تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


واشنگتن پست:
ترامپ چگونه آمریکا را به کشور احمق‌ها تبدیل کرد
۱۳۹۷/۰۴/۲۷
Image result for ‫ترامپ چگونه آمریکا را به کشور احمق‌ها تبدیل کرد‬‎
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در تحلیلی درباره سخنان رئیس‌جمهور این کشور که دیگران را احمق و خودش را فردی با ذکاوت می‌داند نوشته: «ما آمریکایی‌ها به شدت احمق هستیم.»
  پیش از این آمریکا ینگه دنیا یا «شهری نورانی بر فراز تپه» تصور می‌شد که بقیه کشورها باید خود را شبیه آن کنند تا به سعادت برسند، اما ظاهرا خود آمریکایی‌ها چنین تصوری ندارند. آمریکای دوران ترامپ به شدت یک آمریکای سرخورده و خسته از وضعیتی است که همه آنها را «احمق» تصور می‌کنند. متحدین سنتی آمریکا به خاطر رفتارهای ترامپ از این کشور فاصله گرفته‌اند و رسانه‌ها و مقامات آمریکایی از اینکه کشورشان گروگان حماقت‌های ترامپ شده به شدت عصبانی هستند واشنگتن پست فهرستی از سخنان «دونالد ترامپ»، تهیه کرده که او در آنها اطرافیانش را احمق و خودش را فردی با ذکاوت جلوه می‌دهد. این روزنامه سپس می‌نویسد: «ما کشوری به شدت احمق هستیم.»
در مقاله‌ این روزنامه که به قلم «دانا میلبانک»، است، ستون‌نویس در قسمت تیتر نوشته: «ما کشوری به شدت احمق هستیم» و در ادامه آورده است: «دوستان آمریکایی من، ما کشوری به شدت احمق هستیم.» «میلبانک» در ادامه کنایه‌‌ای به سخنان چند وقت پیش دونالد ترامپ که خودش را «یک نابغه بسیار پایدار» خوانده بود زده و می‌نویسد: «من می‌دانم که همین‌طور است چون رئیس‌جمهور ترامپ بارها این را به اطلاعمان رسانده که ما کشوری احمق هستیم-  او  از وقتی که کارزارش برای ریاست‌جمهوری را آغاز کرده این دیدگاه را  دست‌کم 9 بار ابراز کرده است. همان‌طور که بعد از نشست ناتو در هفته گذشته به ما یادآوری کرد که «نابغه‌ای بسیار پایدار است.» این نویسنده در ادامه با نقل بریده‌هایی از سخنان ترامپ که او در آنها آمریکا را احمق دانسته ادامه داده: «آدم‌های احمق بر ما حکمرانی کرده‌اند و قوانین ما بسیار فاسد و احمقانه هستند. ما درباره تجارت با سایر کشورها حماقت به خرج داده‌ایم و معامله‌هایی احمقانه با عراق، ایران، چین، مکزیک، کانادا، اروپا و مسلمانان داشته‌ایم. مزخرف‌ترین قوانین را در زمینه مهاجرت داریم.
برخی از چیزهای احمقانه بی‌شماری که ترامپ آنها را شناسایی کرده‌اند عبارتند از: کارکنان کاخ سفید، اف‌بی‌ای، اتحادیه فوتبال ملی، دموکرات‌ها، فیلی‌باستر و روزنامه‌نگاران.».به نوشته واشنگتن‌پست، ترامپ اخیراً در جمع گروهی از خیرین گفت: «ما خیلی احمق هستیم.» آنها خندیدند. او اخیراً هم در جمع هوادارانش گفت: شما حس می‌کنید به نوعی احمق فرض شده‌اید، این‌طور نیست؟ فکر نمی‌کنید احمق هستید؟ (لابد هواداران هم باید داد می‌زدند: احمقیم! احمقیم) واشنگتن ‌پست در ادامه مجموعه طویلی از اظهارات ترامپ که او در آنها ملت آمریکا را احمق و خودش را باهوش و نابغه فرض کرده فهرست و با کنار هم قراردادن گزاره‌هایی به صورت کنایه‌آمیز، نشان داده که عکس این رابطه، احتمالاً درست‌تر است!
ادامه واکنش‌ها به نشست با پوتین
با گذشت 2 روز از دیدار ترامپ و پوتین واکنش‌ها به این نشست هنوز ادامه دارد. نخستین نشست رهبران روسیه و آمریکا در پایتخت فنلاند، حداقل با توجه به واکنش سیاستمداران آمریکایی نتیجه‌ای بسیار جالب توجه داشت، چرا که موجی از وحشت و نفرت علیه ترامپ را به‌دنبال داشت. در حالی  که «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه مذاکرات هلسینکی را «هوشمندانه» و«بهتر از عالی» توصیف کرده، نخبگان سیاسی آمریکا از این نشست به‌عنوان «کودتای نظامی» و «خیانت ترامپ به آمریکا» یاد می‌کنند. «استیو کوئن» سناتور آمریکایی در صفحه توییتر خود در این باره نوشته: «نظامیان ما کجا هستند؟ فرمانده‌کل قوا در دست دشمن است!».
«دونالد ترامپ» نیز که پس از نشستش با پوتین در هلسینکی فنلاند با انتقادات شدیدی مواجه شد دوباره گفته، طی اظهاراتش در این نشست درباره عدم مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ‌اشتباه کرده است! ترامپ، رئیس‌جمهور ‌آمریکا در بیانیه‌ای از پیش تنظیم شده اظهار داشته که «بیاناتم را با تاکید بر ایمان و حمایتم از نهادهای اطلاعاتی آمریکا شروع می‌کنم.
من کاملا به آژانس‌های اطلاعاتی کشورمان باور دارم.» ترامپ مدعی شد، پس از مرور کنفرانس خبری مشترکش با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه متوجه شده است که «در یک جمله کلیدی به جای فعلی منفی، از حالت مثبت آن فعل استفاده کرده است.»
پس از مطرح شدن انتقادات شدید علیه دونالد ترامپ به دنبال اظهاراتش در نشست خبری مشترک با ولادیمیر پوتین و متهم شدنش به «خیانت» از سوی مقامات آمریکایی، توجه بسیاری به مترجم وزارت امور خارجه آمریکا که در این جلسه ترامپ را همراهی می‌کرد، معطوف شده است.
دیلی میل نیز در این باره نوشته: «دیدار دو ساعته دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در هلسینکی پشت درهای بسته و در حالی برگزار شد که به جز این دو رئیس‌جمهور، تنها دو مترجم در آن حاضر بودند.در صورتی که در این جلسه میان این دو رئیس‌جمهور توافق صورت گرفته باشد، تنها آمریکایی‌ که از آن مطلع است، مارینا گراس، مترجم ترامپ در این نشست خواهد بود.»
حالا بیل پاسکرل، نماینده دموکرات کنگره آمریکا خواهان احضار مترجم نشست ترامپ و پوتین برای ارائه توضیحات به کنگره شده است.


  بادبادک‌های آتش‌زا صهیونیست‌ها را به جان هم انداخت
اختیار اعلام جنگ از نتانیاهو گرفته شد
Image result for ‫بادبادک‌های آتش‌زا صهیونیست‌ها را به جان هم انداخت اختیار اعلام جنگ از نتانیاهو گرفته شد‬‎
پس از اینکه تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی برای اقدام نظامی علیه غزه (در صورت عدم توقف ارسال بادبادک‌های آتش‌زا) آماده می‌شود، خبر رسید پارلمان رژیم صهیونیستی اختیار اعلام جنگ را از نتانیاهو گرفت!
  فلسطینی‌ها از زمان آغاز تجمعات هفتگی موسوم به «راهپیمایی‌های بازگشت» در نزدیکی حصار واسط میان غزه و اراضی ‌اشغالی، دست به ابتکار تازه‌ای زده‌ و با ارسال بادبادک‌های حامل مواد آتش‌زا، به حملات رژیم صهیونیستی که در هفته‌های اخیر بیش از ۱۰۰ فلسطینی را شهید کرده، اعتراض کرده‌اند. این روش هرچند ساده به نظر می‌رسد، اما خسارات گسترده‌ای به صهیونیست‌ها تحمیل کرده است. تل‌آویو تاکنون از مقابله با موج بادبادک‌های آتش‌زا رسما اعلام ناتوانی کرده است.
بادبادک‌های آتش زا به دلیل خسارت‌های سنگینی که به صهیونیست‌ها وارد کرده، باعث ایجاد اختلافات گسترده‌ای نیز بین رهبران سیاسی این رژیم شده است. به نظر می‌رسد بین اعضای کابینه رژیم صهیونیستی، پارلمان این رژیم(کنست) و نتانیاهو بر سر نحوه مواجهه با این بحران اختلافات جدی پیش آمده است.
به گزارش فارس، کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب اعلام کرد این رژیم به ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده برای احتمال اقدام نظامی همه‌جانبه علیه نوار غزه آماده شود. بنا بر این گزارش، رژیم صهیونیستی تا روز جمعه به فلسطینی‌های معترض فرصت داده تا ارسال بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زا به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین را متوقف کنند. مقامات نظامی این رژیم اعلام کرده‌اند در غیر این صورت علیه غزه اقدام نظامی می‌کند. پیش از این تصمیم نیز رژیم صهیونیستی در تلاش برای افزایش فشار به فلسطینی‌های ساکن نوار غزه، تنها گذرگاه مرزی که محل انتقال مواد غذایی به غزه بود را بست.
سلب اختیار اعلان جنگ از نتانیاهو
اما پس از اینکه ارتش رژیم صهیونیستی غزه را به حمله نظامی تهدید کرد، خبر رسید پارلمان رژیم صهیونیستی اختیار اعلام جنگ بدون جلب موافقت کابینه را که چند ماه پیش به نتانیاهو داده بود، از او پس گرفت. پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) حدود دو ماه پیش قانونی را تصویب کرد که به نخست‌وزیر این رژیم این اختیار را می‌داد «در شرایط اضطراری» بدون جلب موافقت کابینه و تنها پس از رایزنی با وزیر جنگ، علیه یک کشور اعلام جنگ کند.
تصمیم کنست برای لغو این قانون پس از آن اتخاد شد که حتی تندروترین نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی نیز در پی تنش‌های اخیر در غزه و جولان‌اشغالی نسبت به اعلام یک‌جانبه جنگ از سوی نتانیاهو ابراز نگرانی کردند. متمم لغو این قانون روز سه‌شنبه با ۷۷ رأی مثبت در برابر ۱۶ رأی منفی به تصویب رسید تا از این پس، نتانیاهو مجبور باشد برای اعلام جنگ، نظر موافق کابینه خود را جلب کند. یکی از ایرادات اصلی این قانون که دستمایه منتقدان قرار گرفت این بود که «شرایط اضطراری» در آن تعریف نشده بود و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی می‌توانست به بهانه وضعیت اضطراری، کابینه را از فرایند تصمیم‌گیری درباره جنگ خارج کند.
با این حال، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سفر خود به شهرک‌های اطراف غزه گفت، به ارتش دستور داده بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زا را متوقف کند. آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل هم ادعا کرد، تل‌آویو آماده ورود به جنگ گسترده در غزه است و همه تلاش خود را برای ممانعت از این جنگ به کار گرفته است و اکنون توپ در زمین حماس است.
علاوه‌بر این رسانه‌ها اعلام کردند، رژیم صهیونیستی آمادگی‌های نظامی خود را به گونه‌ای فراهم می‌کند که گویا جنگ با محور مقاومت فلسطین در نوار غزه فردا آغاز خواهد شد. اسرائیل در همین راستا یگان‌های نیروهای ذخیره خود را احضار کرده و گردان 162 نیز مانوری را برای شبیه‌سازی ‌اشغال نوار غزه انجام می‌دهد. در همین راستا نصب سامانه‌های دفاع موشکی گنبد آهنین در تل‌آویو و قدس امروز تکمیل خواهد شد. تمامی این شرایط جنگی به علت این است که ارتش موسوم به شکست‌ناپذیر رژیم صهیونیستی نمی‌تواند پرتاب بادبادک‌های آتشین از نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین را که در واکنش به حملات موشکی و جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه صورت می‌گیرد، تحمل کند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 28 تیر 1397
پنجشنبه 28 تیر 1397 11:09 ق.ظ
مرگ بر صهیونیست جهانی
میسحی و یهودی و وهابی و بودائی مفسد آمریکائی

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic