تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان

 دستگیری 200 شهروند بحرینی به اتهام
«تلاش برای تشکیل حزب‌الله بحرین»!
۱۳۹۷/۰۷/۰۴

Image result for ‫دستگیری 200 شهروند بحرینی‬‎
آل خلیفه پس از بازداشت 200 تن از شهروندان بحرینی اعلام کرد، این عده قصد داشتند حزب‌الله بحرین تشکیل دهند.
200 شهروند بحرینی دیگر دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند. اتهام این عده اما با اتهام بازداشتی‌های دیگر خیلی متفاوت اعلام شده: «تلاش برای تشکیل حزب‌الله بحرین». برای توجیه البته «فعالیت تروریستی» نیز به پرونده این عده اضافه شده است. آل خلیفه مدعی شده این 200 نفر قصد داشتند! نسخه بحرینی از حزب‌الله لبنان را ایجاد کنند. «احمد الحمادی» دادستان بحرین روز سه‌شنبه پرونده این افراد را برای محاکمه به دادگاه ارجاع داده است.
 اتهام‌های سنگین دیگری هم به این افراد وارد شده که نشان می‌دهد، این رژیم خواب‌های بدی برای آنها دیده است «الحمادی» دریافت آموزش‌های مربوط به استفاده از اسلحه و مواد منفجره، استفاده از مواد محترقه و حمل بدون مجوز سلاح گرم، مخفی کردن سلاح، مهمات و مواد منفجره و وارد آوردن خسارت به اموال دولت را هم به پرونده این 200 شیعه بحرینی وارد کرده است.
خبرگزاری بحرین (بنا) به نقل از الحمادی اعلام کرده این افراد روز ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) محاکمه خواهند شد. بحرین به تبعیت از عربستان و اسرائیل ، حزب‌الله لبنان را گروهی تروریستی می‌داند!
دادستانی بحرین هم مدعی شده اعضای این گروه از سوی ایران، آموزش دیده‌اند و حمایت دریافت کرده‌اند. این در حالی است که دولت ایران بارها هر گونه دخالت در امور داخلی بحرین را رد کرده است.
گفتنی است دولت بحرین از سال ۲۰۱۱ به دنبال آغاز انقلاب مردمی این کشور، سرکوب مخالفان به ویژه شیعیان را تشدید کرده و به بهانه‌های مختلف از جمله اقدام علیه دولت و تشکیل گروه‌های تروریستی، آنها را محاکمه و زندانی می‌کند و شماری از این معارضان را سلب تابعیت کرده است. برخی از این افراد حتی تیرباران شده‌اند.
بیش از 80 درصد از مردم این جزیره کوچک شیعه هستند در حالی که خاندان آل خلیفه غالبا سنی هستند و از روی کار آمدن و اعمال حاکمیت شیعیان واهمه دارند. در واقع خاندان آل خلیفه که اقلیتی غیر شیعی هستند از هیچ کاری علیه اکثریت شیعه فروگذار نمی‌کنند و شیعیان را مورد آزار و اذیت و بی‌احترامی قرار داده و از کمترین حقوق اجتماعی آنها را محروم می‌کنند.
آمار جنایت‌ها، کشتار و شکنجه وحشیانه دولت بحرین علیه شیعیان در جریان انقلاب و حضور فراوان زندانیان سیاسی در زندان‌های این کشور که اکثرا شیعه هستند نشان‌دهنده رفتار آل خلیفه با شیعیان این کشور است. سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته شیعی این کشور که رهبر قیام مردمی بحرین محسوب می‌شود از جمله اقدامات آل خلیفه برای تحت فشار قرار دادن شیعیان است.
 آل خلیفه میزبانی تفنگداران پایگاه پنجم نیروی دریایی آمریکا را برعهده‌دارد و به همین دلیل برای حفظ منافع غرب در این جزیره کوچک از کمک غربی‌ها به ویژه آمریکا و انگلیس و همچنین عربستان سعودی کمک گرفته و اعتراضات مردمی را به شدیدترین نحو سرکوب می‌کند. همین مسئله سبب شده تا برخی از تحلیلگران از این انقلاب به عنوان انقلاب «خاموش» یا انقلاب «سرکوب شده» یاد کنند در حالی که مردم بحرین معتقدند هرچند سال که این انقلاب به درازا بکشد باز هم دست از اعتراض و مخالفت علیه رژیم زورگو و دیکتاتور آل خلیفه برنمی‌دارند.ترامپ پیشنهاد داد
کودتای نظامی علیه دولت ونزوئلا!

Image result for ‫کودتای نظامی علیه دولت ونزوئلا!‬‎
رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی مداخله‌جویانه پیشنهاد داده است تا دولت ونزوئلا با یک کودتای نظامی سرنگون شود.
«دونالد ترامپ» دیروز طی سخنانی، پیشنهاد سرنگونی دولت «نیکولاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا را با کودتای نظامی مطرح کرد. واشنگتن اخیرا با اعمال تحریم های تازه‌ای علیه نزدیکان مادورو، فشار مالی را بر کاراکاس افزایش داده است. ترامپ در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان‌ملل در سخنانی کاملا تحریک آمیز گفت‌: «دولت ونزوئلا رژیمی است که می‌توان آن را خیلی سریع با یک کودتای نظامی سرنگون کرد، البته اگر ارتش چنین تصمیمی بگیرد.» اظهارات ترامپ پس از آن صورت گرفت که آمریکا تحریم‌های مالی جدیدی را علیه همسر مادورو، معاون رئیس جمهور و سایر مقام های ارشد ونزوئلا اعمال کرده است.
به گزارش تسنیم، ایالات متحده به شرکت‌های آمریکایی دستور داده تا همکاری تجاری و اقتصادی را با ونزوئلا قطع کنند و کلیه اموال و دارایی های همسر مادورو در آمریکا را توقیف کرده است. ترامپ در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل ضمن انتقاد شدید از رهبران ونزوئلا مدعی شد: «در گذشته نه چندان دور ونزوئلا یکی از ثروتمندترین کشورهای روی زمین بود، ولی امروز سوسیالیسم این کشور غنی را ورشکست کرده و مردم خود را به ورطه فقر کشانده است. طی دو سال گذشته دولت ترامپ ده‌ها مقام ارشد دولت ونزوئلا از جمله شخص مادورو را تحریم کرده است. این تحریم ها به اتهام فساد مالی، قاچاق مواد مخدر و نقض حقوق بشر اعمال شده است. البته، علت واقعی دشمنی آمریکا و خشم ترامپ نسبت به مادورو، سیاست‌های مستقل دولت ونزوئلا است.پیروزی بزرگ ارتش سوریه در «السویدا» بخش وسیعی از این استان آزاد شد
Image result for ‫پیروزی بزرگ ارتش سوریه در «السویدا» بخش وسیعی از این استان آزاد شد‬‎
نیروهای ارتش سوریه در پیشروی‌های جدید خود، بخش‌های وسیعی از نواحی صعب‌العبور استان مرزی و جنوبی «السویدا» را آزاد کردند.
منطقه ناهموار و صعب‌العبور «الصفا» در شمال شرق استان السویدا در عملیات جدید ارتش سوریه آزاد شد. استان السویدا که در منطقه مرزی سوریه و اردن قرار دارد، پیش از این آزاد شده بود.
به گزارش فارس، در عملیات فوق، ارتش سوریه از توپخانه و سلاح‌های سنگین، به طور گسترده استفاده کرده است.
در حال حاضر، با توجه به اینکه راه‌های امدادی و فرار تروریست‌ها تحت کنترل ارتش سوریه قرار دارد، آن دسته از تروریست‌های داعشی که از مهلکه جان سالم به در برده‌اند، مجبور هستند که خود را تسلیم نیروهای دولتی بکنند و یا به هلاکت برسند.
انتقال مواد شیمیایی به ادلب
به گزارش ایسنا، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، اسنادی را در اختیار دارد که نشان می‌دهد کشورهای اروپایی مواد اولیه ساخت سلاح شیمیایی را به شهر «ادلب» منتقل کرده‌اند.
«ولادیمیر ارماکوف» مدیر بخش منع گسترش سلاح‌های شیمیایی در وزارت خارجه روسیه، ضمن اعلام خبر بالا، افزود: عملیات آزادسازی استان ادلب، مسائل بسیاری را برملا خواهد کرد.
وزارت دفاع روسیه نیز قبلا اعلام کرده بود، زمینه‌های یک اقدام تحریک‌آمیز با استفاده از سلاح شیمیایی در ادلب فراهم شده و هدف از آن، ایجاد بهانه‌ای برای دخالت نظامی علیه دمشق است.
طبق اطلاعات ویژه‌ای که شبکه المیادین به آنها دست یافت، کلاه سفیدها جهت آمادگی برای انجام یک حمله شیمیایی ساختگی در حومه ادلب آماده می‌شوند. به گفته برخی منابع، 250 تن از این نیروها همراه با گروهی از شبه‌نظامیان خارجی، در این حمله ساختگی شرکت خواهند کرد و مقادیری از مواد شیمیایی برای استفاده علیه ساکنان روستای مسیحی‌نشین «حلوز» واقع در نزدیکی «جسر الشغور» به کار گرفته خواهد شد.
این منابع با اشاره به اینکه کلاه سفیدها بیشتر مواد سمی را از طریق گذرگاه «الحسانیه» مرز ترکیه به سوریه منتقل کرده بودند، اعلام کردند که زمان استفاده از سلاح شیمیایی، یک هفته پس از عملیات نظامی ارتش سوریه خواهد بود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 5 مهر 1397
پنجشنبه 5 مهر 1397 09:26 ق.ظ
مرگ بر دشمنان مسلمین

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات