تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


در واکنش به ترور رهبران جهاد اسلامی اتفاق افتاد
باران موشک بر سر اسرائیل یک میلیون صهیونیست به پناهگاه‌ها گریختند
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
به دنبال ترور «بهاء ابوالعطا» یکی از فرماندهان شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین، جهاد اسلامی با شلیک‌های متوالی به سرزمین‌های‌اشغالی به ویژه تل‌آویو، صهیونیست‌ها را در هراس فرو برد به گونه‌ای که مدارس و راه آهن تعطیل شدند و یک میلیون صهیونیست به پناهگاه‌ها‌گریختند.
رژیم صهیونیستی در چند ماه گذشته در یک بن‌بست سیاسی و انتخاباتی قرار گرفته است. بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم نیز در آستانه محاکمه و بازداشت به دلیل فساد اقتصادی به سر می‌برد، راهکار رژیم صهیونیستی در این شرایط همواره ایجاد یک بحران با هدف انحراف افکار عمومی از مسائل داخلی بوده است. چند روز پیش نتانیاهو، نفتالی بنت را به عنوان وزیر جنگ انتخاب کرد. پس از این انتخاب، ماجراجویی در غزه شروع شد و همانند ادوار گذشته نتانیاهو برای افزایش محبوبیت خود در بین افراطی‌ها اقدام به یک ماجراجویی دیگر کرد. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد دیروز منزل «بهاء ابوالعطا» از فرماندهان ارشد «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در منطقه «الشجاعیه» غزه را هدف گرفتند. بر اساس گزارش «فلسطین الیوم»، در این حمله، ابوالعطا و همسرش به شهادت رسیدند و دو فرزند وی نیز به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. مراسم تشییع پیکر شهید ابوالعطا، دیروز در مرکز غزه برگزار شد.
دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرده، ترور ابوالعطا پس از موافقت کابینه و شخص «بنیامین نتانیاهو» انجام شد. «بنیامین نتانیاهو» در توجیه این حمله تروریستی گفته این «فرمانده فلسطینی مانند یک بمب ساعتی بود.» این تهاجم ساعت 4 بامداد و از طریق شلیک موشک از یک جنگنده انجام شد تا فرمانده بخش شمالی نوار غزه بدین شکل ترور شود. در ترور دوم که همزمان با ترور اول انجام شد، منزل «اکرم العجوری» از سران جنبش حماس در محله «المزه» دمشق در نزدیکی سفارت لبنان هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفت. خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در این باره نوشته، این حمله به شهادت «معاذ العجوری» پسر اکرم و شخصی دیگر به نام «عبدالله یوسف حسن» منجر شد. اکرم العجوری نیز به همراه نوه خود (دختر معاذ) و 9 نفر دیگر مجروح شد و رژیم صهیونیستی در حذف او ناکام ماند.
چرا ابواعطا؟
طبق اعلام رسانه‌های صهیونیستی، یکی از علل ترور ابوالعطا، فعالیت او در حوزه موشکی بوده است. اخیرا روزنامه جروزالم پست در گزارشی، ابوالعطا را در کنار دبیرکل حزب‌الله لبنان و فرمانده نیروی قدس سپاه ایران از خطرناک‌ترین شخصیت‌ها برای این رژیم نام برده و گفته بود که «او در برنامه‌ریزی برای حملات به اسرائیل و نظارت بر ساخت سلاح و بهبود توان شلیک موشک‌های دوربرد مشارکت داشت و سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل او را عامل تشدید اوضاع قلمداد کرده است». «آویو کوخاوی»، رئیس‌ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی نیز گفته، «ابوالعطا» بزرگترین فرمانده جهاد اسلامی در نوار غزه و مسئول بیشتر عملیات‌ها بود. برخی رسانه‌های صهیونیستی نیز ادعا کرده‌اند، «بهاء ابوالعطا» بر ساخت موشک دوربرد و دیگر سلاح‌ها نظارت می‌کرده است.
پایگاه صهیونیستی «واللا» نیز در این باره این طور موضع گرفته که، «ابو العطا با رویکرد مبارزه جویانه‌اش علیه اسرائیل باعث شد تا جایگاه جهاد اسلامی در نوار غزه هر چه بیشتر تقویت شود و این محبوبیت به حدی بود که حتی حماس نیز نمی‌توانست مانع فعالیت‌های او شود».
واکنش جهاد اسلامی
مقاومت فلسطین اما در پاسخ به این اقدام، بلافاصله بارانی از راکت به سمت فلسطین‌اشغالی به راه‌انداخت. جهاد اسلامی در ساعات نخست صبح سه‌شنبه حداقل 160 موشک به شهرک‌های صهیونیستی‌ و همچنین شهر تل‌آویو، شلیک کرد. فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی به دنبال حملات جهاد، شهرهای جنوبی و تل‌آویو را تعطیل کرد. تعطیلی، شامل همه شهرک‌های شمالی مجاور غزه شده است. حرکت قطارها از‌اشدود (شمال) تا بئر السبع در شرق نوار غزه نیز متوقف و دانشگاه بن گوریون در
بئر السبع نیز تعطیل شد. جنبش حماس نیز تاکید کرده، این اقدام دشمن «بدون مجازات نخواهد ماند».
فرار صهیونیست‌ها به پناهگاه
سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرده در واکنش به این ترور، تل‌آویو، یافا و شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه را هدف قرار‌داده است. به دنبال این حملات، رژیم صهیونیستی نیز همه پناهگاه‌ها به عمق ۷۵ کیلومتر از مرز غزه را باز کرد. آژیر خطر در همه شهرک‌های شمالی مجاور نوار غزه و همچنین ریشون لتسیون، گِدِرا و‌اشدود و تل‌آویو به صدا در آمد. وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «آژیرهای هشدار در سراسر جنوب و مرکز (فلسطین‌اشغالی) به صدا درآمدند. یک میلیون اسرائیلی در پناهگاه‌ها هستند و مدارس و مراکز شغلی تعطیل هستند».
وحشت در سرزمین‌های‌اشغالی
سخنگوی ارتش صهیونیستی با مشاهده پاسخ محکم مقاومت فلسطین ضمن اعتراف به انجام ترور فرمانده جهاد، اعلام کرد تل‌آویو قصدی برای بازگشت به رویکرد ترورها ندارد! رسانه‌های عبری زبان نیز اعلام کرده‌اند، تل‌آویو در پیامی که از طریق مصر برای گروه‌های فلسطینی غزه ارسال کرده تاکید داشته این اقدام موردی بوده و قصدی برای بازگشت به برنامه ترورها ندارد.
این در حالی است که گردان‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند، بار دیگر رژیم‌اشغالگر اسرائیلی به سیاست ترور روی آورده است از این رو این رژیم مسئولیت کامل پیامد‌های این سیاست را باید بر عهده گیرد...گردان‌های مقاومت می‌توانند محاسبات دشمن صهیونیست را بر هم بریزند و قواعد جدید درگیری بر دشمن تحمیل کنند.» اروپایی‌ها نیز در واکنش به این وضع طبق روال معمول طرف صهیونیست را گرفته و از فلسطین به دلیل پاسخ به ترور صهیونیست‌ها به شدت انتقاد کردند! شورشیان غربگرا در هنگ‌کنگ طرفدار دولت را زنده زنده سوزاندند!
Image result for ‫شورشیان غربگرا در هنگ‌کنگ‬‎
شورشیان طرفدار آمریکا و انگلیس در هنگ کنگ در ادامه آشوب‌های خود یکی از طرفداران دولت هنگ کنگ را زنده زنده سوزاندند.
خیابان‌های هنگ کنگ این روزها شاهد شدیدترین درگیری‌ها بین شورشیان طرفدار آمریکا و انگلیس با پلیس ضد شورش است. بر اساس گزارش «رویترز»‌ هنگ‌کنگ روز دوشنبه شاهد هرج و مرج گسترده در ایستگاه‌های مترو بود.
طبق این گزارش صف‌های طولانی برای اتوبوس و دیگر وسایل حمل‌ونقل تشکیل و خدمات‌رسانی در برخی ایستگاه‌ها هم مختل شده یا به حالت تعلیق درآمده است. برخی رسانه‌ها دیروز برای تشریح شرایط این بندر نوشتند: «هنگ کنگ قفل شد».
تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها نیز از خشونت بی‌سابقه غربگرایان در این منطقه حکایت دارد. بر اساس یکی از این تصاویر، در جریان آشوب‌ها وقتی یکی از طرفداران دولت محلی هنگ کنگ با معترضان ضد پکن وارد بحث می‌شود، آنها در کمال خونسردی روی او بنزین ریخته و آتشش می‌زنند!
 راشاتودی در این باره نوشته: «تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که یکی از طرفداران دولت محلی هنگ کنگ که پیراهنی سبز رنگ به تن دارد، در حال بحث با مخالفان دولت چین است، که ناگهان یک نفر از آنها روی او سوختی که داخل یک بطری بود، می‌ریزد و پیش از آنکه وی بتواند کوچکترین واکنشی از خود نشان دهد، او را به آتش می‌کشد. کسانی که این کار را با آن مرد کردند، به جای اینکه به او کمک کنند در حالی که او در آتش می‌سوزد پا به فرار می‌گذارند».
بر اساس این گزارش هویت مردی که تصاویر، آتش گرفتنِ او را نشان می‌دهد، هنوز مشخص نشده است. مقامات هنگ کنگی تأیید کرده‌اند که او هنوز زنده است، اما در شرایط بسیار بحرانی (در بیمارستان) به سر می‌برد. طی ماه‌های اخیر شورشیان خشنِ هنگ کنگی که بعضا اقدام به حمل پرچم‌های آمریکا و انگلیس می‌کنند، بارها به حامیان دولت محلی هنگ کنگ که طرفدار دولت مرکزی چین است، حمله کرده، آنها را به شدت کتک زده‌اند و حتی با چاقو آنها را مضروب ساخته‌اند. آنها همچنین به آتش زدن عمدی ساختمان‌ها و مردم و همچنین غارت اموال عمومی می‌پردازند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 22 آبان 1398
چهارشنبه 22 آبان 1398 09:28 ق.ظ
مرگ بر یهودیان اسرائیل

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic