تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


دومین وزیر صهیونیست هم وارد دوبی شد
امارات پیشتاز عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی
      ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
امارات با استقبال از دو وزیر صهیونیستی در یک هفته، خود را به عنوان پیشتاز عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی معرفی کرد! برخی مرتجعین عربی برای نزدیکی به این غده سرطانی با یکدیگر مسابقه گذاشته‌اند.
سریال خیانت‌های رژیم‌های مرتجع عربی به مسئله فلسطین و آرمان‌های قدس همچنان ادامه دارد. سفر مقامات رژیم صهیونیستی به برخی کشورهای عربی مدتی است ابعاد علنی به خود گرفته است. جمعه این هفته بود که سفر بنیامین نتانیاهو به عمان رسانه‌ای شد و پیش از این نیز دو مقام صهیونیست به قطر و امارات سفر کردند. اما در این میان امارات به نوعی پیشتاز در عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها شده است. به گونه‌ای که در یک هفته دو وزیر صهیونیستی رسما وارد این کشور شدند.
به گزارش تسنیم به نقل از المنار، «ایوب قرا» وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه به امارات سفر کرد. وی طی سخنانی در یک کنفرانس مخابراتی مدعی شد: «تلاش برای صلح و امنیت اولویت اصلی اسرائیل است و این از طریق تقویت روابط اقتصادی و همکاری علمی با تعدادی از کشورهای عربی محقق خواهد شد.»
خبرگزاری «فرانس پرس» در این مورد تاکید کرده مشارکت «قرا» در این اجلاس و سخنرانی در برابر حاضرین و دوربین‌های رسانه‌ها اتفاقی نادر در کشور امارات است که روابط دیپلماتیک با اسرائیل ندارد و پیش از این از حضور هیئت‌های اسرائیلی در برنامه‌های بین‌المللی جلوگیری می‌کرد.
پیش از این نیز «میرى رگو» وزیر فرهنگ و ورزش کابینه بنیامین نتانیاهو ویدیویی را در حساب خود در فیسبوک منتشر کرد که وی را در حال بازدید از یک مسجد در ابوظبی پایتخت امارات نشان می‌داد. انتشار این ویدئو یک روز پس از خوانده شدن سرود رژیم اشغالگر قدس در مسابقات بین‌المللی جودو در امارات با حضور رگو وزیر فرهنگ و ورزش این رژیم صورت گرفت. جنبش جهاد اسلامی در واکنش به این سفرها  تاکید کرد بیشتر سران عرب به قدس و آرمان فلسطین خیانت کردند. این جنبش همچنین اعلام کرده: «باز کردن پایتخت‌های عربی برای عادی‌سازی روابط با دشمن، به معنای دهن‌کجی به قدس و مسجد‌الاقصی است، آنها برای جایگزین کردن دشمن تلاش می‌کنند و به گونه‌ای از مسئولان اسرائیلی استقبال می‌کنند که به نظر می‌رسد این رژیم یکی از کشورهای برادر عربی است و به عنوان مثال ایران، دشمن این امت است.» راهپیمایی شهرک‌نشینان صهیونیست
معترضان: جانمان در خطر است، امنیت می‌خواهیم
Image result for ‫راهپیمایی شهرک‌نشینان صهیونیست‬‎
هزاران شهرک‌نشین صهیونیست ساکن اطراف غزه، با برگزاری تظاهراتی گسترده در برابر مقر کابینه نتانیاهو در تل‌آویو خواستار تامین امنیت خود شدند. همزمان مقامات امنیتی و قضایی رژیم صهیونیستی اعلام کردند، با اعدام‌های خیابانی! باید جلوی عملیات فلسطینی‌ها را گرفت.
رژیم صهیونیستی طی هفت دهه اخیر با وجود جنایت‌های گسترده نتوانسته در ایجاد امنیت برای ساکنانش موفق شود. امنیت در سرزمین‌های اشغالی کالای نایابی است که صهیونیست‌ها 70 سال به دنبال آنند و به رغم استفاده از همه نوع ابرازهای نظامی، امنیتی، سیاسی و اطلاعاتی در برابر فلسطینی‌ها هنوز نتوانسته‌اند معادله بازدارندگی را برقرار کنند.
در همین رابطه دیروز خبر رسید شهرک‌نشینان مناطق همجوار غزه با برگزاری تظاهراتی گسترده نسبت به وضعیت امنیتی وخیم جنوب سرزمین‌های اشغالی اعتراض کرده و تاکید کردند با ادامه این وضعیت زندگی در این مناطق غیرممکن خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری قدس، اهالی عسقلان روز سه‌شنبه در تظاهراتی ورودی این شهر را مسدود کرده و با سر دادن شعارهایی از دولت رژیم صهیونیستی خواستند امنیت و آرامش را در جنوب برقرار نماید. تظاهرکنندگان تاکید کردند زندگی در شهرک‌های همجوار با غزه دیگر قابل تحمل است و ساکنان صهیونیست این مناطق از مشکلات روحی شدید ناشی از ترس و نبود امنیت رنج می‌برند.
یکی از ساکنان مناطق سدیروت نگرانی خود از وضعیت کنونی را پنهان نکرده و می‌گوید: «زندگی ما قابل ادامه نیست، ما هر لحظه احساس می‌کنیم چیزی در کنار ما منفجر خواهد شد.»
واقعیت این است که ادامه مقاومت و مبارزات ملت فلسطین علاوه بر اینکه صهیونیست‌ها را دچار معضلات امنیتی و اجتماعی متعدد کرده، بلکه توانسته تا حدود زیادی معادله بازدارندگی را به نفع فلسطینی‌ها رقم بزند.
طی ماه‌های اخیر ملت فلسطین در غزه و کرانه باختری به مقاومت در اشکال مختلف از جمله راهپیمایی‌های بازگشت و عملیات‌های شهادت‌طلبانه ادامه داده‌اند تا رژیم صهیونیستی هفت دهه پس از شکل‌گیری‌اش همچنان دچار مشکلات اولیه در ایجاد امنیت برای ساکنان شهرک‌ها و مناطق غصب شده فلسطینی باشد.
ازسوی دیگر، صهیونیست‌ها طی هفته‌های اخیر با معضل امنیتی دیگری نیز دست و پنجه نرم کرده‌اند. «اشرف نعالوه» مجری عملیات شهادت‌طلبانه برکان که طی آن دو شهرک‌نشین صهیونیست را به هلاکت رساند، هنوز از سوی سرویس‌های عریض و طویل امنیتی نظامی اطلاعاتی بازداشت نشده تا به کابوسی برای آنها تبدیل شود.
باید اعدام‌های خیابانی راه بیندازیم!
در همین رابطه «عینات کورمان» رئیس انجمن قضایی رژیم صهیونیستی در یادداشتی برای روزنامه «مکور ریشون» نوشت: واقعیت‌ها به ما می‌گویند که اسرائیل تاکنون نتوانسته بازدارندگی در برابر فلسطینی‌ها را ایجاد کند، این ناکامی بر ما لازم می‌دارد که برای تحقق معادله بازدارندگی به طور جدی تلاش کنیم. بهترین راهکار در این زمینه اجرای اعدام خیابانی علیه مجریان عملیات، اعمال مجازات علیه خانواده‌های آنها و تشدید شرایط بازداشت آنها در زندان‌های اسرائیل است تا آنها هرگز مجددا در صورت آزادی، به اجرای عملیات حتی فکر هم نکنند.
وی به کابینه پیشنهاد می‌دهد که قانون اعدام مجریان عملیات را در کنست به تصویب نهایی برساند تا از این طریق شاید در برابر فلسطینی‌‌ها معادله بازدارندگی ایجاد شود.
3 مقام افغان به همراه 22 نفر دیگر در حادثه
سقوط بالگرد جان خود را از دست دادند
Image result for ‫3 مقام افغان به همراه 22 نفر دیگر در حادثه سقوط بالگرد جان خود را از دست دادند‬‎
سقوط یک فروند هلی‌کوپتر ارتش افغانستان در ولایت « فراه»، به مرگ 25 تن از جمله سه مقام این کشور انجامید.
یک فروند هلی‌کوپتر نظامی صبح دیروز در استان «فراه» واقع در غرب افغانستان، سقوط کرد. در این حادثه 25 نفر از جمله «نعمت‌الله خلیل» جانشین فرمانده لشکر «207 ظفر»، «فرید احمد بختور» رئیس شورای ولایت «فراه» و خانم «جمیله امینی»، عضو شورای ولایت فراه جان خود را از دست دادند.
صبح دیروز همچنین، یک اتوبوس حامل کارمندان زندان معروف «پل چرخی» در لحظه ورود به محوطه زندان، هدف حمله انتحاری قرار گرفت. این حمله جان هفت نفر، از جمله سه کودک را گرفت و 10 مجروح برجای گذاشت.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 10 آبان 1397
پنجشنبه 10 آبان 1397 06:32 ب.ظ
مرگ بر یهودی و وهابی

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات