تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


کره‌شمالی: حمله اتمی وحشتناک به آمریکا پاسخ ما به تهدیدات اتمی ترامپ خواهد بود

  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹


Image result for ‫کره‌شمالی: حمله اتمی وحشتناک به آمریکا پاسخ ما به تهدیدات اتمی ترامپ خواهد بود‬‎
پیونگ‌یانگ پس از اینکه ترامپ در سازمان ملل گفت می‌تواند کره شمالی را نابود کند اعلام کرد اگر آمریکا گزینه جنگ را انتخاب کند، با حملات وحشتناک اتمی و در نهایت ویرانی مواجه خواهد شد.
خبرگزاری «کی‌سی‌ان‌ای» کره شمالی بعد از سخنان رئیس‌جمهور آمریکا علیه کره شمالی در سازمان ملل اعلام کرده «در صورتی که از سوی دشمنان کره شمالی نشانه‌ای از اقدام تحریک‌آمیز دیده شود، پیونگ یانگ آماده تخریب پایگاه‌های دشمنانش است.» به نوشته این خبرگزاری رسمی «اگر آمریکا جنگ را انتخاب کند با حمله اتمی وحشتناکی روبه رو خواهد شد.» «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه در مجمع عمومی گفت، درصورتی که لازم باشد کره شمالی را نابود خواهد کرد.به گزارش فارس به نقل از راشاتودی، رسانه حکومتی کره شمالی این را هم نوشت حکومت این کشور که در میان قدرتمندترین کشورها با قدرت اتمی است، از تحریم‌ها، فشار و جنگ نمی‌هراسد.
 نوزاد 2 ماهه فلسطینی کوچک‌ترین اسیر زندان‌های اسرائیل
Image result for ‫نوزاد 2 ماهه فلسطینی کوچک‌ترین اسیر زندان‌های اسرائیل‬‎
ترور، شکنجه و اسارت از ابزارهای رژیم صهیونیستی برای مقابله با فلسطینی‌هاست. در این بین صهیونیست‌ها، پیر و جوان، زن و مرد، کودک و بزرگسال نمی‌شناسند. اسارت در نزد ‌اشغالگران رژیم صهیونیستی ابزاری برای شکنجه و تجاوز به ملت مظلوم و بی‌پناه فلسطین است. حتی فلسطینی‌هایی که خود، اسیر زندان‌های رژیم صهیونیستی نشده‌اند، نزدیکانشان در این زندان‌ها به سر می‌برند یا کسانی که تمام جوانی خود را در زندان‌های تاریک اسرائیل بسر نبرده‌اند، بخشی از کودکی یا جوانی و پیری خود را در گوشه زندان‌ها پشت سر گذاشته‌اند. اخیرا این رژیم کودک‌کش، یک نوزاد ۲ ماهه فلسطینی را به همراه مادرش بازداشت کرده است. درست شنیدید این رژیم در اقدامی خلاف تمام حقوق و قوانین انسانی، «مریم» نوزاد دختر 60 روزه فلسطینی را بازداشت کرده است. همسر اسیر فلسطینی «یحیی الریماوی» به همراه «مریم» نوزاد دو ماهه‌اش برای ملاقات به زندان «عوفر» در غرب رام‌الله رفته بود که صهیونیست‌ها، این زن و نوزاد را بازداشت کردند. رژیم صهیونیستی از زمان آغاز ‌اشغالگری خود در کرانه باختری و نوار غزه در سال 1967 سیاست بازداشت کودکان را بعنوان یکی از روش‌های فشار و شکنجه بر ضد مبارزان فلسطینی بکار گرفته و از این طریق می‌کوشد مبارزان فلسطینی را به تسلیم وادارکند!
گفته شده دستگیری این زن و کودک، با هدف تحت فشار قراردادن «یحیی الریماوی» صورت گرفته است.
با هدف جلوگیری از برگزاری همه‌پرسی استقلال
 اسپانیا ساختمان‌های دولتی کاتالونیا را تسخیر و رهبران جدایی‌طلب را دستگیر کرد

Image result for ‫اسپانیا ساختمان‌های دولتی کاتالونیا را تسخیر و رهبران جدایی‌طلب را دستگیر کرد‬‎

در آستانه برگزاری همه‌پرسی استقلال کاتالونیا، پلیس اسپانیا ساختمان‌های دولتی کاتالونیا را تسخیر و شماری از مقامات دولت محلی را بازداشت کرد.
دولت محلی کاتالونیا تصمیم دارد اول اکتبر (یک شنبه 9 مهر) در این منطقه همه‌پرسی استقلال برگزار کند و در صورت تایید رای‌دهندگان، برای جدایی نهایی از اسپانیا و تشکیل کشوری مستقل اقدام خواهد کرد. در مقابل دولت اسپانیا گفته این همه‌پرسی بدون مجوز و غیرقانونی است و باید از برگزاری آن جلوگیری شود.
در همین راستا نیز دولت مرکزی اسپانیا طی روزهای اخیر به شدت فعال شده است تا هر طوری شده مانع برگزاری این همه‌پرسی شود. دیروز چهارشنبه اما خبر رسید ماموران پلیس اسپانیا وارد ساختمان‌های وزارتخانه‌های اقتصاد، داخله، امور خارجی، رفاه اجتماعی، ارتباطات و مالیات دولت خودگردان محلی کاتالونیا شدند و تعدادی از مقامات و کارکنان دولت محلی از جمله وزیر اقتصاد را بازداشت کردند. بر اساس گزارش بی‌بی سی 14 نفر در این یورش بازداشت شدند.
از سوی دیگر خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داد دولت اسپانیا کنترل منابع مالی کاتالونیا را هم در اختیار گرفته است تا مانع از برگزاری همه پرسی استقلال این منطقه شود. اسپانیا در حالی کنترل منابع مالی ایالت کاتالونیا را در دست گرفته که این اقدام می‌تواند خودمختاری این منطقه را محدود کرده و پرداخت حقوق و دستمزد هزاران کارمند بخش عمومی را با چالش روبرو کند.
دولت بر این باور است کنترل منابع مالی کاتالونیا می‌تواند روند تامین مالی همه پرسی استقلال را با اختلال جدی روبرو کند. دولت محافظه کار اسپانیا روز جمعه اعلام کرده بود که کنترل منابع مالی مورد نیاز کاتالونیا برای پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان بخش عمومی را در دست خواهد گرفت تا مانع از هزینه شدن این پول در همه پرسی استقلال در روز اول اکتبر شود.
دولت کاتالونیا این اقدام مادرید را در دادگاه عالی این کشور به چالش کشیده است. مناطق مختلف اسپانیا به دولت مرکزی مالیات می‌دهند و سپس بخشی از آن را دریافت می‌کنند تا در پروژه‌های آموزشی و بهداشتی و زیرساخت‌های عمومی هزینه کنند. سخنگوی وزارت بودجه اسپانیا در این باره گفته: «این بدان معناست که رهبران کاتالونیا دیگر به پول خودشان دسترسی نخواهند داشت. آنها اجازه نخواهند داشت تا فراتر از هزینه‌های فعلی که در بودجه پیش‌بینی شده است، خرج کنند.» دادگاه قانون اساسی اسپانیا اخیرا قانون مربوط به برگزاری همه پرسی استقلال کاتالونیا را به حالت تعلیق درآورده است تا به قضات وقت بیشتری بدهد تا درباره این مسئله تصمیم‌گیری کنند که آیا برگزاری این همه‌پرسی، نقض قانون اساسی اسپانیا به شمار می‌رود یا نه.اسرائیل، تنها رژیمی که تصریح می‌کند تروریست است
  تل‌آویو: به دنبال ترور سیدحسن نصرالله هستیم

Image result for ‫گادی آیزنکوت‬‎

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی «رسما» تروریست بودن این رژیم را با جمله «در رویارویی آینده با حزب‌الله برای ترور دبیرکل این جنبش تلاش خواهیم کرد» تایید کرد.
«گادی آیزنکوت» در گفت‌وگو با روزنامه «یدیعوت آحارونوت» ضمن تهدید خطرناک خواندن حزب‌الله لبنان که در حال نبرد با تروریست‌های تکفیری مورد حمایت اسرائیل است گفت: «در رویارویی آینده با حزب‌الله برای ترور دبیرکل این جنبش تلاش خواهیم کرد.» شاید این رژیم تنها رژیمی در دنیا باشد که علنا فریاد می‌زند که یک رژیم تروریست است.
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ضمن اعلام این که این رژیم تلاش می‌کند نیروهای وابسته به ایران به مرز فلسطین اشغالی نزدیک نشوند، گفت: «اطلاعات به ما نشان می‌دهد نصرالله همچنان در تمامی روستاهای نزدیک به اسرائیل حضور دارد و در حال تقویت توانایی‌هایش است.»
وی درباره امکان نفوذ حزب‌الله یا حماس به شهرک‌های اسرائیلی نیز گفت: «ما خط‌های هجومی و استحکامات زیادی داریم، من نمی‌توانم برای عدم ورود به اسرائیل تضمینی بدهم اما به میزان آمادگی ارتش و قدرت بازدارندگی آن آگاهم.»
به گزارش خبرگزاری‌ها، آیزنکوت به این هم اکتفا نکرد و شروع به تهدید نظامی ایران کرد: «اگر بخش سیاسی درخواست کند، ارتش اسرائیل طرح‌های اساسی برای حمله به ایران دارد. رویارویی با تهدید ایران ماموریت نخست ما جهت جلوگیری از توان هسته‌ای این کشور و کاهش تاثیر ایران بر منطقه است.»
این رجزخوانی‌ها درحالی است که این رژیم توان مقابله با حزب‌الله لبنان را هم ندارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 30 شهریور 1396
پنجشنبه 30 شهریور 1396 06:12 ب.ظ
مرگ بر صهیونیست جهانی
اعم از یهودی و وهتابی و مسیحی

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات