تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان

سخنگوی ارتش اسرائیل در پارلمان فرانسه:
بادبادک‌های یک یورویی فلسطینی‌ها میلیون‌ها یورو به ما خسارت زد
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در جلسه پارلمان فرانسه، درباره سلاح جدید حماس(بادبادک) اظهار عجز کرد و گفت، حماس یک سلاح جدید ساخته که شبیه به اسباب بازی‌های کودکان است اما آتش به اراضی‌مان انداخته است.
در حالی که حملات نظامی صهیونیست‌ها به فلسطینیان به ویژه در نواز غزه ادامه دارد، سخنگوی ارتش این رژیم در نشست کمیته روابط خارجی پارلمان فرانسه اعلام کرد حماس از اسباب بازی‌های کودکان برای حمله به این رژیم و آتش زدن اراضی استفاده می‌کند.
به گزارش فارس، به نقل از «عاروتص شوع»، ژنرال «رونن مانلیس» گفت: «حماس یک سلاح جدید ساخته که شبیه به اسباب بازی‌های کودکان است و هزینه‌اش تنها یک یورو است اما سبب سوزانده شدن بیش از ۲۷۰۰ هکتار از اراضی ما شده است.»
گفتنی است بادبادک‌های آتش زا‌ که در طول راهپیمایی‌های بازگشت مورد استفاده فلسطینی‌ها قرار می‌گیرد تاکنون خسارات بسیاری به اراضی‌اشغالی وارد کرده است. رژیم صهیونیستی در پاسخ به این اقدامات فلسطینیان، حملات موشکی به بادبادک‌های آتش‌زا را در دستور کار قرار داده و تهدید کرده، افرادی که دست به این جور حملات می‌زنند را شناسایی و ترور خواهد کرد. تعداد بالای تلفات حملات هفته‌های اخیر رژیم صهیونیستی به راهپیمایی فلسطینی در مرز غزه موسوم به «راهپیمایی بازگشت» حتی صدای نهادهای بین‌المللی را هم در آورده اما این نظامی صهیونیست در پارلمان فرانسه مدعی شد، آنچه در مرز غزه، اسرائیل اتفاق می‌افتد تظاهرات نیست.
او همچنین مدعی شد رژیم صهیونیستی در خط مقدم جنگ با سازمان‌های تروریستی است و آنها می‌خواهند به پاریس، لندن، نیویورک، مالی، بوینوس آیرس و هر جا که بتوانند، حمله کنند. ادعاهای رژیم صهیونیستی علیه نیروهای مقاومت و ایران در حالی مطرح شده که بنابر آخرین گزارش‌ها تعداد شهدای راهپیمایی‌های بازگشت در مرز نوار غزه، به ۱۴0 نفر رسیده است.
شهادت 25 کودک فلسطینی
موسسه جهانی دفاع از کودکان اما به تازگی با انتشار گزارشی نوشت: «نظامیان اسرائیلی از ابتدای سال 2018 تاکنون 25 کودک فلسطینی را به شهادت رسانده‌اند که 21 نفر از آنها از کودکان غزه بوده‌اند.»
به گزارش خبرگزاری قدس، در گزارش جدید موسسه جهانی دفاع از کودکان آمده است که 18 کودک اهل غزه در جریان مشارکت در راهپیمایی‌های بازگشت به شهادت رسیده‌اند و نظامیان اسرائیلی در قتل این کودکان با استفاده از گلوله‌های جنگی تعمد داشته‌اند. در این گزارش حتی اعلام شده که نظامیان صهیونیست طی ماه‌های اخیر از ابتدای سال 2018 روند برخورد با کودکان فلسطینی را شدت بخشیده و در همه موارد به سوی کودکانی شلیک کرده‌اند که هیچ تهدید مستقیمی را متوجه اسرائیلی‌ها نکرده
بودند.
موسسه جهانی دفاع از کودکان بخش فلسطین، در گزارش خود تاکید کرده است که یکی از اصلی‌ترین دلایل قتل عام کودکان فلسطینی به ویژه کودکان غزه، اطمینان آنها از عدم مجازات در صورت ارتکاب هر گونه جرمی علیه فلسطینیان بوده است. نفتالی بنت وزیر آموزش اسرائیل و رئیس‌حزب خانه یهودی که در واقع متولی آموزش و پرورش در فلسطین‌اشغالی است، به تازگی در سخنانی تاکید کرده که کودکان غزه بی‌گناه نیستند!
 موشه کحلون وزیر دارایی اسرائیل نیز در سخنانی تاکید کرده: در مرزهای غزه افراد بی‌گناه و غیرنظامی وجود ندارند!
فراتر از وی، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی است که در در پاسخ به انتقادات شدید از وی به علت کشتار فلسطینی‌های شرکت‌کننده در راهپیمایی بازگشت گفت: در غزه هیچ بی‌گناهی وجود ندارد!
حمله به راهپیمایی زنان فلسطینی در غزه
همزمان خبر رسیده نظامیان رژیم صهیونیستی به راهپیمایی ده‌ها هزار زن فلسطینی در نوار غزه که خواستار شکسته شدن محاصره بودند، حمله کردند.
به گزارش صداوسیما، یک زن تظاهرکننده در این باره گفت: «می خواهیم سرزمینمان را آزاد کنیم زنان فلسطینی نمی‌ترسند. ما از هیچ یهودی نمی‌ترسیم. ما قوی و قدرتمند هستیم زنان فلسطینی نیز مانند مردان فلسطینی هستند.»‌اشغالگران به سوی زنان تظاهرکننده گلوله و نارنجک‌های گازی شلیک و تعدادی را مصدوم کردند. آشوب و هرج‌ومرج در فرانسه در پی قتل راننده جوان به دست پلیس

Image result for ‫آشوب و هرج‌ومرج در فرانسه در پی قتل راننده جوان به دست پلیس‬‎
در پی کشته‌شدن یک جوان فرانسوی به دست پلیس این کشور، محله‌های مختلف شهر «نانت» غرق در آشوب و هرج و مرج شده است.
خشونت پلیس فرانسه اولین بار نیست که باعث اعتراضات گسترده در گوشه‌ای از این کشور می‌شود و آخرین بار آن نیز نخواهد بود. یک دهه است که رابطه نه‌چندان خوب پلیس فرانسه با ساکنان شهرک‌های مهاجرنشین، بحث‌برانگیز و به یکی از معضلات جامعه فرانسه بدل شده است. پلیس فرانسه بارها به برخورد خشونت‌بار با جوانان ساکن محله‌های فقیرنشین و اعمال تبعیض علیه اقلیت‌های قومی متهم شده است. این بار قرعه به نام شهر «نانت» افتاده و کشته شدن یک جوان 22 ساله توسط پلیس، این شهر را به آشوب کشیده است.
رسانه‌ها اعلام می‌کنند، این حادثه روز سه‌شنبه و حوالی ساعت 20:30 به وقت محلی روی داده است. گزارش خبرگزاری فرانسه ماجرای قتل این جوان به دست پلیس را اینگونه روایت کرده است: «یک راننده جوان به فرمان ایست پلیس توجه نکرد، و پلیس به سمت خودروی وی شلیک کرد که به علت برخورد گلوله به گردن راننده این جوان 22 ساله در دم کشته شد.»
حمله به ساختمان‌های شهرداری و خودروهای مردم
یورونیوز هم به نقل از مدیر امنیت عمومی منطقه نوشته که «انتشار خبر مرگ این جوان موجی از خشونت‌ها را در محلۀ بریل در پی ‌داشت و به‌تدریج تنش و درگیری به دیگر محله‌های نانت کشیده شد. در جریان این خشونت‌ها که تا ساعت 3 بامداد چهارشنبه ادامه داشت، صدای چند انفجار نیز شنیده شده است. شماری خودرو همچنین یک مرکز پزشکی، مرکز انجمن‌های غیردولتی و یکی از سالن‌های وابسته به شهرداری به آتش کشیده شدند و معترضان در مقابل نیروهای پلیس از کوکتل مولوتف استفاده کردند. تظاهرات‌کنندگان با پرتاب کوکتل‌ مولوتوف به سمت پلیس حمله کردند و پلیس هم با استفاده از گاز ‌اشک‌آور به مقابله با آنها پرداخت.»
گروه ناظر پلیس فرانسه هم با بحرانی شدن اوضاع اعلام کرد، تحقیقات در مورد چگونگی کشته شدن این مرد را آغاز کرده است. ژوهانا رولان، شهردار نانت اما خواستار شفاف‌سازی در مورد چگونگی مرگ این جوان شده و گفته هر گونه تحقیقی باید به صورت مستقل و با شفافیت کامل صورت گیرد.

اقدام بی‌سابقه پارلمان مصر؛فرماندهان ارتش مصونیت قضائی گرفتند!
Image result for ‫اقدام بی‌سابقه پارلمان مصر؛فرماندهان ارتش مصونیت قضائی گرفتند!‬‎
مجلس نمایندگان مصر در اقدامی بی‌سابقه با طرح دولت درخصوص اعطای مصونیت قضایی و دیگر مزایای بی‌شمار به فرماندهان ارتش این کشور موافقت کرد. از این پس فرماندهان ارتش مصر به اندازه یک وزیر حقوق می‌گیرند!
همزمان با پنجمین سالروز عزل «محمد مرسی» توسط کودتاچیان در مصر به فرماندهی «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع وقت و رئیس‌جمهور فعلی مصر، پارلمان این کشور دیروز طی اقدامی بی‌سابقه به طرح اعطای مصونیت قضایی به فرماندهان ارتش رأی داد. طبق این لایحه پیشنهادی دولت، اجرای هرگونه تحقیقات و یا انجام هرگونه اقدام قضایی علیه افسران ارشد ارتش به دلیل انجام هرگونه اقدام یا عملیاتی در برهه زمانی ۳ جولای ۲۰۱۳ (عزل مرسی) تا آغاز فعالیت پارلمان فعلی، جایز نیست! به موجب این قانون همچنین مزایا و پاداش زیادی به افسران ارشد ارتش از جمله برخورداری از مزایا و حقوقی برابر با وزرا اعطا شده است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 14 تیر 1397
پنجشنبه 14 تیر 1397 12:48 ب.ظ
مرگ بر ارتش خائن مصر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی