تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


پلیس رژیم صهیونیستی:

فساد نتانیاهو قطعی است تحت تعقیب قرارش دهید

     ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

Image result for ‫پلیس رژیم صهیونیستی:  فساد نتانیاهو قطعی است تحت تعقیب قرارش دهید‬‎
پلیس رژیم صهیونیستی رسما خواستار پیگرد قضایی نخست‌وزیر این رژیم به اتهام ارتشاء، کلاهبرداری و سوءاستفاده از اموال عمومی شد.
پلیس رژیم صهیونیستی بعدازظهر روز سه‌شنبه پس از انجام تحقیقاتی ۱۴ ماهه پیرامون اتهامات مطرح شده علیه «بنیامین نتانیاهو» درخصوص دریافت غیرقانونی هدایای گران قیمت از تجار و صاحبان کسب و کار (رشوه‌خواری)، رسما از دادستان کل این رژیم خواست نتانیاهو را تحت پیگرد قرار دهد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، اتهامات مزبور به دنبال انجام دو تحقیق جداگانه تحت عناوین پرونده ۱۰۰۰ و پرونده ۲۰۰۰ مطرح شد. در پرونده ۱۰۰۰، اتهاماتی درخصوص دریافت هدایای چندین هزار دلاری از تجار و صاحبان ثروتمند و بانفوذ حوزه کسب و کار علیه نتانیاهو و همسرش، (سارا) مطرح شده است.
اتهام مطروحه در پرونده ۲۰۰۰ نیز توافقی است که گفته می‌شود میان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و یک روزنامه محلی جهت پوشش مثبت رویدادها و تحولات داخلی رژیم صهیونیستی در ازای سرکوب سایر رسانه‌های رقیب این روزنامه محلی حاصل شده است. سران پلیس رژیم صهیونیستی می‌گویند که به شواهد و مدارک کافی برای پیگرد قضایی نخست‌وزیر وقت دست یافته است. حال اجرای این درخواست رسمی به تصمیم نهایی دادستان کل رژیم صهیونیستی بستگی دارد. از ابتدای سال جاری میلادی، نتانیاهو چندین بار مورد بازجویی قرار گرفته است در حالی که وی به شدت این اتهامات را رد و آنها را نقشه پلیس برای برکناری خود می‌خواند.
از سوی دیگر، اسرائیلی‌ها نیز چند هفته‌  است که مقابل منزل نتانیاهو تظاهرات کرده و خواستار برکناری وی به دلیل فساد مالی هستند. همچنین برخی از مقامات این رژیم معتقدند که دست و پا زدن‌های نتانیاهو برای ایجاد جنگ جدید در منطقه، فرار از بحران فساد مالی خویش است! حمله نیروهای آل‌‌خلیفه به تظاهرکنندگان

بحرینی در هفتمین سالگرد انقلاب بحرین

Image result for ‫حمله نیروهای آل‌‌خلیفه به تظاهرکنندگان بحرینی در هفتمین سالگرد انقلاب بحرین‬‎

علیرغم حضور سنگین نیروهای امنیتی رژیم بحرین در خیابان‌های این کشور، مردم از نخستین ساعات صبح روز گذشته با برگزاری تظاهراتی با عنوان «خشم انقلابیون»، بر تداوم مخالفت با رژیم آل‌خلیفه برای هفتمین سال تاکید کردند.
هزاران نفر از مردم بحرین همزمان با فرا رسیدن هفتمین سالگرد انقلاب، به خیابان‌ها آمده و با سر دادن شعارهایی علیه آل‌خلیفه، خواستار سرنگونی پادشاه بحرین شدند.
معترضان با برپا کردن تظاهرات در شهرها و روستاهای مختلف، همبستگی خود را با افراد بازداشت شده و نیز شیخ «عیسی قاسم»، رهبر نهضت اسلامی بحرین، اعلام کردند.
این تظاهرات به دعوت ائتلاف جوانان انقلابی 14 فوریه و علمای بحرین برگزار شد و در برخی مناطق به درگیری انقلابیون بحرینی با مزدوران انجامید. عوامل آل‌خلیفه با بلدوزر و خودروهای نظامی به مناطق و تظاهرکنندگان حمله کردند.
نظامیان بحرینی همچنین، با شلیک گلوله و گاز ‌اشک‌آور، تلاش کردند معترضان را متفرق کنند. این حملات به مجروح و مصدوم شدن عده‌ای از تظاهرکنندگان انجامید. بحرین از سال 2011 تاکنون با بحران نارضایتی عمومی ناشی از سیاست‌های ظالمانه رژیم آل خلیفه مواجه است.
مردم بحرین خواستار تغییرات دموکراتیک و اصلاحات سیاسی از جمله تدوین قانون اساسی جدید هستند. آنها می‌خواهند دولت از سوی شهروندان انتخاب شود و مردم حاکم بر سرنوشت سیاسی خود باشند اما رژیم دیکتاتور آل خلیفه برای سرکوب مردم، از نظامیان کشورهای عربستان، امارات، پاکستان استفاده می‌کند، و به کمک آنان، مردم مظلوم و بی‌دفاع خود را به خاک و خون می‌کشد.دفتر مدیریت بودجه کاخ سفید:
بدهی آمریکا در 10 سال آینده از 30 هزار میلیارد دلار هم عبور خواهد کرد

Image result for ‫بدهی آمریکا در 10 سال آینده از 30 هزار میلیارد دلار هم عبور خواهد کرد‬‎
دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید اعلام کرد، با افزایش هزینه‌های نظامی دولت آمریکا، بدهی عمومی این کشور تا سال 2028 به 30 تریلیون دلار خواهد رسید.
کسری بودجه و بدهی کلان آقتصاد آمریکا را به شدت در منگنه قرار داده است؛ «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا دوشنبه هفته جاری از بودجه خود برای سال آینده میلادی(2019) رونمایی کرد، بودجه‌ای که اگر عملیاتی شود به گفته کارشناسان کسری بودجه این کشور را به بیش از یک تریلیون دلار خواهد رساند. از سوی دیگر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید اعلام کرده است که بدهی عمومی آمریکا در سال 2028 به 30 هزار میلیارد دلار خواهد رسید.
بر اساس این گزارش دفتر بودجه کنگره آمریکا پیش‌بینی کرده در صورتی که قوانین موجود در آمریکا ادامه یابد، کسری بودجه دولت آ‌مریکا افزایش یافته و این مسئله طی 30 سال آینده بدهی عمومی این کشور را شدیداً افزایش خواهد داد و کسری بودجه آمریکا در سال 2047 به 1/5برابر تولید ناخالص این کشور خواهد رسید.به طور کلی فارغ از سیاست‌های حزبی، بدهی عمومی آمریکا طی سال‌های گذشته روندی افزایشی را پیموده است به گونه‌ای که حتی زمان «باراک اوباما» رئیس‌جمهور پیشین و دموکرات آمریکا، بدهی عمومی این کشور در طول هشت سال، از 9 تریلیون دلار به 20 تریلیون دلار رسیده بود. هفته گذشته نیز مؤسسه رتبه‌بندی «مودی» هشدار داد که این مسئله می‌تواند به کاهش رتبه اعتباری آمریکا و در نتیجه بدتر شدن وضعیت مالی این کشور منجر شود. در ماه ژانویه نیز یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات رتبه‌بندی چین به نام مؤسسه رتبه‌بندی اعتباری «داگونگ‌گلوبال» رتبه اعتباری آمریکا را چند پله کاهش داد و این کشور را هم‌تراز کشورهایی نظیر پرو، کلمبیا و ترکمنستان قرار داد.
7 تریلیون را دور ریختیم!!
رئیس‌جمهور آمریکا نیز در نشست با برخی اعضای کنگره، از سیاست‌های اصولی کشورش برای صرف هزاران میلیارد دلار در جنگ‌های فرامرزی انتقاد کرد و گفت : «ما 7 تریلیون دلار در خاورمیانه خرج کردیم؛ من می‌گویم خرج کردیم ولی منظورم این است که این پول را دور ریختیم.»
رئیس‌جمهور آمریکا سپس به تأثیر این خرج نجومی بر اقتصاد کشورش پرداخت و گفت: « اگر شما بخواهید فقط دو دلار قرض کنید که جاده، تونل و پل بسازید و یا حتی پلی را تعمیر کنید - و حال آنکه بسیاری از پل‌های کشور، وضع خوبی ندارند - نمی‌توانید به این دو دلار دست پیدا کنید ولی ما 7 تریلیون دلار در خاورمیانه خرج کرده‌ایم»
خبر دیگر از آمریکا اینکه وکیل شخصی رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگوی روز سه‌شنبه خود با روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به «استورمی دنیلز» بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس‌جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است، پرداخت کرده است. وی در بیانیه‌ای به «استفانی کلیفورد» که نام هنری وی «استورمی دنیلز» است،‌‌اشاره کرد و نوشت: «نه سازمان ترامپ و نه ستاد وی، بخشی از معامله با کلیفورد نبوده‌اند و وی را خواه به طور مستقیم یا غیرمستقیم، وادار به پرداخت چنین مبلغی نکرده‌اند. روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» ماه گذشته گزارش داده بود که «دونالد ترامپ» برای عدم افشای رابطه نامشروع خود با یک بازیگر فیلم‌های مستهجن، 130هزار دلار حق‌السکوت پرداخت کرده است.در زمان مبارزات انتخاباتی نیز زنان بسیار زیادی مدعی شدند که ترامپ با‌ آنها روابط غیراخلاقی داشته است. اخیرا گزارش‌هایی نیز منتشر شده که ترامپ به بیش از 100 زن حق‌السکوت داده است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 26 بهمن 1396
پنجشنبه 26 بهمن 1396 06:03 ب.ظ
مرگ بر آل یهود بی دین و خون خوار

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات