تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


سید حسن نصرالله:
در بالاترین سطح آمادگی هستیم
/ برای آمدن جوانان به جبهه یک ‌اشاره کافی است
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
«جوانان ما برای رفتن به میادین جنگ با تروریست‌های تکفیری در سوریه آماده اند، فقط یک‌اشاره کافی است.» این بخشی از صحبت‌های یکشنبه دبیرکل حزب‌الله لبنان است وقتی داشت از «خصوصیت بارز جوانان مقاومت» سخن می‌گفت.
مردم لبنان و طرفداران حزب‌الله روز یکشنبه به مناسبت اولین سالروز آزادسازی «جرود عرسال» واقع در شمال شرق لبنان که در حقیقت دومین عملیات مقاومت برای آزادسازی پس از آزادسازی جنوب اراضی این کشور در سال ۲۰۰۰ محسوب می‌شود، در منطقه «هرمل» جشن برگزار کردند.
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله نیز پس از مراسم جشن از طریق ویدئوکنفرانس به ایراد سخنرانی پرداخت و اولین سالروز عید آزادسازی دوم را به مردم لبنان و حاضران در مراسم هرمل تبریک گفت.
 وی آزادسازی دوم را «عید ملت، ارتش و مقاومت لبنان» بر شمرد و اعلام کرد که این پیروزی معادله طلایی است که ارتش، ملت و مقاومت آن را به دست آورده است.
دبیرکل حزب‌الله در تمجید از نیروهای جوان مقاومت نیز گفت: «این نسلی است که آگاهی، بصیرت و آمادگی برای جنگ را دارند. اگر ما امروز بخواهیم در هر گونه عملیاتی در سوریه شرکت کنیم، کافی است به جوانان‌اشاره کنیم.»
به گزارش فارس، تروریست‌های جبهه النصره، پس از پنج سال حضور و ایجاد ناامنی در منطقه «عرسال» در شمال لبنان سرانجام در اواخر فصل تابستان سال گذشته، مجبور شدند به توافق با حزب‌الله لبنان تن دهند و این منطقه را به مقصد استان ادلب سوریه ترک کنند.
ادامه کمک‌های آمریکا به تروریست‌ها
دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه به ابعاد دیگری از کمک‌های واشنگتن به تروریست‌های داعش پرداخت و گفت: «کسانی که داعش را در سوریه شکست دادند، کسانی هستند که با آن مبارزه کردند، نه آمریکایی‌ها. هر بار که داعش در منطقه‌ای در سوریه محاصره می‌شد، بلافاصله جنگنده‌های آمریکایی برای نجات داعشی‌ها اقدام می‌کردند.» وی سپس این سؤال را مطرح کرد که «اگر گروه‌های تروریستی تکفیری مانند داعش و جبهه النصره در سوریه و عراق پیروز می‌شدند، سرنوشت خود کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس چه می‌شد؟ برخی‌ روی داعش و جبهه النصره حساب باز کرده بودند، ولی آنها باید بدانند همین گروه‌های تروریستی تکفیری که از آنها حمایت می‌کنند، ریختن خون آنها را مباح می‌دانند.»
سید حسن نصرالله با بیان اینکه اتاق عملیات «الموک» اردن، گروه‌های تروریستی را در جنوب سوریه هدایت می‌کرد، گفت: «عقب‌نشینی اتاق الموک از حمایت از گروه‌های تروریستی در جنوب سوریه، بزرگ‌ترین درس درباره تکیه نکردن به آمریکا است...اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که مقدماتی درباره حملات شیمیایی دروغین در سوریه با هدف حمله به این کشور و حمایت از تروریست‌ها فراهم شده است. غرب مقدمات مربوط به سناریوی شیمیایی برای حمله به سوریه را فراهم می‌کند، اما در برابر جنایت‌های ائتلاف سعودی علیه کودکان یمنی سکوت می‌کند.»
بحران بیماری روانی در ارتش صهیونیستی
دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه از بحران واقعی ارتش صهیونیستی سخن گفت: «بحران واقعی این رژیم در عدم جذب جوانان است چرا که با وجود همه امکانات نظامی که در اختیار دارد، نمی‌تواند جوانان را برای حضور در ارتش جذب کند و محکوم به شکست است... سال گذشته 44 هزار نظامی اسرائیلی به روانپزشک مراجعه کرده‌اند و این ارتش با اینکه بسیاری از امکانات و تجهیزات خود را به روز و پیشرفته کرده است ولی همه این اقدامات نیز نتوانسته‌اند این رژیم را از شکست نجات دهند.»
بزرگ‌ترین حزب لبنان
سید حسن نصرالله در بخشی دیگر از سخنانش به مسایل داخلی لبنان‌اشاره کرد: «برخی‌ها با هدف تخریب چهره حزب‌الله می‌خواهند آن را مسئول همه مشکلات کشور جلوه دهند، این در حالی است که گروه مقاومت لبنان بزرگ‌ترین حزب است، اما کمترین مشارکت را در عرصه سیاسی دارد.»
به گفته سید مقاومت، هدف از آنچه که اکنون علیه لبنان شایعه می‌شود، این است که حزب‌الله مسئول مشکلات لبنان در همه سطوح معرفی شود. برای تشکیل دولت جدید لبنان باید گفت‌وگوی داخلی بین احزاب سیاسی صورت بگیرد، اما زمان زیادی نداریم. در موضوع تشکیل کابینه نباید مسئله جدیدی مانند روابط با سوریه را مطرح کرد.
اطلاعات نظامیان صهیونیست منتشر شد
خبر دیگر اینکه، مقام‌های امنیتی صهیونیستی اعلام می‌کنند که اطلاعات صدها هزار نظامی این رژیم هک شده و به طرف‌های خارجی فروخته شده است.
به گزارش فارس، به نقل از شبکه تلویزیونی «حاداشات تی وی»، چهار مظنون این حادثه متعلق به یگان «میتاو» در سال‌های 2011 تا 2014 اطلاعات هزاران نظامی را از یک بانک اطلاعاتی هک کردند.این بانک اطلاعاتی به یک برنامه‌ توسعه یافته رایانه‌ای که اطلاعات شخصی نظامیان و خانواده‌های آنها را شامل می‌شد، متصل بود و اطلاعات سرقت رفته بعدا به شرکت‌ها و طرف‌های خارجی فروخته شد. این هکرها مدت‌ها بدون این‌که دستگیر شوند اطلاعات نظامیان صهیونیستی را سرقت می‌کردند. وزارت دادگستری نیز بعد از افزایش شکایات، تحقیق در این زمینه را آغاز کرد.انتظار به سر آمد
انصارالله فرودگاه بین المللی دوبی را با پهپاد هدف قرارداد

Image result for ‫انصارالله فرودگاه بین المللی دوبی را با پهپاد هدف قرارداد‬‎
جنبش انصارالله درواکنش به جنایات روزمره رژیم امارات دریمن و درعملی کردن به وعده خود، فرودگاه بین المللی دوبی را با پهپاد دوربرد هدف قرار داد.
عصر دیروز یک فروند پهپاد دوربرد جنبش انصارالله وارتش یمن فرودگاه بین‌المللی دوبی در امارات را با موشک هدف قرار داد. خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «المسیره»یمن درارتباط با جزئیات این حمله خبرداد، نیروی پهپادی یمن درحمله‌ای منحصر به فرد، فرودگاه بین‌المللی دوبی را با یک فروند پهپاد از نوع «صماد-3»هدف قرار داد. یک ماه پیش نیز انقلابیون یمن فرودگاه ابوظبی را با همین نوع پهپادهدف قرار داده بودند.
سران امارات که از این حمله غافلگیر شده و وحشت کرده بودند، در ارتباط با پیامد های آن سکوت کردند ، اما 20 روز بعد، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله اعلام کرد که این حمله حداقل 14 زخمی بر جا گذاشته و به بخش‌هایی از فرودگاه نیز آسیب زده است. در ارتباط با میزان تلفات وخسارات احتمالی حمله پهپادی عصر دیروز نیز اماراتی ها سکوت کرده‌اند. سران ابوظبی در حالی با رژیم سعودی در جنایات علیه ملت مظلوم یمن شریک شده بودند که فکر می کردند  همیشه دست برتر را خواهند داشت و آمریکا در همه شرایط، حامی آنها خواهد بود. ولی اکنون شرایط کاملا بر عکس و ضعف آمریکایی ها آشکار و یمن برای اماراتی ها، به یک کابوس تبدیل شده است و آنها حس می کنند که راه فراری برای شان نیست. به همین خاطر، اماراتی ها مثل سعودی ها، دست به جنایات کور در یمن می زنند. بندر شیشه ای دوبی در برابر حملات انصار الله، بسیار آسیب پذیر بوده و اگر این حملات ادامه یابد ، باعث فرار سرمایه های خارجی و فروپاشی اقتصاد امارات خواهد شد.
انتقال جنگ یمن به لبنان توهم تازه بن سلمان
یک روزنامه لبنانی از نشست محرمانه ولیعهد سعودی و دستیارانش خبر داده که طی آن، بر انتقال جنگ از یمن به لبنان تأکید شده است!به گزارش تسنیم، یک گزارش دیپلماتیک محرمانه، که به دست گروه‌های لبنانی ذی‌نفوذ رسیده و روزنامه الاخبار نیز از محتوای آن مطلع شده است، حاکی از برگزاری نشستی در ریاض به ریاست «محمد بن‌سلمان» ولیعهد عربستان و حضور شماری از مقام‌های ارشد این کشور از جمله «عادل الجبیر» وزیر خارجه و «خالد الحمیدان» رئیس دستگاه اطلاعاتی و دستیار ویژه ولیعهد است. در این گزارش به موعد این نشست اشاره‌ای نشده ولی گفته شده در آن «درباره نتایج سیاسی و نظامی عملیات آزادسازی مناطق جنوب سوریه، که اخیرا توسط ارتش این کشور و با پشتیبانی همپیمانان آن از جمله روسیه صورت گرفته، بحث و تبادل نظر شده است.»همچنین در نشست مذکور درباره نتایج درگیری‌های اخیر در یمن، و نیز تاثیرات و پیامدهای منفی آن بر جایگاه عربستان میان کشورهای عربی و اسلامی، و نحوه جبران آن برای ایجاد موازنه جدیدی با ایران در منطقه بحث و رایزنی شده است. بر اساس این گزارش، دستیاران بن‌سلمان خواستار انتقال جنگ از یمن به داخل لبنان شده‌اند. این گزارش می‌افزاید که بعد از افزایش فشارهای اقتصادی علیه ایران و حزب‌الله لبنان برای خروج از سوریه، بهتر است نبرد از یمن به داخل لبنان منتقل شود.  به نوشته الاخبار، پس از نشست مذکور بن‌سلمان و دستیارانش، «حمله» رسانه‌ای در عربستان علیه لبنان آغاز شد که بارزترین آن مطلبی در روزنامه «عکاظ» با عنوان «لبنان... صبر حدی دارد»، بود. نویسنده این مقاله «خالد السلیمان» است که به نزدیکی‌اش به دفتر ولیعهد معروف است
.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 6 شهریور 1397
سه شنبه 6 شهریور 1397 01:18 ب.ظ
درود بر حزب ا لله
مرگ بر آمریکا
سه شنبه 6 شهریور 1397 01:18 ب.ظ
درود بر حزب ا لله
مرگ بر آمریکا

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات