تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


رأی الیوم: حرف آخر را موشک‌های حزب‌الله خواهند زد
و پوزه نتانیاهو را به خاک خواهند مالید
   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰

Image result for ‫موشک‌های حزب‌الله خ‬‎
روزنامه فرامنطقه‌ای «رأی الیوم» با ‌اشاره به تلاش‌ها برای عادی‌سازی روابط کشورهای مرتجع عربی و رژیم صهیونیستی نوشته، این تلاش‌ها نتیجه‌ای نخواهد داشت و موشک‌های مقاومت حرف آخر را خواهند زد و پوزه نتانیاهو را به خاک خواهند مالید.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالباری عطوان، سردبیر روزنامه فرامنطقه‌ای رأی الیوم، با‌ اشاره به تلاش‌های برخی کشورهای عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نوشته: «سازش با نتانیاهویی که دستانش به خون کودکان غزه و غیرنظامیان بی‌دفاع در سوریه که در حملات هواپیما‌های اسرائیل شهید می‌شوند آغشته است، از حکام عرب حمایت نخواهد کرد و شاید هم نتایج معکوسی داشته باشد...»معترضان به وعده‌های رئیس‌جمهور فرانسه بی‌اعتمادند
ماکرون: برای بهبود شرایط تلاش می‌کنم
جلیقه‌‌زردها: مزخرف است، فریب نمی‌خوریم

Image result for ‫ماکرون: برای بهبود شرایط تلاش می‌کنم‬‎
جنبش ضد سرمایه‌داری در فرانسه اظهارات رئیس‌جمهور این کشور مبنی بر کشف راهکار مشترک برای خروج کشور از بحران جاری را «بلوف» و «مزخرف» دانستند و اعلام کردند که به اعتراضات خیابانی ادامه می‌دهند.
معترضان به سیاست‌های «امانوئل ماکرون» در فرانسه موسوم به «جلیقه‌زردها»، سخنرانی شب سه شنبه وی را «مزخرف» و«بلوف» دانستند و اعلام کردند که رئیس‌جمهور می‌خواهد با این اظهارات «مسخره‌«، اعتراضات آنان را خاموش کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، جلیقه زردها همچنین به خبر نگاران گفتند، رئیس‌جمهور در صحبت‌هایش صداقت ندارد و این اظهارات صرفا حرکتی نمایشی برای رسانه‌ها و اقدامی بی‌اهمیت و نوعی فتنه‌انگیزی است.
ماکرون شب سه شنبه گذشته گفته بود: خشم مردم فرانسه از بسیاری جهات، درست است. ما همه با هم می‌توانیم راه برون‌رفت از این شرایط را بیابیم. وی به وجود بسیاری از مشکلات در فرانسه اعتراف کرده و توضیح داد که طی یک سال و نیم گذشته به خوبی به این مشکلات پرداخته نشده و شخص او نیز در این مسئله مسئولیت دارد.
رئیس‌جمهور فرانسه با اعلام وضعیت اضطراری اقتصادی در فرانسه، تاکید کرد: از دولت و پارلمان می‌خواهم هر چه می‌توانند برای بهبود وضعیت زندگی مردم انجام دهند. وی از طرح‌های ریاضتی، از جمله گران کردن بنزین، هم عقب‌نشینی کرد.
اعتراضات مردمی در فرانسه تحت عنوان «جلیقه‌‌زردها» که از چهار هفته پیش شروع شده است، همچنان ادامه دارد. طی این تظاهرات تا کنون، پنج نفر کشته، دست کم 3300 تن زخمی و بیش از 1700 نفر بازداشت شده‌اند.
چند روز قبل و درزمانی که این اعتراضات در اوج خود بود، دولت حدود 90 هزار نیرو را به کار گرفت تا آن را خاموش کند. اما این سرکوب، نتیحه عکس داد و اعتراضات را شعله‌ور‌تر کرد.
جلیقه زرد‌ها تظاهرات خود را با اعتراض به افزایش قیمت سوخت شروع کرده‌اند، اما اکنون خواستار استعفای رئیس‌جمهور هستند.
در هر حال، فشارها به قدری زیاد بود که رئیس‌جمهور فرانسه مجبور شد بر صفحه تلویزیون ظاهر شود و به مردم این کشور بگوید که صدای اعتراض آنها را شنیده و می‌داند که آن طور که انتظار می‌رفته، عمل نکرده است.
ماکرون که یک سال و نیم پیش به عنوان یک سیاستمدار جوان و ترقی‌طلب، رای فرانسوی‌ها را گرفته وبه کاخ الیزه رفته بود، حالا به واسطه سیاست‌هایش، مردم عادی فرانسه او را «رئیس‌جمهور ثروتمندان» لقب داده‌اند.
بر اساس یک نظرسنجی که هفته گذشته صورت گرفته،۷۲ درصد مردم فرانسه، از جنبش جلیقه زردها حمایت می‌کنند.
اولین گام دولت ماکرون در مسیر آرام کردن اعتراضات، تصویب امتیازات وعده‌داده شده در پارلمان خواهد بود. قرار است نخست‌وزیر فرانسه فردا این پیشنهادات را به نمایندگان پارلمان ارائه کند. هرچند ماکرون گفت، به عقب بازنمی‌گردد و در حذف مالیات سرمایه‌داران تجدید نظر نمی‌کند، اما شاید تنها کارت بازی باقی مانده برای او، همین مسئله باشد و اگر اعتراضات ادامه یابد، ممکن است او بار دیگر مالیات‌های سنگینی را که در دوره ریاست جمهوری « فرانسوا اولاند» بر درآمدهای بالا وضع شده بود، احیا کند.مشاور عرفات فاش کرد
نقشه ترور عرفات را شارون، بوش پسر و سعودی کشیدند

Image result for ‫نقشه ترور عرفات را شارون، بوش پسر و سعودی کشیدند‬‎
مشاور «یاسر عرفات» رئیس ‌پیشین تشکیلات خودگردان فلسطین گفته ترور عرفات با آگاهی و موافقت سعودی‌ها صورت گرفت. عرفات پس از سازش با صهیونیست‌ها، از سوی همان صهیونیست‌ها و با همکاری بوش پسر و سعودی‌ها کشته شد.
  «باسم ابوشریف» مشاور یاسر عرفات اعلام کرده ترور عرفات با موافقت سعودی و پس از دیداری میان «آرییل شارون» نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی و «جرج بوش» پسر (که از 2001 تا 2009 رئیس‌جمهور آمریکا بود) صورت گرفت. نظام سعودی موافقت خود را با ترور عرفات اعلام کرده و به بوش پسر هم گفته بود او به مانعی در برابر صلح تبدیل شده است.
به گزارش مشرق، ابوشریف این را هم گفت که شارون به دیدار بوش در کاخ سفید رفت و به او گفت دیگر نمی‌تواند به قول سابقش یعنی عدم صدمه زدن به عرفات متعهد باشد زیرا او با حماس همکاری می‌کند و عملیات‌های حماس با موافقت او انجام می‌شود، بوش سکوت کرد و سرش را به نشانه موافقت (برای ترور عرفات) تکان داد.
به گفته ابوشریف، روز بعد بوش با متحد خود سعودی تماس گرفت و آنها نیز با ترور عرفات موافقت کردند.یاسر عرفات در 11 نوامبر(آبان) 2004 پس از چند هفته دوره درمانی در بیمارستانی در پاریس درگذشت. گفته شدکه نوع سم مورد استفاده در ترور عرفات «ثالیوم» نام دارد و به سختی می‌توان این سم یا آثار و علایم آن را شناخت. سم مذکور بی‌بو و بی‌رنگ است و می‌توان آن را بدون اینکه دیده شود در غذا یا آب ریخت یا با استفاده از سرنگ در شریان و عروق یا پوست انسان تزریق کرد.
اعراب باید از ما بترسند
رژیم صهیونیستی به غیر از حربه ترور و از بین بردن فیزیکی شخصیت‌های مقاومت به توطئه نرم و خزنده نزدیکی به اعراب و تطمیع آنان نیز روی آورده است و دست و پا زدن‌های اخیر این رژیم برای عادی‌سازی روابط با کشورهای مرتجع عربی با همین هدف صورت می‌گیرد. در همین رابطه یک وزیر صهیونیست با انتقاد از ضعف ارتش این رژیم گفت زمان برقراری صلح با فلسطین هنگامی است که اعراب دوباره از ما بترسند. «نفتالی بنیت» وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی بدون نگرانی از تبعات اظهاراتش علیه ارتجاع عرب، اضافه کرد سیاست امنیتی اسرائیل با شکست مواجه شده و نیروهای مقاومت از ما هراسی ندارند و هیچ عاملی بازدارنده آنها نیست. وی با ‌اشاره به عملیات شهادت‌طلبانه اخیر فلسطینیان گفت: اکنون نیروهای مقاومت به آسانی به شهرک‌نشینان ما شلیک می‌کنند، در حالی که خانواده‌های آنها از تشکیلات خودگردان حقوق می‌گیرند و اگر هم دستگیر شوند مدتی در زندان می‌مانند و در نهایت با قرارداد تبادل اسرا مجبور به آزادی آنها می‌شویم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 21 آذر 1397
چهارشنبه 21 آذر 1397 03:11 ب.ظ
مرگ بر مل جنایت
یهودی و وهابی و صهیونیست

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات