تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


سیدحسن نصرالله:
عشق به مقام و ثروت حاکمان عرب اشغال فلسطین را 70 ساله کرد
۱۳۹۷/۰۶/۲۳
به گفته دبیرکل حزب‌الله لبنان، ترس حکام عرب از بر باد رفتن جایگاه و ثروت‌هایشان طی 70 سال گذشته، باعث از دست رفتن فلسطین و نفوذ آشکار آمریکا و دخالت‌های آن در منطقه شده است.
سیدحسن نصرالله، چهارشنبه شب در مراسم عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) در حومه جنوبی بیروت گفت، گمان نمی‌کنم کسی در جهان عرب یا جهان اسلام از میان رهبران کشورها، پادشاهان و روسای جمهوری، نخبگان سیاسی، فرهنگی، فکری، اقتصادی و فرماندهان نظامی و هیچ کس دیگری در درون خود به روشنی، حقیقت رژیم صهیونیستی را نداند و اذعان نداشته باشد که چیزی به نام اسرائیل وجود نداشته است. وی افزود، گروهک‌های یهودی صهیونیستی به تدریج از همه نقاط جهان آمدند و فلسطین را به‌اشغال خود درآوردند، تعداد زیادی از ملت فلسطین را از طریق قتل عام‌ها، ایجاد ترس و وحشت، فریب و حیله‌گری، آواره و با حمایت بین‌المللی رژیم‌اشغالگر خود را برپا کردند و مناطق زیادی از کشور فلسطین در سال 1948 از سوی صهیونیست‌ها با حمایت برخی کشورهای غربی از جمله انگلیس و آمریکا ‌اشغال و همچنان ادامه دارد.
سید حسن نصرالله تاکید کرد، رژیم‌ها، رهبران، پادشاهان و روسای جمهوری برای تخت و منصب خود نگران هستند و به خاطر همین است که از آمریکا و انگلیس و غرب می‌ترسند، چرا که هر کسی که موضعی مخالف با آنها بگیرد، میلیون‌ها اتهام و تهمت به او می‌زنند و هر کاری را برای سرنگونی او می‌کنند.
وی خاطر نشان کرد، امروز آمریکا به صورت آشکار و در برابر چشم جهان، در امور داخلی هر کشوری به خصوص در جهان عربی و اسلامی، دخالت می‌کند و برخی چیزها را رد می‌کند و گزینه‌های دیگری را تحمیل می‌کند، تحریم می‌کند، فقط در فکر منافع خود است، بی‌آنکه توجهی به مصلحت این ملت‌ها و حتی منافع همپیمانان و متحدان منطقه‌ای و بین‌المللی خود داشته باشد، اما همه در برابر آمریکا عاجزانه، تسلیم پذیر و ضعیف هستند، چرا که از آمریکا می‌ترسند، نه برای اینکه آمریکا را نمی‌شناسند یا از استکبارطلبی و خودبرتربینی آن خبر ندارند.
 سید مقاومت یادآور شد، پس از حادثه کربلا، بسیاری که به دنبال منافع دنیوی بودند، حتی به همان هم دست نیافتند و با غضب الهی و عذاب آخرت هم روبه رو می‌شوند. پس مشکل حب دنیا، رکن قرار دادن دنیا و تعلق خاطر به آن است.
انصراف عبادی از نامزدی نخست‌وزیری عراق
مقتدا صدر: درباره گزینه مستقل توافق کردیم

Image result for ‫انصراف عبادی از نامزدی نخست‌وزیری عراق‬‎
«حیدر عبادی» اعلام کرد که قصد ندارد برای بار دوم نامزد کسب مقام نخست‌وزیری عراق شود. در همین حال، «مقتدا صدر» اعلام کرد که در مورد گزینه تکنوکرات و مستقل برای پست نخست‌وزیری جدید، با گروه‌های سیاسی، به توافق رسیده است.
«حیدر عبادی» نخست‌وزیر فعلی عراق، اعلام کرد که بر اساس درخواست مرجعیت عالی دینی (آیت‌الله سیدعلی سیستانی) مبنی بر نامزد نشدن چهره‌های شناخته شده برای پست نخست‌وزیری، وی از نامزد شدن، منصرف شده است.
عبادی گفت: مرجعیت دینی درخواست کرده است، چهره‌هایی که قبلا نخست‌وزیر بوده‌اند، دوباره نامزد نشوند و من احترام و پایبندی خود را به توصیه‌های مرجعیت اعلام می‌کنم.به گزارش خبرگزاری صداوسیما، عبادی همچنین اعلام کرد که سطح حقوق نیروهای بسیج مردمی عراق از ماه آینده افزایش می‌یابد و به سطح حقوق سایر نیروهای امنیتی عراق می‌رسد.
عبادی درباره تحولات اخیر بصره نیز اظهار داشت: من موافقم که مردم بصره دارای کمبودها و نیازهای واقعی هستند، اما درعین حال، معتقدم که کسانی از این اوضاع برای رسیدن به اهداف متفرقه سوءاستفاده کرده‌اند. سوءاستفاده از مردم بصره برای تهدید کردن و ضربه زدن به بصره، قابل قبول نیست. من قصد ندارم یک طرف معین را متهم کنم، بلکه روی سخنم با تمام طرف‌هایی است که در تحولات بصره نقش داشتند و خواستند منابع آن را بین خود تقسیم کنند، این اقدام محکوم است و همه ما باید آن را محکوم کنیم.
مقتدا صدر
«مقتدا صدر» رهبر جریان «صدر» و رئیس ائتلاف پیروز «سائرون» در انتخابات 22 اردیبهشت گذشته، اعلام کرد: با شخصیت‌های بزرگ عراقی در مورد معرفی چند شخصیت تکنوکرات و مستقل برای (پست) نخست‌وزیری، به توافق رسیده‌ایم و این تصمیم، کاملا عراقی است.او تاکید کرد که نامزد منتخب باید وزرای کابینه خود را نه تنها به دور از تقسیم‌بندی‌های جناحی، فرقه‌ای و قومیتی، بلکه باید بر اساس استانداردهای درست و مورد قبول و مبتنی بر تخصص، پاک‌دستی و مهارت انتخاب کند.رئیس ائتلاف سائرون عراق افزود، برخی از شخصیت‌های سیاسی فورا این گونه انتخاب و ایده انتخاب نامزد مستقل را رد کردند تا از این طریق، عراق را به ابتدای راه برگردانند و فاسدها در لباسی جدید به قدرت وارد شوند.به رغم اینکه نزدیک به چهار ماه از برگزاری چهارمین انتخابات پارلمانی عراق می‌گذرد، ولی ائتلاف‌های انتخاباتی هنوز موفق به تشکیل فراکسیون اکثریت و انتخاب نخست‌وزیر نشده‌اند.
رزمایش مشترک اشغالگران آمریکایی و تروریست‌های جنایتکار در شرق سوریه
Image result for ‫رزمایش مشترک اشغالگران آمریکایی و تروریست‌های جنایتکار در شرق سوریه‬‎
نظامیان اشغالگر آمریکایی با تروریست‌های مسلح در جنوب سوریه، رزمایش مشترک برگزار کردند.
«مهند الطلاع» فرمانده گروه تروریستی «مغاویر الثوره» اعلام کرد که عناصر این گروه به همراه تفنگداران آمریکایی در پایگاه نظامی «التنف»، واقع در جنوب‌شرق سوریه، رزمایش مشترک برگزار کردند.به گفته این سرکرده تروریستی، رزمایش مذکور که در آن صدها نظامی آمریکایی حضور داشته‌اند، هشت روز به طول انجامیده و به پایان رسیده است. سرهنگ «شان رایان»، یکی از سخنگویان ارتش آمریکا، برگزاری این رزمایش مشترک را تأیید کرده است.به گفته تروریست‌ها، آمریکا شمار نظامیان خود را در پایگاه «التنف» سوریه افزایش داده است.دمشق تاکنون بارها اعلام کرده است که حضور نیروهای آمریکایی در خاک سوریه، غیرقانونی است و این نیروها، اشغالگر محسوب می‌شوند.به گفته کارشناسان، اقدام آمریکا به برگزاری رزمایش مشترک با تروریست‌ها، نشانگر یأس و شکست واشنگتن در برابر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت است. واشنگتن  طی هفته‌‌های اخیر مرتبا دمشق  را در مورد آغاز عملیات آزادسازی شهر و استان «ادلب» هشدار می‌داده است، اما این عملیات توسط ارتش سوریه، اجرا خواهد شدنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 24 شهریور 1397
شنبه 24 شهریور 1397 12:41 ب.ظ
مرگ بر آمریکا

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic