تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


به علت مخالفت با پادشاهی‌اش بن سلمان مادرش را هم حبس کرد

    ۱۳۹۶/۱۲/۲۵

Image result for ‫به علت مخالفت با پادشاهی‌اش بن سلمان مادرش را هم حبس کرد‬‎
منابع خبری در آمریکا می‌گویند، «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی که نشان داده برای رسیدن به پادشاهی دست به هر کاری می‌زند، این بار از ترس اینکه مادرش مانع از به قدرت رسیدنش شود، وی را حبس کرده است.
«محمد بن سلمان» دچار جنون قدرت شده است؛ جنونی که منشأ آن از یک طرف جوانی و از طرف دیگر قدرت طلبی بی‌حد و حصر اوست. هر روز هم خبری از اقدامات عجیب وی به گوش می‌رسد، از تلاش برای هسته‌ای کردن عربستان تا برقراری روابط با رژیم کودک کش صهیونیستی. «بن سلمان» پیش از اینکه یک شاهزاده یا حتی یک سیاستمدار باشد بیشتر خود را به عنوان شخصیتی بی‌پروا،پیش‌بینی ناپذیر و صد البته خام و جویای نام نشان داده است. «بن سلمان» برای رسیدن به این تخت، همه مخالفان خود را سرکوب و زندانی کرده و حتی علیه محمد بن نایف ولیعهد سعودی نیز علنا دست به کودتا زده است. وی شاهزاده‌ها، مخالفان قدرتمند و حتی افرادی که حاضر به دفاع علنی از او نشده‌اند را بازداشت و 100 میلیارد دلار از دارایی آنها را مصادره کرد. حالا خبر رسیده وی، مادر خود را هم از ترس اینکه، مانع از به قدرت رسیدنش شود، حبس کرده است! گفته می‌شود مادر بن سلمان 2 سال است که در خانه‌اش حبس شده است!
آن طور که خبرگزاری ایرنا به نقل از شبکه «ان بی‌سی» نیوز نوشته، «طبق تحقیقات انجام شده از سوی این شبکه خبری و با استناد به اطلاعات 14 مسئول آمریکایی، محمد بن سلمان دو سال است که مادر خود را در حصر خانگی قرار داده است... مادر بن سلمان دو سال پیش با نقشه پسرش برای به دست گرفتن قدرت، مخالفت کرد. بن سلمان نیز از اینکه مبادا ملک سلمان تحت تاثیر نظرات و گفته‌های همسرش قرار بگیرد، وی را در بازداشت خانگی قرار داد.»«ان‌بی‌سی» در ادامه تاکید کرده، «بن سلمان نگران بود که سخنان مادرش، مانع تحقق اقداماتش برای کسب قدرت و باعث ایجاد اختلاف در خاندان حاکم سعودی، شود. بر اساس این تحقیق، ولیعهد سعودی دلایل بسیاری برای غیبت مادرش برای ملک سلمان بیان کرده، از جمله اینکه وی برای درمان به خارج از کشور رفته است.» شبکه خبری القدس العربی نیز در این مورد نوشته «مسئولان آمریکایی با ارزیابی اقدامات و کارهای بن سلمان علیه مادرش و پنهان کردن حبس خانگی وی از پدر و مردم کشورش نشان داد که تا چه اندازه آماده است برای تحقق بلند پروازی هایش و رسیدن به تخت و تاج پادشاهی، دست به هر کاری بزند.»
پیگرد بین‌المللی دختر شاه سعودی در فرانسه
از سوی دیگر، یک منبع نزدیک به دستگاه قضایی فرانسه اعلام کرده یک قاضی در فرانسه با صدور حکمی دختر پادشاه عربستان را تحت پیگرد بین‌المللی قرار داده است. این حکم در پی حمله یکی از محافظان شاهزاده حصه، دختر پادشاه سعودی، به کارگری در مقابل آپارتمان محل اقامتش در پاریس صادر شده است. این منبع در ادامه اعلام کرده: «خواهر محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، برای بازجویی درخصوص اتهاماتی علیه یکی از محافظانش تحت پیگرد قرار گرفته است. این محافظ شاهزاده حصه با اتهاماتی مانند خشونت مسلحانه، آدم‌ربایی، سرقت و تهدید به مرگ روبه روست.» سفارت عربستان در پاریس درباره این موضوع توضیحی نداده است. طبق گزارش‌های تکمیلی، خواهر بن سلمان یکی از کارگران را پس از اینکه توسط محافظش کتک خورده، مجبور کرده است پاهایش را ببوسد!


 کمک‌های مالی آمریکا به کشورهایی که مخالف

انتقال سفارت اسرائیل هستند قطع می‌شود

Image result for ‫کمک‌های مالی آمریکا به کشورهایی که مخالف انتقال سفارت اسرائیل هستند قطع می‌شود‬‎

نماینده آمریکا در سازمان ملل از قطع کمک مالی به کشورهایی خبر داد که در این سازمان به خاطر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از آمریکا حمایت نمی‌کنند.
  «نیکی هیلی» روز پنجشنبه در سازمان ملل خطاب به کشورهایی که به دلیل برنامه‌ریزی آمریکا برای انتقال سفارت از تل‌آویو به قدس ناراضی هستند و اعلام کرده‌اند که از آمریکا حمایت نمی‌کنند وبه این کشور رای نمی‌دهند با حالتی تهدیدآمیز گفت: «کمک‌های مالی به کشورهای شما را قطع خواهیم کرد.» به گزارش ایسنا، طبق سندی که نشریه فارین پالیسی به آن دست یافته، کمک‌های مالی آمریکا، از جمله کمک به ساخت مدارس، به حدود 40 کشوری که در سازمان ملل به آمریکا رای نمی‌دهند، متوقف خواهد شد. به نظر می‌رسد طرح «هیلی»، برنامه‌های توسعه‌ای کشورهای فقیرتر از جمله غنا، زیمبابوه، ویتنام و... را هدف قرار دهارتش سوریه 20 هزار غیرنظامی را از محاصره

تروریست‌ها در غوطه شرقی نجات داد

Image result for ‫ارتش سوریه 20 هزار غیرنظامی را از محاصره تروریست‌ها در غوطه شرقی نجات داد‬‎

ارتش سوریه حدود 20 هزار غیرنظامی را در «غوطه شرقی» دمشق، از محاصره تروریست‌ها خارج کرد.
ارتش سوریه با تحت کنترل گرفتن بیش از 70درصد منطقه «غوطه شرقی» و خارج کردن ابتکار عمل از دست تروریست‌ها، حدود 20 هزار نفر را از طریق گذرگاه‌های امن، از غوطه شرقی خارج کرد و به مکان‌های از قبل آماده شده، انتقال داد.
روز پنجشنبه حدود 12 هزار نفر از غوطه شرقی خارج شده بودند و این تعداد تا عصر دیروز به حدود 20 هزار تن رسیده است.
نیروهای ارتش سوریه و مقاومت در تازه‌ترین پیشروی‌های خود، دو شهرک «ریحانه» و «حموریه» را نیز تحت کنترل خود درآورده‌اند.
این پیشروی‌ها و آشکار شکست تروریست‌ها، بیش از همه صهیونیست‌ها را نگران کرده است؛ به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» نوشت: «شکست خوردن معارضان (تروریست‌ها) و سقوط غوطه شرقی، برای اسرائیل و آمریکا، یک تهدید است و به همین خاطر، واشنگتن و تل‌آویو سریعاً باید دخالت کنند.
این روزنامه صهیونیستی نوشت: سقوط غوطه به معنای دو چیز است؛ اول اینکه ایران ارباب دمشق می‌شود (موضع ایران و مقاومت در سوریه تقویت می‌شود) و دوم، آمریکا در برابر روسیه بازنده می‌شود.
جروزالم پست ضمن اشاره به اینکه غوطه شرقی «آخرین پایگاه معارضان در نزدیکی دمشق» است، نوشت: «تجمع بزرگی از سازمان‌های معارض به استثنای داعش در آنجا حضور دارند... جیش‌الاسلام در غوطه شرقی حدود 11 هزار جنگجو دارد.
فیلق الرحمن با حدود 10 هزار و احرار الشام با نزدیک به 6000 جنگجو، رده‌های بعدی را در این منطقه دارند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 26 اسفند 1396
شنبه 26 اسفند 1396 03:53 ب.ظ
مرگ بر وهابی

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic