تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


امارات یهودی‌های سیاه‌پوست را از اسرائیل خرید! 

۱۳۹۶/۱۲/۲۱

Image result for ‫امارات یهودی‌های سیاه‌پوست را از اسرائیل خرید‬‎
مراکز تحقیقاتی وابسته به سازمان ملل می‌گویند رژیم صهیونیستی و امارات قرارداد تجاری برای خرید و فروش انسان امضا کرده‌اند و طی آن، امارات، یهودی‌های سیاه‌پوستی را که صهیونیست‌ها به دنبال اخراج آنها بودند می‌خرد!
  سازمان‌های تحقیقاتی وابسته به سازمان ملل اخیرا به نتایج اسفباری در زمینه کارنامه حقوق بشری اماراتی‌ها دست پیدا کرده‌اند که فعالان حقوق بشر را نگران کرده است. طبق گزارش‌هایی که در این باره منتشر شده،  امارات در قاچاق مهاجران آفریقایی از اسرائیل دست داشته و آنان را در ازای دستمزد خیلی پائین با خود به امارات انتقال داده و از آنها در نبرد در یمن و دیگر جنگ‌های جاری در منطقه استفاده می‌کنند.
 امارات همچنین در خرید و فروش اعضای بدن این سیاه‌پوستان یهودی فعال شده است. رژیم صهیونیستی در بدو تاسیس خود مهاجران یهودی زیادی را از کشورهای مختلف از جمله کشورهای آفریقایی برای افزایش جمعیت در قبال جمعیت فلسطینی‌ها با وعده و وعیدهای آنچنانی به سرزمین‌های ‌اشغالی دعوت و زمینه مهاجرت آنها را فراهم آورد لیکن به دلیل اعمال سیاست‌های تبعیض ‌نژادی و خشونت علیه مهاجران یهودی(حریدی‌ها) تصمیم به اخراج آنها از سرزمین‌های ‌اشغالی گرفته است به‌ویژه آنکه هر روز در این سرزمین ‌اشغال شده از سوی حریدی‌ها تظاهرات صورت می‌گیرد و نسبت به سیاست‌های آپارتایدی رژیم ‌اشغالگر اعتراض می‌شود.        
شیطان خاورمیانه
خبرگزاری میزان با اعلام این خبر به نقل از سازمان‌های تحقیقاتی وابسته به سازمان ملل نوشته، حکومت امارات و مرد شماره یک این کشور، «محمد بن زاید»، ولیعهد ابوظبی که از او با عنوان «شیطان خاورمیانه» یاد می‌شود، این روز‌ها در حال دخالت در بحران‌های آفریقا برای رسیدن به اهداف خود است.
این کشور با ارسال سلاح به آنچه که نبرد‌های فراموش شده در آفریقا نامیده می‌شود، زمینه تشدید بحران انسانی در کشور‌های آفریقایی همچون سومالی، اریتره، سودان جنوبی و لیبی را فراهم می‌کند. سازمان‌های حقوق بشری وابسته به سازمان ملل با ‌اشاره به اینکه اقدامات امارات برخلاف کنوانسیون‌ها و توافقات بین‌المللی است که ابوظبی آنها را امضا کرده است، تاکید می‌کنند که این اقدامات امارات تهدیدی برای امنیت بین‌المللی است.
تحقیقات گزارشگران حقوق بشر سازمان ملل فقط محدود به اسرائیل نمی‌شود و یک مسئول بلندپایه اداره مهاجرت غیرقانونی در لیبی از وجود دلایل و شواهدی در مورد دست داشتن امارات متحده عربی در حمایت و تامین مالی تجارت و قاچاق انسان از جمله در کشور لیبی خبر داد. به گفته این مسئول، یک قبیله به نام «الرشایده» در اریتره این تجارت را مدیریت می‌کنند و علاوه ‌بر این اسناد موجود از جمله تماس‌های تلفنی حاکی از دست داشتن ابوظبی در تامین مالی تجارت انسان و حمایت از قاچاقچیان انسان است.
مخالفت اتحادیه اروپا با قانون اسرائیلی
خبر دیگر اینکه اتحادیه اروپا اعلام کرد به موجب قوانین بین‌المللی تسلط رژیم صهیونیستی بر اراضی ‌اشغالی ۱۹۶۷ از جمله قدس شرقی را نمی‌پذیرد. سخنگوی رسمی اتحادیه اروپا در این باره گفته این اتحادیه با اقدام کنست در تصویب قانون لغو اقامت فلسطینیان ساکن قدس مخالف است.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، سخنگوی اتحادیه اروپا همچنین تاکید کرد که تصویب چنین قانونی «اقدامی بسیار خطرناک است» و موجودیت فلسطینیان ساکن قدس را به خطر می‌اندازد و مانع از تحقق ایده تشکیل «دو دولت» می‌شود.
سیاستمداران انگلیسی:
  قرارداد فروش هواپیمای جنگی به سعودی‌ها یک لکه ننگ ملی بود
Image result for ‫قرارداد فروش هواپیمای جنگی به سعودی‌ها یک لکه ننگ ملی بود‬‎
برخی احزاب و سیاستمداران مستقل در انگلیس در واکنش به امضای قرارداد فروش 48 فروند جنگنده انگلیسی به سعودی‌ها آن را «یک لکه ننگ در سطح ملی» توصیف کردند.
پس از آمریکا که خرداد ماه گذشته با یک قرارداد 110 میلیارد دلاری فروش سلاح به عربستان این کشور متمول عربی را حسابی «دوشید» انگلیس نیز هفته گذشته در جریان سفر بن سلمان ولیعهد سعودی با فروش 48 جنگنده تایفون به ارزش 14 میلیارد دلار دوشیدن ریاض را رسما آغاز کرد. در واقع این قرارداد مزد حمایت‌های انگلیس از عربستان و بیانیه‌خوانی‌های لندن علیه ایران در سازمان ملل بود. این قرارداد اما با واکنش‌های تندی حتی در بین احزاب انگلیسی مواجه شده است.
درحالی که شرکت صنایع نظامی «بی سیستم» این قرارداد را «گامی مثبت» توصیف کرد و وزیر دفاع انگلیس نیز آن را «فصل جدیدی در روابط دو جانبه» دانست؛ احزاب مخالف در انگلیس و برخی سیاستمداران این کشور با ابراز خشم، خواهان پایان فروش سلاح به عربستان شده‌اند و قرارداد فروش این جنگنده‌ها را «لکه ننگ ملی» توصیف می‌کنند.
به گزارش تسنیم، برخی سیاستمداران انگلیسی قرارداد فروش هواپیما را که دولت «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس با عربستان امضا کرده؛ یک لکه ننگ ملی توصیف کرده و این سؤال را مطرح می‌کنند که چرا باید لندن با کشوری که همچنان در مسیر رسیدن کمک‌های انسانی به یمن مانع تراشی می‌کند و درگیر جنگی است که به کشته شدن هزاران انسان و گرسنگی میلیون‌ها نفر دیگر منجر شده، چنین قراردادی امضا کند؟
«کیت اوسامور» وزیر توسعه بین‌المللی در دولت سایه انگلیس یکی از این سیاستمداران است که با محکوم کردن قرارداد تسلیحاتی یاد شده گفته: «این اقدام به وجهه انگلیس لطمه می‌زند زیرا با کشوری امضا شده است که نخستین مسئول یکی از بزرگترین بحران‌های انسانی در جهان است و به علت آن، ده‌ها هزار نفر کشته شده‌اند و بیش از هشت میلیون یمنی نیز با خطر گرسنگی و قحطی مواجه شده‌اند.»
اما «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر انگلیس نیز «ترزا می» را به گمراه کردن پارلمان این کشور درخصوص مبنای قانونی تجاوزگری عربستان به یمن متهم کرده است. آخرین تحولات میدانی در غوطه شرقی پیروزی‌های بزرگ در راه است

Image result for ‫غوطه شرقی سوریه‬‎

با تسلط نیروهای ارتش و مقاومت بر مناطق جدیدی از «غوطه شرقی» و تقسیم شدن مناطق تحت اشغال تروریست‌ها به دو بخش شمالی و جنوبی، احتمال ریشه‌کنی کامل تروریست‌ها از شرق دمشق طی روزهای آینده، قوت گرفت.
در غوطه شرقی همه چیز به نفع نیروهای دولتی و مقاومت پیش می‌رود؛ ارتش سوریه در آخرین نبردها، توانست شهرک‌های «افتریس» و «مدیرا» را آزاد کند و به کمک نیروهای مقاومت، برای آزادسازی شهر «حرستا» خیز بردارد. حرستا که دومین شهر منطقه غوطه شرقی پس از دوما است، هم اکنون از چهار محور تحت محاصره و پیشروی نیروهای ارتش و مقاومت قرار دارد. بیش از 1000 تروریست مسلح که تحت حمایت ترکیه و غرب هستند، در حرستا حضور دارند.
همچنین، نیروهای ارتش و مقاومت از شرق و غرب به هم پیوستند و عملاً منطقه غوطه را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم کردند.
علاوه بر این پیشروی‌ها، ارتش سوریه که نگران جان مردم در مناطق تحت محاصره است، از طریق بالگرد، اعلامیه پخش می‌کند و از مردم می‌خواهد از مناطق استقرار تروریست‌ها، فاصله بگیرند. در این میان، 52 غیرنظامی که در غوطه تحت محاصره بودند، توانستند از محاصره تروریست‌ها بگریزند. 26 نفر از این افراد نجات یافته، کودک هستند.
انفعال غرب
خبرها همچنین حاکی است که غربی‌ها به تدریج واقعیت‌ها در غوطه شرقی را پذیرفته‌اند و  مثل قبل، درصدد فضاسازی در حمایت از تروریست‌ها نیستند.
به گزارش ایسنا، «جیمز ماتیس» وزیر دفاع آمریکا در جمع خبرنگاران اعلام کرد: اکنون گزارش‌هایی درباره حملات شیمیایی در غوطه شرقی دریافت می‌کنیم، اما هیچ سندی که بتوانیم آن را به شما ارائه کنیم، وجود ندارد. این اظهارات، نوعی عقب‌نشینی است، چون پیش از این «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا مدعی شده بود، ارتش سوریه 22 ژانویه (دوم بهمن) در غوطه شرقی از سلاح شیمیایی علیه غیرنظامیان استفاده کرده است.
در مجموع، به نظر می‌رسد که غربی‌ها عناصر تروریستی را در غوطه به حال خود رها کرده‌اند.
توطئه تجزیه سوریه
«الکساندر فومین» معاون وزیر دفاع روسیه گفت، آمریکا علی‌رغم وعده‌ای که داده، درصدد تجزیه سوریه است.
این مقام بلندپایه نظامی گفت: «قصد آمریکایی‌ها کاملاً روشن است؛ نیروهای مسلحی که تحت کنترل آمریکا قرار دارند با تروریست‌های داعش همکاری دارند و این اتفاقات دقیقاً تحت نظارت و کنترل آمریکایی‌ها صورت می‌گیرد.»
معاون وزیر دفاع روسیه با یادآوری اینکه در حال حاضر واشنگتن در حال اشاعه تمایلات جدایی‌طلبانه بین‌ اقلیت‌های ملی سوریه است، افزود: «علاوه بر این، آمریکا بازی خاصی را به وسیله گروه‌های مسلح مخالف سوریه، از جمله شبه نظامیان کرد به راه انداخته است، آمریکایی‌ها همچنین از ایجاد منطقه امنیتی تحت کنترل برخی از این گروه‌ها صحبت به میان می‌آورند، تمامی این اقدامات گویای نقشه واشنگتن برای تجزیه خاک سوریه است.»
سایر رویدادها
* با تشدید درگیری‌ها میان نیروهای ارتش ترکیه و شبه نظامیان کرد در شهر عفرین سوریه، این شبه نظامیان تجهیزات جدیدی را وارد این شهر کرده‌اند.
* دیده‌بان حقوق بشر سوریه (وابسته به مخالفان) اعلام کرد که محل استقرار نیروهای روسیه در پایگاه «حمیمم» سوریه، هدف حمله پهپادها قرار گرفت. در ارتباط با تلفات و یا زخمی‌های احتمالی این حمله، گزارشی نرسید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 22 اسفند 1396
سه شنبه 22 اسفند 1396 03:33 ب.ظ
مرگ بر وهابی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی