تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


روایت وال‌استریت ژورنال
از دیدار مخفیانه مقام آمریکایی با تروریست‌های طالبان
   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

Image result for ‫روایت وال‌استریت ژورنال از دیدار مخفیانه مقام آمریکایی با تروریست‌های طالبان‬‎
یک روزنامه آمریکایی از دیدار فرستاده ویژه واشنگتن با نمایندگان گروه تروریستی طالبان در پایتخت قطر خبر داده است.
«وال‌استریت ژورنال» نوشته «زلمای خلیل‌زاد» به نمایندگی از دولت آمریکا در دوحه، با سران طالبان دیدار کرده است.
به گزارش ایسنا، خلیل‌زاد سمت نمایندگی ویژه آمریکا در امور افغانستان را دارد و موضوع گفت‌وگویش با طالبان نیز مشخص نیست. این دومین بار طی چهار ماه اخیر است که نمایندگان آمریکا و گروه تروریستی طالبان با هم دیدار می‌کنند.هرچند موضوع اصلی دیدار نماینده آمریکا با نمایندگان طالبان، باید آغاز گفت‌وگو برای برقراری صلح باشد، ولی کارشناسان می‌گویند که دو طرف ممکن است با هم به ضرر ملت و دولت افغانستان معامله بکنند.«جو بایدن» تأکید کرد
ترامپ در حال نابودی آمریکا پوتین در حال نابودی اروپا

Image result for ‫«جو بایدن» تأکید کرد‬‎
معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا بدون اشاره به ساختاری بودن بحران‌های سیاسی و اجتماعی در این کشور، «دونالد ترامپ» را مسئول شرایط کنونی آمریکا معرفی کرد و گفت او در حال نابودی ارزش‌های آمریکایی است و پوتین نیز در حال نابودی ناتو و اتحادیه اروپا است.
  در حالی که آمریکا طی یکی دو دهه اخیر به طور مداوم در حال از دست دادن موقعیت‌های خارجی خود است و بحران‌های داخلی این کشور نیز سال‌هاست که خودنمایی می‌کند، سران جریان سیاسی رقیب ترامپ، یعنی دموکرات‌ها تلاش می‌کنند که همه چالش‌های جای آمریکا را به گردن رئیس جمهور فعلی آمریکا بیندازند. اگرچه «ترامپ» خود به تنهایی یک چالش بزرگ برای آمریکاست.
براساس همین سیاست است که طی ماه‌های گذشته، «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق آمریکا و تقریبا همه اعضای کابینه‌اش تلاش کرده‌اند. از ترامپ، یک «غول» بسازند و همه ناملایمات را به او ربط بدهند.»
در ادامه همین روند، «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا، از بین رفتن و یا کم‌رنگ شدن ارزش‌های آمریکایی را به گردن تنها ترامپ انداخت. به گزارش ایسنا، وی طی یک سخنرانی در ایالت «کنتاکی» آمریکا گفت: «ترامپ به شیوه‌ای تمسخرآمیز، درباره مردم حرف می‌زند و به طور ناعادلانه، از رقیبان و دشمنان انتقاد می‌کند. در حقیقت، او در حال از بین بردن ارزش‌های آمریکایی است.»
ترامپ دیوانه است
بایدن در ادامه افزود: باید به شما بگویم که به نظر من، نوعی جنون و دیوانگی در روش ترامپ وجود دارد، چرا که او می‌خواهد شما را با خودش، به سوراخ موش بکشد.»
همان طور که می‌بینیم، بایدن به صورت کاملا هدفمند، از مفاهیمی مثل جنون، دیوانگی و تمسخر استفاده می‌کند؛ وی علاوه بر اینکه می‌خواهد اذهان مردم را بار دیگر به سمت دموکرات‌ها و نامزدهای آنها برای کنگره و ریاست جمهوری معطوف کند، این را نیز قصد دارد به مخاطبان خود القاء کند که همه گرفتاری‌های موجود در آمریکا، به خاطر حضور یک فرد دیوانه و غیرمتعادل در کاخ سفید است. درست است که ترامپ دیوانه است، اما تفاوت زیادی با رهبران دیگر آمریکا ندارد الا در روش دیوانگی!
بایدن افزود: «ارزش ترامپ در حال حاضر، بسیار پایین آمده و به نظر من، آنها در تلاشند تا با سپر بلا کردن فرد دیگری، بر ناکامی‌ها و ناامیدی‌های خود سرپوش گذارند. اینکه می‌گویند شما به خاطر مهاجران شغل خود را از دست داده‌اید و هویت‌تان تهدید شده روشی بسیار قدیمی است.»
بایدن گفت» «من وقتی به اوضاع نگاه می‌کنم، این سؤال برایم پیش می‌آید که ترامپ چه مشکلات و بدبختی‌های دیگری را برای ما به وجود خواهد آورد؟»
در مجموع، ترامپ هم به اندازه رهبران قبلی آمریکا، متجاوز و جنایتکار است، و تنها فرقی که با آنها دارد این است که خیلی آشکار عمل می‌کند.
متهم کردن روسیه
معاون اول «باراک اوباما» در ارتباط با اوضاع اتحادیه اروپا و ناتو نیز همان رویه را پیش گرفت و به جای اینکه به مشکلات ساختاری داخلی در اتحادیه اروپا اشاره کند، انگشت اتهام را صرفا به سمت روسیه گرفت و به اروپایی‌ها، نسبت به خطر روسیه هشدار داد.
بایدن گفت: هدف «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه، بازگرداندن اتحاد جماهیر شوروی نیست، بلکه (هدف وی) نابودی ناتو و اتحادیه اروپا است.وی گفت: غرب باید به خطری که روسیه ایجاد می‌کند آگاه باشد. بایدن در اشاره به اظهارات ترامپ درباره پرداخت هزینه بیشتر و باج‌خواهی از ناتو، را مورد انتقاد قرار داد.
در حال حاضر اتحادیه اروپا با بحران‌های ساختاری مثل تجزیه‌طلبی قومیت‌ها، جدایی‌طلبی کشورها از اتحادیه، و فشارهای اقتصادی مواجه است و البته، بحران‌های جدید تروریسم و آوارگان را نیز باید بر آن اضافه بکنیم.لاوروف:
کشورهایی که بی‌دعوت به سوریه آمده‌اند این کشور را ترک کنند
وزیرخارجه روسیه با اشاره به تحرکات مشکوک آمریکا در شرق رود «فرات» برای تشکیل یک شبه دولت کردی، اعلام کرد، کشورهایی که بدون دعوت به سوریه آمده‌اند، باید این کشور را ترک کنند.
«سرگئی لاوروف»  خبر داد آمریکا اکنون سرگرم تحرکات مشکوکی در شرق رود «فرات» در خاک سوریه است و برای ایجاد یک «شبه دولت»، تلاش می‌کند.
به گزارش ایسنا، وزیرخارجه روسیه توضیح داد، آمریکا سرگرم ایجاد یک شبه دولت در شرق «فرات» به کمک همپیمانان سوری خود، به ویژه کردها، است... ما بعید نمی‌دانیم که آمریکا در این منطقه بخواهد وضعیت را بحرانی نگه دارد.اخیرا کردهای مسلح مورد حمایت آمریکا موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» در مناطق الجزیره، الحسکه، کوبانی (عین‌العرب)،  منبج، رقه، الطبقه و بخش‌های شمالی «دیرالزور» خودمختاری اعلام کرده بودند. در ادامه همین روند جدایی‌طلبی، برگزاری انتخابات محلی نیز توسط کردها، به تصویب رسیده بود.
لاوروف که با رسانه‌های فرانسوی سخن می‌گفت، در ادامه افزود: بعید نمی‌دانیم که آمریکا بخواهد از آب گل‌آلود، ماهی بگیرد و این (اقدام)، پیامدهای خوبی نخواهد داشت.
وی درباره توافق روسیه و ترکیه بر سر منطقه عاری از سلاح در ادلب نیز گفت: این توافق موقتی است و این داستان بعد از بازگشت قدرت به ملت سوریه خاتمه می‌یابد و هر نیرویی که بدون دعوت به سوریه آمده، باید این کشو‌ر را ترک کند و این برای همه روشن و مبرهن است.
جنایت تازه آمریکا
منابع محلی در استان «دیرالزور» سوریه هم اعلام کرده‌اند، ائتلاف تحت رهبری آمریکا، در جنایتی جدید، مناطق مختلف شهر «هجین» در استان «دیرالزور» را با بمب‌های حاوی فسفر سفید، هدف قرار داد. فعالان فضای مجازی نیز دست به انتشار تصاویر این بمباران، در شبکه‌های اجتماعی زده‌اند.در ارتباط با شمار قربانیان و یا مجروحان این حادثه ضدانسانی، گزارشی نرسیده است. 17 شهریورماه گذشته هم جنگنده‌های آمریکایی شهر «حجم» در شرق سوریه را با بمب‌های حاوی فسفر سفید، بمباران کرده بودند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 22 مهر 1397
یکشنبه 22 مهر 1397 10:03 ب.ظ
مرگ بر آمریکائی جنایت کار

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic