تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان

رئیس کمیته قضائی سنای آمریکا:
ترور رفیق حریری کار مشترک عربستان و اسرائیل بود
    ۷ ۱۳۹۴/۰۷/۲

Image result for ‫چاک گرسلی‬‎

یک سناتور آمریکایی تاکید کرد ترور رفیق حریری نخست‌وزیر پیشین لبنان کار رژیم صهیونیستی است و عربستان نیز در این جنایت با صهیونیست‌ها همکاری کرده است.
«چاک گرسلی» نماینده ایالت آیووا و رئیس کمیته قضایی مجلس سنای آمریکا در مصاحبه با مجله «پالیتیکو» گفت: «اسنادی تازه به دست آمده که نشان می‌دهد اسرائیل عملیات ترور رفیق حریری را با کمک عربستان سعودی انجام داده است.»
به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری «لبنان  دیبایت»، این سناتور آمریکایی با اعلام اینکه دلایل قاطعی وجود دارد که ریاض به صورت مستقیم در سایر عملیات‌های تروریستی دست دارد» تاکید کرد: «عربستان همچنین در تقویت تروریسم در آمریکا و اروپا نقش دارد.»
گفتنی است در جریان ترور رفیق حریری در سال 2005 نوک پیکان حملات به سوی حزب‌الله نشانه رفت و کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی از جمله عربستان، حزب‌‌الله را عامل ترور رفیق حریری معرفی کردند. رفیق حریری، رهبری پنج کابینه در دولت لبنان را طی دوران مسئولیتش بر عهده داشت و در این دوران از روابط خوبی با حزب‌الله لبنان برخوردار بود به نحوی که بسیاری از تحلیلگران یکی از عوامل ترور وی را نزدیکی به سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان عنوان می‌کنند.
حریری بر اثر انفجار در مسیر کاروان حامل وی در بیروت به قتل رسید. در ابتدای تحقیقات درباره ترور وی چند تن از اعضای حزب‌ا... دستگیر شدند ولی پس از گذراندن مدتی زندان بی‌گناهی آنان ثابت و آزاد شدند.
این تحقیقات هنوز هم ادامه دارد و افشاگری سناتور آمریکایی درباره دخالت داشتن آل‌سعود در این عملیات می‌تواند به سال‌ها اتهام‌زنی غربی‌ها به حزب‌‌الله پایان دهد.با حمله به یک حسینیه
 وهابیون مسلح در کراچی زنان عزادار شیعه را به خاک و خون کشیدند

Image result for ‫وهابیون مسلح در کراچی‬‎

تروریست‌های موتورسوار با پرتاب نارنجک دست‌ساز میان شیعیان حاضر در یک حسینیه منطقه «لیاقت آباد» شهر کراچی، یک نفر را شهید و 18 تن دیگر را مجروح کردند.
به گزارش فارس، ساعات اولیه شب دوشنبه یک حسینیه در لیاقت‌آباد شهر کراچی، هدف پرتاب یک نارنجک دست‌ساز قرار گرفت و تروریست‌های وهابی سوار بر موتورسیکلت، پس از این اقدام، صحنه را ترک کردند.
در زمان پرتاب نارنجک، مجلس عزاداری زنانه در حسینیه برقرار بود به همین خاطر، بیشتر 18 مجروح این حادثه، زن و کودک هستند. انفجار این نارنجک، جان یک نوجوان 13 ساله را نیز گرفت.
یک پنجم جمعیت 180 میلیونی پاکستان را شیعیان تشکیل می‌دهند.
مردم پاکستان تاکنون بارها در حمایت از شیعیان تظاهرات کرده و از دولت اسلام‌آباد خواسته‌اند که جلوی ترور مردم و رهبران شیعی را بگیرند.
وهابیون فعال در پاکستان توسط دستگاه اطلاعاتی عربستان حمایت همه‌جانبه می‌شوند.
قبایل یمن برای انتقام خون شهدای صنعا هم‌قسم شدند 

Image result for ‫قبایل یمن متحد شدند‬‎

قبایل یمنی برای گرفتن انتقام جنایت هولناک آل‌سعود در صنعا، سلاح به دست گرفته و هم‌قسم شدند.
برنامه‌های آل‌سعود برای به زانو درآوردن مردم یمن همگی با شکست مواجه شده و هر روز در یمن مردم این کشور با ابتکار و اقدامی جدید به آل‌سعود وعده انتقام می‌دهند. پس از جنایت ائتلاف سعودی در صنعا در 17 مهر ماه که در آن 900 یمنی به خاک و خون کشیده شدند.  خشم مردم انقلابی این کشور افزایش یافته است. در همین ارتباط، قبایل یمنی برای گرفتن انتقام این جنایت، هم‌قسم شدند. به گزارش ابنا، قبایل «خولان» در یمن در بین همه اعضای این قبایل برای مقابله با ائتلاف سعودی و گرفتن انتقام خون شهدای کشتار صنعا، بسیج عمومی اعلام کرده است. بیشتر قربانیان حمله هوایی جنگنده‌های ائتلاف سعودی به مراسم ترحیم در صنعا از اعضای قبایل خولان بودند. صدها نفر از اعضای قبایل خولان که سلاح در دست گرفته بودند با تجمع در ورودی شمال صنعا پایتخت یمن، تاکید کردند از مرگ هراسی ندارند و انتقام خون شهدای خود را خواهند گرفت و دیر یا زود متجاوزان را مجازات خواهند کرد.
سران قبایل «خولان» هم اعلام کردند: «قبایل خولان میزبان مراسم ترحیم در صنعا بودند و به همین علت این قبایل پیش از دیگر قبایل یمن باید انتقام این جنایت را بگیرند. دیگر قبایل یمن از خولان حمایت می‌کنند و برای اعزام به جبهه‌های نبرد آماده هستند.» بزرگان این قبایل همچنین ضمن تمجید از مقاومت قهرمانانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، ادامه نبرد با دشمن متجاوز و دفاع از حیثیت و کرامت خود را خواستار شدند.
مردم منطقه «دمت» در استان «الضالع» یمن نیز اخیرا یک کاروان مواد غذایی و مقادیری وجه نقد را به عنوان کمک به جبهه‌های نبرد با متجاوزان سعودی ارسال کردند. پیش از این نیز، مردم یمن برای به شکست کشاندن توطئه اقتصادی و مالی آمریکا و ائتلاف سعودی علیه یمنی‌ها در مقابل شعب بانک‌های این کشور صف کشیدند تا با سپرده‌گذاری وجوه نقد خود بانک‌های یمن را تقویت کنند.
آتش‌بس 72 ساعته
از سوی دیگر «اسماعیل ولد الشیخ احمد» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن اعلام کرد که طرف‌های درگیر در یمن با آتش‌بس 72 ساعته که درست قبل از نیمه‌شب چهارشنبه اجرایی می‌شود، موافقت کرده‌اند. وی ادامه داد که از تمامی طرفین یمنی تضمین گرفته است تمامی خشونت‌ها ساعت 23:59 چهارشنبه به وقت یمن برای یک دوره اولیه 72 ساعته که قابل تمدید است، متوقف کنند. نماینده سازمان ملل ابراز امیدورای کرده این آتش‌بس به یک «آتش‌بس» دائم و باثبات منجر شود. این توافق، تمامی طرفین را ملزم می‌کند «تا اجازه دسترسی آزاد و بدون مانع تدارکات و پرسنل و تجهیزات انسانی» برای تمامی طرفین یمنی را فراهم آورند. سیاست‌ ریاضتی  کره جنوبی کارکنان راه‌آهن دست از کار کشیدند 

Image result for ‫سیاست‌ ریاضتی  کره جنوبی کارکنان راه‌آهن دست از کار کشیدند‬‎
صدها تن از رانندگان کامیون و کارگران بخش ریلی کره‌جنوبی در اعتراض به مقررات تطبیقی جدید در صنعت حمل و نقل دست به اعتصاب گسترده و سراسری زدند.
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری یونهاپ، در این حرکت اعتراضی که از روز گذشته شهرهای سراسر کره‌جنوبی را دربر گرفته «کامیون‌داران و کارکنان ایستگاه‌های راه‌آهن دست به اعتصاب زده و اعلام کردند که تا زمان تحقق خواسته‌هایشان دست از این اعتصاب برنمی‌دارند.»
اعتصاب‌کنندگان می‌گویند، وضع مقررات جدید در زمینه حمل و نقل موجب شده هم کاربرای آنان سنگین‌تر شود و هم درآمدشان کمتر شود و به همین خاطر این سیاست باید مورد تجدیدنظر قرار گیرد.
در پی این اعتصاب بسیاری از کالاها بر روی زمین ماند و امور حمل و نقل و جابجایی مسافران به شدت مختل شده است.
نخست وزیر کره جنوبی تهدید کرده علیه معترضان وارد عمل خواهد شد و آنها باید در اولین فرصت بر سر کارهایشان بازگردند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 28 مهر 1395
پنجشنبه 29 مهر 1395 03:34 ب.ظ
همه خون هابه دست آمریکا و اسرایل و وهابیون است

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic