تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


 آخرین تقلاهای آمریکا و انگلیس برای نجات تروریست‌ها از حلب

           ۲۶ / ۰۷/ ۱۳۹۵

Image result for ‫آخرین تقلاهای آمریکا و انگلیس برای نجات تروریست‌ها از حلب‬‎
همزمان با فشار مضاعف ارتش سوریه و نیروهای مقاومت بر تروریست‌های حاضر در شرق حلب، تهدیدات آمریکا و انگلیس نیز علیه روسیه و سوریه افزایش یافته است.
به گزارش فارس، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا پس از دیدار با همتای انگلیسی خود در لندن گفت: «برخی می‌پرسند اگر حلب سقوط کند چه خواهد شد؟ روس‌ها باید درک کنند و (بشار) اسد باید درک کند که این کار (سقوط حلب) باعث خاتمه یافتن جنگ نخواهد شد... و باعث تغییر موازنه اساسی در این جنگ نخواهد شد، چون دیگر کشورها همچنان به حمایت از مخالفان ادامه خواهند داد و همچنان تروریست‌های بیشتری ایجاد خواهند کرد.» منظور جان‌کری از سقوط حلب، آزادسازی آن به دست سوریه، ‌ایران، حزب‌الله و روسیه است!
این اظهارات کری بار دیگر حمایت دولت آمریکا و متحدانش از تروریست‌ها در سوریه را برملا می‌کند. علاوه بر آن، نگرانی شدید واشنگتن در مورد سرنوشت تروریست‌ها در حلب را نیز آشکار می‌کند.«بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس هم با اشاره به تحولات جاری حلب، مدعی شد «روس‌ها و بشار اسد برنده جنگ حلب نخواهند بود. همه گزینه‌ها برای سوریه روی میز است.»هر چند این جمله آخر جانسون یک بلوف سیاسی است و آمریکا و انگلیس در واقع، گزینه‌های اندکی در سوریه دارند، ولی از محتوای اظهارات وزیر خارجه انگلیس می‌توان دریافت که در صورت پیروزی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در حلب، مناطق دیگری از این کشور با حمایت آمریکا، انگلیس، فرانسه، ترکیه، عربستان و قطر، تحت اشغال تروریست‌ها در خواهد آمد! کارشناسان می‌گویند که این مناطق، شرق سوریه و استان دیرالزور خواهد بود.  آمریکا و انگلیس و دیگر حامیان تروریسم طی دو هفته گذشته برای نجات تروریست‌ها در حلب، شدیداً در تقلا هستند؛ ابتدا نشست «لوزان» را برگزار کردند که وزرای خارجه هشت کشور (از جمله ایران) به همراه نماینده سازمان ملل، در آن شرکت کرده بودند. اما این نشست نتیجه نداد.سپس، وزرای خارجه آمریکا و شماری از کشورهای اروپایی در لندن نشست برگزار کردند. حاصل این نشست هم تهدید علیه روسیه بود و مقامات غربی گفتند که روسیه را تحت تحریم‌های بیشتری قرار خواهند داد.
دیروز نیز وزرای خارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ نشست برگزار کردند و علاوه بر آنها، رهبران اروپا قرار است پنجشنبه آینده با هم دیدار کنند. در آمریکا به سفیدپوستان یاد می‌دهندسیاهان حیوان هستند! 

Image result for ‫سیاهان  آمریکا‬‎

مدیر مؤسسه «کهنه‌سربازان برای صلح» گفته به مردم آمریکا آموزش داده می‌شود تا از سیاهپوستان ترس و واهمه داشته باشند وبه آنها به چشم حیوان نگاه کنند.
سال گذشته، پلیس آمریکا بیش از 1150 نفر را کشت که بر اساس گزارش‌ها اکثر آنها سیاه پوست بوده‌اند. روزی هم در آمریکا نیست که پلیس نژادپرست این کشور به بهانه‌های مختلف خانواده سیاه‌پوستی را به عزای عزیزشان ننشاند.
«مایکل مک فیرسون» مدیر «مؤسسه کهنه سربازان برای صلح» در همین رابطه و در گفت‌و‌گو با «تسنیم» گفته: خشونت پلیس آمریکا تا حدی یک مسئله پیچیده است که از صدها سال قبل آغاز شده است.»
به گفته وی «با اجرای قوانین مربوط به برده‌داری و جداسازی سیاه‌پوستان و سفیدپوستان، به مردم آمریکا آموزش داده می‌شود که سیاه‌پوستان ارزش انسانی کمتری دارند و باید از سیاه‌پوستان ترس داشته باشند، اینکه سیاه‌پوستان خطرناک هستند، اینکه ما حیوان هستیم.»
این فعال صلح ادامه داد: «منظور من این است که دیگر برده‌داری در آمریکا نداریم. ولی هنوز بسیاری از بقایای برده‌داری را داریم که بر اساس همان ساختار ایجاد شده است. ما هنوز با برتری نژادی سفیدپوستان روبرو هستیم. این چیزی است که ایجاد شده است. .این برتری نژادی سفیدها صدها سال قبل در آمریکا ایجاد شده و هنوز هم تا حد زیادی حفظ شده است.»
فیرسون این را هم گفت که «من معتقدم که همه سیاه‌پوستان در وهله اول به عنوان مظنون و متهم ارزیابی می‌شوند. مأموران پلیس آمریکا معمولاً با سیاه‌پوستان ‌طوری رفتار و برخورد می‌کنند که احتمالاً با سفیدپوستان این گونه رفتار را ندارند، در بسیاری موارد این گونه برخورد و رفتارها موجب تشدید اوضاع می‌شود.» ترامپ: در بسیاری از مراکز رای‌گیری صددرصد تقلب شده است

Image result for ‫ترامپ: در بسیاری از مراکز رای‌گیری صددرصد تقلب شده است‬‎

دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا برای چندمین بار تاکید کرد انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از حوزه‌های رای گیری صددرصد با تقلب همراه است.
انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا سیستم خاص خود را دارد در برخی از ایالت‌ها انتخابات آغاز شده و در برخی دیگر نیز انتخابات غیابی از طریق پست در جریان است انتخابات اصلی اما در 8 نوامبر (18 آبان) برگزار خواهد شد. اوباما پیش از این رای خود را به صندوق انداخته است. دونالد ترامپ که پیش از این چندین بار سیستم انتخاباتی آمریکا را به «تقلب» به نفع کلینتون متهم کرده بود بار دیگر با زیر سؤال بردن مشروعیت انتخابات در کشورش صراحتا اعلام کرد که در بسیاری از مراکز رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تقلب شده است.بر اساس آنچه «بی‌بی سی» گزارش داده، دونالد ترامپ بار دیگر این اتهام را مطرح کرده است که انتخابات در «مراکز رای‌گیری» و همچنین به دلیل رفتار «رسانه‌های ناراست»، «صد در صد همراه با تقلب است». ترامپ در اکانت توئیتر خود نیز نوشته است: «انتخابات 8 نوامبر به دلیل کار نادرست رسانه‌هایی که اهل تحریف هستند و برای پیروزی هیلاری کلینتون متقلب فشار می‌آورند همراه با تقلب و غیر عادلانه خواهد بود.»بر اساس این گزارش سخنان دونالد ترامپ چند ساعت بعد از اینکه «مایک پنس» معاونش گفته بود که «هر نتیجه‌ای در انتخابات رقم بخورد مورد پذیرش است مطرح شد. همزمان با ترامپ رودی جولیانی مشاور وی هم با زیر سؤال بردن مشروعیت انتخابات دمکرات‌ها را متهم به «تقلب» کرده.«پل رایان » رئیس‌جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا اما روز شنبه از ترامپ به خاطر زیر سؤال بردن اعتبار فرآیند انتخاباتی انتقاد کرد.اشلی استرانگ سخنگوی او گفت: «دموکراسی ما بر پاشنه اعتماد به نتایج می‌گردد.»
ترامپ روز شنبه همچنین کلینتون را به دوپینگ و مصرف مواد در خلال مناظرات انتخاباتی متهم کرده بود.
وی در استدلال این گفته‌های خود به قوای جسمانی کلینتون که بارها مورد تمسخر قرار داده بود، اشاره کرد و گفت که «هیلاری در دومین مناظره انتخاباتی بسیار سرحال بود اما آخر مناظره به زور خودش را به خودرویش رساند بنابراین قبل از برگزاری مناظره سوم که قرار است روز چهارشنبه هفته جاری برگزار شود، باید از دو نامزد تست دوپینگ گرفته شود.»

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 27 مهر 1395
پنجشنبه 29 مهر 1395 10:11 ب.ظ
مرگ بر آمریکا و انگلیس و وهابی

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic