقانونی است و اشغال، خفقان و ظلم باید تمام شود.»
اظهارات دبیرکل سازمان ملل واکنش سفیر رژیم صهیونیستی در این سازمان را درپی داشت. «دانی دانون» ضمن اعلام مخالفت خود با محکوم کردن سیاست‌های رژیم صهیونیستی برای شهرک‌سازی‌ها توسط دبیر کل سازمان ملل، بان‌کی‌مون را به «تحریف اوضاع جاری» بین فلسطینیان و این رژیم متهم کرد.


با مشاهده خروش ملت بحرین
محاکمه شیخ عیسی قاسم برای سومین بار به تعویق افتاد

Image result for ‫محاکمه شیخ عیسی قاسم برای سومین بار به تعویق افتاد‬‎

رژیم آل خلیفه با مشاهده تجمع، تحصن و راهپیمایی‌های گسترده مردمی در اعتراض به محاکمه شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور برای بار سوم این محاکمه را به تعویق انداخت.
پنج‌شنبه گذشته مناطق مختلف بحرین در آستانه محاکمه شیخ عیسی قاسم صحنه برگزاری تجمع، تحصن و راهپیمایی‌های مردمی در اعتراض به محاکمه روحانی شیعه بحرینی بود. شیخ عیسی قاسم قرار بود در این روز محاکمه شود که این محاکمه پس از مشاهده خروش ملت بحرین به 26 سپتامبر (5 مهر) موکول شد.
طبق گزارش‌ها و تصاویر منتشر شده شهروندان بحرینی به خیابان‌ها سرازیر شده و به آل‌خلیفه درباره «هرگونه» تعرض به مقدسات و رهبرشان هشدار دادند.
رژیم آل‌خلیفه 20 ژوئن سال جاری (31 خرداد) در راستای هدف قراردادن نمادهای مقدس مخالفان، حق شهروندی را از شیخ عیسی قاسم سلب کرد، این در حالی بود که رهبر شیعیان بحرین یکی از نویسندگان قانون اساسی این کشور است! یعنی از بدو تشکیل این کشور کوچک، وی آنجا ساکن بوده است. از آن زمان تاکنون تحصن و تظاهرات شهروندان بحرینی در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم به منظور جلوگیری از تعرض نیروهای امنیتی رژیم به شیخ عیسی قاسم ادامه دارد.
رژیم بحرین تاکنون تابعیت حدود 300 تن از شهروندان شیعه این کشور را به دلایل سیاسی لغو کرده و 7 نفر از آنها را به خارج تبعید کرده است و در مقابل اقدام به وارد کردن «مردم» از کشورهایی مثل پاکستان و... با هدف تغییر بافت مذهبی این کشور شیعه کرده است! برخی منابع خبری اعلام کرده‌اند، این اقدامات با دستور عربستان صورت می‌گیرد.
رهبران زندانی
سید «عادل الغریفی» یکی از مخالفان بحرینی اما اعلام کرده که نیمی از رهبران بحرینی توسط رژیم آل‌خلیفه و با دستور ریاض بازداشت و برخی از آنها به عربستان منتقل شده‌اند. وی تأکید کرد که سرویس اطلاعات عربستان احکام بازداشتی‌های سیاسی را صادر می‌کند!
به گزارش فارس الغریفی این را هم گفته که «فعالان بحرینی از لحظه بازداشت مورد فجیع‌ترین شکنجه‌ها قرار می‌گیرند و برخی از آنان به دلیل اهمال در رسیدگی به وضعیت آنها در زندان‌ها پس از آزادی به شهادت می‌رسند.»در همین رابطه شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین نیز به اتهام واهی تحریک شیعیان به 9 سال زندان محکوم شده است.
بیانیه 35 کشور
 علیه آل خلیفه
خبر دیگر اینکه 35 کشور عضو شورای حقوق‌بشر سازمان ملل، با انتشار بیانیه‌ای اقدامات رژیم آل خلیفه علیه «مخالفان سیاسی» را محکوم کردند و خواستار اصلاحات فراگیر برای تحقق ثبات در این کشور شدند.
به گزارش ایرنا در این بیانیه آمده است «اتحادیه اروپا از تدابیر مسئولان بحرین علیه مخالفان سیاسی این کشور و نیز سلب تابعیت شهروندان بحرینی نگران است» اتحادیه اروپا از مقام‌های بحرینی خواست که گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور شکنجه و بدرفتاری در زندان‌ها را دعوت کنند تا به این کشور سفر کند.34 سال از جنایت هولناک اسرائیل گذشت
صبرا و شتیلا چگونه ظرف 3 روز به قتلگاه 3500 فلسطینی تبدیل شد؟!

Image result for ‫صبرا و شتیلا چگونه ظرف 3 روز به قتلگاه 3500 فلسطینی تبدیل شد؟!‬‎

سی‌وچهارمین سالگرد جنایت صهیونیست‌ها در اردوگاه‌های صبرا و شتیلا در حالی فرا رسیده که جهان هنوز در بهت این جنایت وحشیانه فرو رفته است.
در تاریخ 16 تا 18 سپتامبر 1982 نظامیان صهیونیست به رهبری «آریل شارون» وزیر جنگ وقت رژیم صهیونیستی و نیروهای فالانژ لبنان دست به کشتار وسیع در اردوگاه‌های صبرا و شتیلا زدند. این دو اردوگاه در محله‌های فقیرنشین جنوب بیروت قرار داشت و آوارگان فلسطینی را در خود جای داده بود.
به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های فلسطینی، این جنایت به بهانه ترور «بشیر جمیل» رهبر وقت حزب‌ فالانژ لبنان (معروف به کتائب) و به ادعای خونخواهی وی انجام شد. شارون ادعا کرد که سازمان آزادی‌بخش فلسطین که یک ماه پیش از این جنایت لبنان را ترک کرده بودند حدود 3500 نفر از اعضایش را در این دو اردوگاه نگه داشته است و باید پاکسازی شوند.
این‌گونه شد که نظامیان صهیونیست با همکاری مزدوران خود در لبنان روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (16، 17 و 18 سپتامبر) وحشیانه به  اردوگاه‌های صبرا و شتیلا هجوم بردند و دست به قتل، شکنجه، تجاوز به زنان و تکه تکه کردن جسد آنها پرداختند. شمار قربانیان این جنایت فجیع از 700 تا 3500 نفر اعلام شده است.
این جنایت با نظارت «آریل شارون» وزیر جنگ، «رافائل ایتان» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و «ایلی حیفه» مسئول امنیتی نیروهای لبنانی انجام شد.
روزنامه نیویورک تایمز در سال 2012 اما اسناد سری جدیدی را فاش کرد که حاکی از دخالت طرف‌های آمریکایی در جنایت صبرا و شتیلا بود. در این سند شارون به «موریس دراپر» فرستاده رئیس‌جمهور آمریکا به منطقه اطمینان خاطر داده بود که آمریکا را وارد این جنایت نخواهد کرد و اگر آمریکا وارد جریان شد سریعا آن را انکار می‌کند!
«دیوید هرست» خبرنگار معروف غربی هم در کتاب معروف خود به نام «تفنگ و شاخه زیتون» به شرح این جنایت می‌پردازد و می‌نویسد صحنه‌های فجیع و غیرقابل توصیف در ماجرای کشتار صبرا و شتیلا کم نبود، عوامل حاضر در این کشتار تنها به کشتن 3000 نفر از مردم بسنده نکردند و آنها را قبل و بعد از مرگ نیز به فجیع‌ترین وضع درآوردند. بیشتر جنازه‌های برجای مانده از این کشتار قطع عضو شده بودند.
فالانژها در بعضی موارد قبل از کشتن آنان را شکنجه می‌دادند چشم‌هایشان را در می‌آوردند، زنده زنده پوستشان را می‌کندند، شکم‌ها را می‌دریدند به زنان و دختران تجاوز می‌کردند و به ضرب گلوله آنها را از پای درمی‌آوردند. بچه‌ها را از وسط دو شقه می‌کردند و مغزشان را به دیوار می‌‌کوبیدند در حمله به بیمارستان «عکا»‌ تمام بیماران را بر روی تخت کشتند، دست بعضی‌ها را به ماشین می‌بستند و در خیابان‌ها می‌کشیدند.
این جنایت خوفناک در حالی صورت گرفت که بر اساس یک توطئه برنامه‌ریزی شده هیچ منبع خبری مستقل در منطقه حضور نداشت و همین امر باعث شد تا ابعاد این جنایت تاکنون همچنان در ابهام بماند. روزنامه السفیر لبنان چند سال پیش فاش کرد که 21 تن از صدها قربانی فاجعه صبرا و شتیلا ایرانی بوده‌اند!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 27 شهریور 1395
شنبه 27 شهریور 1395 08:38 ق.ظ
مرگ بر طرفداران اسرائیل
شنبه 27 شهریور 1395 08:38 ق.ظ
لعنت بر یهودیان صهیون

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات