تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


صدها جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی روسیه لو رفتند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸

Image result for ‫صدها جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی روسیه لو رفتند‬‎
یک سایت انگلیسی با هدف ضربه زدن به روسیه،‌ هویت 305 مامور مخفی این کشور را فاش کرد.
سایت «بلینگکات» هویت 305 مامور مخفی سرویس‌های اطلاعاتی روسیه را فاش کرد. هر چند درباره منشأ اصلی این افشاگری و درز اطلاعات، خبری نرسید، ولی این اقدام ضد روسی، به احتمال قوی، کار دستگاه جاسوسی خارجی انگلیس، موسوم به «ام-آی- 6» بوده است.
پس از فروپاشی شوروی در سال 1991، گمان می‌رفت که منازعه میان روسیه و غرب،‌برای همیشه پایان یافته است، اما به مرور زمان سیاست‌های انگلیس، آمریکا و دیگر کشورهای اروپای غربی در قبال روسیه، حالت تهاجمی به خود گرفته است. ناتوانی فرانسه در مهار آشوب‌ها
شمار مجروحین از مرز 400 نفرهم گذشت

Image result for ‫ناتوانی فرانسه در مهار آشوب‌ها‬‎
درگیری‌های جدید و سراسری معترضان «جلیقه زرد» با پلیس فرانسه، که به دلیل افزایش قیمت سوخت شروع شده، ابعاد تازه‌ای گرفته و براساس گزارش‌ها تعداد مجروحان این درگیری‌ها به 400 نفر رسیده است.
جنبش «جلیقه زرد‌ها» که روز شنبه قدرت خود را به رخ دولت «امانوئل ماکرون» کشید، در اعتراض به سیاست‌های ریاضتی، افزایش مالیات سوخت و کاهش قدرت خرید مردم شکل گرفته است. اعضای این جنبش بر این باورند که سیاست‌های ماکرون به ضرر طبقات متوسط و ضعیف جامعه فرانسه بوده و او بیشتر رئیس‌جمهور ثروتمندان است و به همین دلیل، باید استفعا داده و کنار برود.
در اعتراضات روز شنبه که بر اساس گزارش‌ها، هنوز هم ادامه دارد و برگزارکنندگان آن قول داده‌اند که از خواسته‌های خود کوتاه نیایند،  معترضان در بیش از هزار نقطه فرانسه با مسدود کردن خیابان‌ها و بزرگراه‌ها با پلیس درگیر شدند آمارهای اولیه از 283 مجروح، یک کشته و 73 بازداشتی حکایت داشت اما با ادامه اعتراضات تعداد جدید مجروحان بر بیش از ۴۰۰ مجروح رسید. و تعداد دستگیری‌ها نیز از مرز 150 نفر گذشت. به گفته پلیس،‌ حدود ۴۶ هزار تن یکشنبه در دومین روز اعتراضات شرکت داشتند. همچنین در دومین روز اعتراضات نیز زد و خورد با پلیس گزارش شد. در همین حال، پلیس فرانسه با استفاده از گاز‌اشک‌آور تلاش کرد تا تجمع هزاران نفری معترضان در شهر «کان» (شمال فرانسه) را که اقدام به سوزاندن تخته‌های چوبی و خرابکاری کرده بودند، متفرق کند. در همین حال، وزیر کشور فرانسه گفت: ۲۸۸ هزار نفر در اعتراضات روز شنبه در ۲۰۳۴ محل در سراسر این کشور حضور داشتند و حدود ۳۵۰۰ تن از آنان شب هم به تجمع ادامه دادند.
«ادوارد فیلیپ»، نخست‌وزیر فرانسه، نیز شامگاه یکشنبه تاکید کرد، دولت به اقداماتش ادامه می‌دهد. در عین حال، او به لطماتی که معترضان وارد کرده‌اند، اذعان کرد. او به تلویزیون شبکه دو فرانسه گفت: دولتی که همواره تغییر موضع می‌دهد و در سختی‌ها زیگزاگ حرکت می‌کند، فرانسه را در مسیر مستقیم نگه نخواهد داشت. ما نه تنها صدای خشم مردم را شنیده‌ایم، بلکه صدای درد و رنج آنها را نیز شنیده‌ایم.
 از سوی دیگر، اعتراضات اخیر باعث کاهش شدید محبوبیت ماکرون شده است. به نوشته «خبرگزاری فرانسه» جدیدترین  نظرسنجی موسسه معتبر «آی.اف. او.پی»  نشان داد که به دنبال وقایع چند روز گذشته در این کشور و اعتراض به قیمت بالای بنزین، افزایش ناامیدی نسبت به رئیس‌جمهور 40 ساله این کشور را موجب شده است. بر این اساس، میزان محبوبیت ماکرون در ماه آبان کاهش یافته و تنها چهار درصد از عملکرد او بسیار راضی هستند. این نظرسنجی نشان داد که 39درصد «خیلی ناراضی» هستند. اینک میزان رضایتمندی از ماکرون به 25درصد رسیده است.


روزنامه ترکیه‌ای:
اسنادی از قتل خاشقجی منتشر می‌کنیم که کاخ‌ بن‌سلمان را به لرزه درآورد
Image result for ‫روزنامه ترکیه‌ای: اسنادی از قتل خاشقجی منتشر می‌کنیم که کاخ‌ بن‌سلمان را به لرزه درآورد‬‎
یک روزنامه چاپ ترکیه با انتشار متن شماری از فایل‌های صوتی، خبر داد که یکی از پیامد‌های انتشار این متن‌ها، آشفتگی در کاخ آل‌سعود و سرنگونی «محمد بن‌سلمان» خواهد بود.
رسانه‌های ترکیه طی روزهای گذشته این خط خبری را در پیش گرفته‌اند که به ایستگاه پایانی پرونده «جمال خاشقجی» نزدیک شده‌اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه «ینی‌شفق» (نزدیک به دولت ترکیه) در ادامه افشاگری‌های خود در مورد طرح سازماندهی‌شده قتل خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی، اعلام کرد، دولت ترکیه طی روزهای آینده فایل‌های صوتی مربوط به شکنجه و قتل خاشقجی را منتشر می‌کند که پیامدهای بزرگی در سطح منطقه و حکومت عربستان خواهد داشت. به نوشته «ینی‌شفق»، انتشار فایل‌های صوتی مربوط به لحظات قتل خاشقجی، قبل و پس از آن، به زودی آغاز خواهد شد.
این فایل‌های صوتی گفت وگوی بین قاتلان خاشقجی، مکالمات آنها با ریاض پس از انجام این جنایت، گفت‌وگوهایی که اثبات می‌کند «محمد بن سلمان»، ولیعهد عربستان مستقیما دستور اجرای قتل را صادر کرده و احتمالاً نقش سازمان‌های امنیتی مصر و امارات در این حادثه و اطلاعاتی که کارشناسان اطلاعاتی رژیم صهیونیستی یا آمریکا از این ماجرا داشته‌اند را افشا می‌کنند.
زلزله در کاخ آل‌سعود
آنگونه که ینی‌شفق نوشته انتشار این اطلاعات تازه، جهان را به لرزه درخواهد آورد، منطقه را دگرگون، کاخ سعودی را سرنگون و شرایط جدیدی در ساختار قدرت در منطقه ‌ایجاد می‌کند. نگارنده این گزارش تأکید کرده که «ینی‌شفق» از همان ابتدای این ماجرا بارها تکرار کرد که «محمد بن سلمان» در پشت پرده این جنایت است و شخصا دستور اجرای آن را صادر کرده و «محمد بن زاید»، ولیعهد ابوظبی نیز شریک این جرم است. تمام جهان در تلاش است تا ولیعهد عربستان را نجات دهند و آنها تمام پول و نفوذ خود را در این راه خرج کرده‌اند.
بن‌سلمان راه فرار ندارد
«ابراهیم کاراگول» نویسنده این گزارش و سردبیر «ینی‌شفق» در ادامه با‌ اشاره به اینکه شیوه‌های لاپوشانی این جنایت دیگر کارایی ندارد، افزود: «ولیعهد سعودی دیگر قادر نیست خود را از این جنایت رها کند. فارغ از عملیات‌ لاپوشانی و مذاکرات، در شرایط حاضر نجات این شخص غیرممکن خواهد بود. حتی محمد بن زاید نیز در این ماجرا دخیل است و نمی‌توان مانع این افشاگری‌ها شد. ما می‌دانیم عربستان و دولت ترامپ تلاش می‌کنند این ماجرا را لاپوشانی کنند و محور اسرائیل- عربستان - امارات در حال رایزنی برای نجات ولیعهد عربستان هستند.»
آغازی بر پایان بن سلمان
ینی‌شفق با بیان اینکه هفته جاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نوشت: «اگر ترکیه انتشار فایل‌های صوتی را آغاز کند، این اقدام آغازی بر پایان محمد بن سلمان خواهد بود و اگر در چنین شرایطی حکومت عربستان، ولیعهد را برکنار نکند، این ضربه بزرگ، متوجه کل کشور خواهد شد.»
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 29 آبان 1397
سه شنبه 29 آبان 1397 12:13 ب.ظ
مرگ بر جاسوسان یهودی و صهیونیست

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic