تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


در سن 96 سالگی
جلاد «کفرقاسم» به جهنم رفت    
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
Image result for ‫یاسکا شادمی‬‎
«یاسکا شادمی» عامل صدور فرمان قتل عام ده‌ها فلسطینی در جریان جنایت روستای «کفر قاسم» در سن 96 سالگی مرد.
شادمی فرمانده گردانی را برعهده داشت که در سال 1956 در روستای کفر قاسم، حدود 50 فلسطینی را به خاک و خون کشید.
به گزارش صداوسیما به نقل از هاآرتص، در روز 29 اکتبر 1956 نیروهای رژیم‌اشغالگر به این روستا حمله کرده و با کشتار بی‌رحمانه ساکنان این روستا رسوایی دیگری را برای خود رقم زدند.
گفتنی است، رژیم صهیونیستی در کارنامه سیاه خود از این رسوایی‌ها، فراوان دارد. جنایتکاران و جلادان این رژیم از همان زمان‌اشغالگری و تاسیس رژیم ساختگی اسرائیل، هدف خود را نابود کردن ملت فلسطین به هر روش و هر طریق ممکن قرار دادند و در مدت 70 سال زنان، مردان و کودکان زیادی را به خاک و خون کشیدند.
«شیمون پرز» رئیس‌و نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی جلاد دیگری است که جنایاتی مانند سرکوب انتفاضه، آواره کردن صدها هزار فلسطینی و کشتار قانا را در کارنامه کثیف خود دارد و در بدترین شرایط جسمی به درک واصل شد.
آریل شارون، وزیر جنگ وقت رژیم صهیونیستی نیز قاتل جنایتکار دیگری است که 32 سال پیش در اردوگاه آوارگان فلسطینی (صبرا و شتیلا) در جنوب لبنان، صدها زن و مرد و کودک فلسطینی را به خاک و خون کشید و آخر عمرش سال‌ها زندگی نباتی داشت و به ذلیلانه‌ترین صورت ممکن مرد.تحرکات نظامی آمریکا علیه روسیه و چین
زنگ خطر جنگ جهانی سوم را به صدا درآورد

با تشدید تنش‌ها و افزایش تحرکات نظامی آمریکا علیه روسیه و چین یک نشریه انگلیسی نوشت: زنگ خطر جنگ جهانی سوم به صدا درآمده است. روسیه نیز اعلام کرد، اگر محاصره دریایی کشورش ازسوی آمریکا عملیاتی شود، آن را اعلان جنگ تلقی می‌کند.
  بسیاری از کارشناسان معتقدند قدرت‌های بزرگ که دارای هزاران سلاح هسته‌ای هستند به دلیل رسیدن به مرحله بازدارندگی علیه هم وارد جنگ نمی‌شوند به همین دلیل سعی می‌کنند تنش‌های بین خود را مدیریت کنند یا حداکثر در مناطق مختلف از طریق متحدین خود وارد جنگ نیابتی شوند. اما طی هفته‌های گذشته و به خصوص روزهای اخیر آنچه که در صحنه عمل بین روسیه، چین و آمریکا روی می‌دهد متفاوت از تئوری بازدارندگی است و برخی از به صدا درآمدن صدای جنگ جهانی سوم خبر می‌دهند. تنش‌ها میان چین و آمریکا و روسیه در جبهه‌های مختلف در حال افزایش است به گونه‌ای که این سه کشور در زمینه‌های نظامی، تجاری و سایبری با یکدیگر درگیر شده‌اند. هفته گذشته دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا چین را به مداخله در انتخابات با هدف آسیب رساندن به وی متهم کرد. این اتهام یک هفته پس از آن مطرح شد که دولت وی برای ۲۰۰ میلیارد دلار از کالا‌های چینی تعرفه‌ای ۱۰ درصدی اعلام کرد.
 نشریه انگلیسی اکسپرس نیز با‌اشاره به حرکت «رزمناو» آمریکا به سمت دریای چین نوشت: «زنگ اخطار جنگ جهانی سوم به صدا در آمده است». این نشریه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود و در تفسیری به قلم «چارلی مالونی» افزود: آمریکا با تاکید بر این موضوع که حق دارد ناو خود را در دریای جنوبی چین و در نزدیکی جزایری که مورد مناقشه بوده است، به حرکت در آورد، تنش‌های میان دو کشور را تا سطح جدیدی افزایش داد. دو مقام آمریکایی نیز اعلام کردند. یک ناوشکن موشک‌انداز این کشور به نام یواس‌اس دیکیتر وارد آب‌های دریای جنوبی چین در ۱۲ مایل دریایی (۱۳/۸ مایل زمینی) صخره‌های نزدیک جزایر «اسپراتلی» شده است.
چین همواره بر حق مالکیت خود بر جزایر اسپراتلی تاکید کرده است، موضوعی که مقامات آمریکایی به شدت به آن اعتراض دارند. یکی از مقامات آمریکایی در گفت‌وگو با سی.ان.ان گفته: «نیرو‌های آمریکایی به طور روزانه در منطقه هند - آرام ازجمله در دریای چین جنوبی فعالیت دارند... همه این عملیات‌ها منطبق با قوانین بین‌المللی طراحی شده‌اند و نشان‌دهنده این موضوع هستند که آمریکا هرکجا قوانین بین‌المللی اجازه دهند، هوانوردی و دریانوردی خواهند کرد و به اجرای عملیات خواهند پرداخت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما نویسنده در ادامه با بیان اینکه چین بر سر کنترل مناطق مختلف در دریای چین جنوبی با آمریکا درگیر مناقشه‌ای طولانی شده است، افزود: در سال ۲۰۱۵ [۱۳۹۴] آمریکا استقرار رزمناو‌ها و هواپیما‌های خود را در این منطقه آغاز کرد تا از این طریق ادعا‌های سرزمینی چین را بی‌اثر سازد.
هشدار روسیه به آمریکا
تنش‌ها بین روسیه و آمریکا نیز در واکنش به تهدید محاصره دریایی روسیه از سوی واشنگتن به شدت بالا رفته است. یک مقام ارشد روس در واکنش به صحبت اخیر وزیر کشور آمریکا مبنی بر مطرح کردن ایده «محاصره دریایی روسیه» اظهار داشت و هرگونه تلاشی از سوی آمریکا برای استفاده از نیروی دریایی خود در راستای مسدود کردن مسیرهای تجارت روسیه به منزله اعلام جنگ خواهد بود. به گزارش ایسنا «آلکسی پوشکوف»، رئیس ‌کمیته سیاست‌گذاری اطلاعاتی مجلس سنای روسیه اظهار داشت: محاصره روسیه توسط آمریکا معادل اعلام جنگ براساس قوانین بین‌المللی خواهد بود. وی این اظهارنظر را در واکنش به صحبت‌هایی که اخیرا از سوی رایان زینکه، وزیر کشور آمریکا ایراد شد، مطرح کرد.
 زینکه پیشنهاد داده که آمریکا می‌تواند از نیروی دریایی خود به منظور مسدود کردن مسیرهای انرژی روسیه با بازارهای خاورمیانه استفاده کند. پوشکوف همچنین ادعای زینکه مبنی بر اینکه توسعه تجاری دلیل واقعی مداخله روسیه در سوریه است را «یاوه‌گویی محض» خواند. پوشکوف تاکید کرد که این ایده که روسیه به صورت بالقوه به دنبال تامین انرژی خاورمیانه‌ است در حالی که این منطقه لبریز از نفت است، کاملا از واقعیت به دور است. او حتی تاکید کرد که «روسیه هیچ‌گونه برنامه‌ای برای تأمین انرژی برای این منطقه که خودش یک صادرکننده بزرگ نفت است نداشته است.
همچنین فرانتس کلینت‌سویچ یک عضو کمیته دفاع و امنیت سنای روسیه به خبرنگاران گفت: تلاش برای اعمال فشار بر روسیه به هیچ نتیجه خوبی نخواهد انجامید. چنین تلاش‌هایی دست‌کم منجر به یک رسوایی بزرگ خواهد شد و واشنگتن باید به وضوح این را درک کند.قانونگذاران پارلمان روسیه این اظهارنظرهای زینکه را «آزاردهنده» خوانده‌اند.
عضو کمیته امور بین‌الملل مجلس دومای پارلمان روسیه هم گفته: «این ناخوشایند است که شرکای ما بار دیگر متوسل به تهدید، تحریم و اقدامات غیردوستانه به جای بحث و مذاکره بر سر مسائل ضروری بین‌المللی شده‌اند».  آمریکا برای جلوگیری از شکست تروریست‌ها
در سوریه از ارتش فرانسه کمک خواست
Image result for ‫ارتش فرانسه‬‎
آمریکا برای تقویت موضع تروریست‌ها و غرب در سوریه، از فرانسه خواست نیروهایش را به سوریه اعزام کند!
امروز «جیمز ماتیس» طی سفر به فرانسه و دیدار با همتای فرانسوی خود «فلورانس پارلی»،  و «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه، از آنها خواهد خواست که نظامیان فرانسوی را به سوریه اعزام کند. پیش از این نیز سوریه تحت استعمار فرانسه بود. سوری‌ها از سال 1936  برای کسب استقلال، تلاش کردند و بالاخره، در سال 1941 به استقلال دست یافتند.
در حال حاضر نیز که کشورهای غربی کلا جنگ علیه دولت سوریه را باخته‌اند، قصد دارند با انسجام میان خود، بار دیگر بخت‌شان را در سوریه بیازمایند.
به گزارش ایسنا، «اریک باهون» سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، ضمن اعلام خبر فوق، افزود: ما تا زمانی که لازم باشد، در سوریه می‌مانیم و این ائتلاف است که تصمیم می‌گیرد نیروهای فرانسه، آلمان و یا هر کشور دیگری در سوریه باقی بماند یا نه! فرانسه یکی از معدود کشورهای عضو ائتلاف است که به ما در سوریه کمک می‌کند و امیدواریم که نیروهای خود را از این کشور خارج نکند، ماتیس پس از سفر یک روزه خود به فرانسه، قرار است که عازم بروکسل شود و در نشست ناتو که فردا و پس فردا برگزار خواهد شد، شرکت کند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که فرانسه همراهی با آمریکا را به عضویت در ائتلاف محدود کند.
ائتلاف آمریکایی به اصطلاح ضدداعش در سال 2014 ایجاد شده است. در پی این اتفاق، کارشناسان بی‌طرف اعلام کرده‌اند که قصد آمریکا از ایجاد این ائتلاف، مبارزه با داعش نیست، بلکه آمریکا می‌خواهد جای پای خودش را در سوریه و منطقه محکم بکند.
آمریکا در حالی از فرانسه می‌خواهد که نظامیان خود را در سوریه تقویت کند که یکشنبه گذشته «ولید معلم» وزیرخارجه سوریه در سازمان ملل رسما از فرانسه، آمریکا و ترکیه خواسته نیروهای خود را فورا از سوریه خارج کنند.
در مجموع، علت تحرکات غرب در ارتباط با سوریه، به خاطر این است که طی روزها و هفته‌های آتی قرار است اتفاق بزرگی در سوریه رخ بدهد و آن، پیروزی جبهه ضدتروریسم و حامیان سوریه بر تروریست‌ها و کشورهای غربی پس از هفت سال و نیم جنگ است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 10 مهر 1397
سه شنبه 10 مهر 1397 07:00 ب.ظ
لعنت بر هرچه یهودی جنایتکاره

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic