تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


رئیس‌سابق دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی
آینده این رژیم را تاریک خواند
    ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

Image result for رئیس‌سابق دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آینده این رژیم را تاریک خواند
رئیس‌سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) طی سخنانی، آینده این رژیم را «بد یا بسیار بد» خواند.
«کرمی جیلون» طی سخنانی، آینده تاریکی را برای اسرائیل ترسیم کرد و گفت که آینده این رژیم «بد یا بسیار بد» خواهد بود. وی در این باره تأکید کرد، اگر اسرائیل طرح « دونالد ترامپ» موسوم به «معامله قرن» را اجرا کند، دست یک عقیده دینی راستگرای افراطی را بازخواهد گذاشت و همین مسئله منجر به ایجاد آشوب خواهد شد.
به گزارش ایسنا، جیلون در مصاحبه با روزنامه عبری‌زبان‌هاآرتص افزود، دو سناریو برای آینده اسرائیل وجود دارد که یکی بد و دیگری بدتر است.
ازجمله سناریوهایی که رئیس‌سابق شاباک پیش‌بینی کرد طی چند ماه و یا چند سال آینده برای اسرائیل رخ دهد، «حمله تروریستی وحشتناک» به کلیسای «سیده عذرا» در قدس‌اشغالی توسط گروه موسوم به «شباب قمه التل» است. وی ادامه داد، «تروریست‌های یهودی» دیگر در خفا فعالیت نکرده و درحاشیه نخواهند بود.
جیلون در ادامه تصریح کرد، اما سناریوی بدتری که درپی انتخابات اخیر کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) رخ می‌دهد؛ تشکیل دولت وحدت متشکل از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر کنونی و بنی گانتس، رهبر حزب آبی ـ سفید است. رئیس‌سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در پایان پیش‌بینی کرد که این رژیم در آینده رنگ آرامش را نخواهد دید و هر دولتی که زمام امور را به دست بگیرد چه دولت راستگرا و چه دولت چپ، تا جایی که بتواند حقیقت را مخفی می‌کند. 

برای نخستین بار
  450 تفنگدار آمریکایی وارد خاک یمن شدند

Image result for 450 تفنگدار آمریکایی وارد خاک یمن شدند
رسانه‌های یمنی از ورود 450 نیروی آمریکایی به «عدن» در جنوب یمن خبر دادند و اعلام کردند این اقدام با هماهنگی امارات انجام شده است.
به گزارش فارس، منابع آگاه اعلام کردند که ۴۵۰ سرباز آمریکایی با هماهنگی امارات وارد عدن در جنوب یمن شده‌اند؛ موضوعی که سر و صدای زیادی در محافل سیاسی و مردمی یمن به راه‌انداخته است. بر اساس گزارش «المشهد الیمنی»، این ۴۵۰ نظامی آمریکایی در ارتباط با تلاش‌‌های واشنگتن برای استقرار سه هزار نیرو در جنوب یمن به بهانه «مبارزه با تروریسم» وارد عدن شده‌اند.
در ادامه این گزارش به نقل از فردی وابسته به «شورای انتقالی جنوب» (نیروهای وابسته به امارات) آمده است: «نیروهای آمریکایی و انگلیسی که به شهر عدن رسیده‌اند دسته اول بزرگ‌ترین نیرویی است که واشنگتن قصد دارد آنها را در مناطق راهبردی استان‌های جنوبی مستقر کند.» این منبع آگاه اعلام کرد:« واشنگتن و لندن قصد استقرار سه هزار نیرو در عدن، پایگاه «العند» در استان «لحج» (جنوب یمن)، «سقطری» (جنوب یمن)، «شبوه» (جنوب یمن) و «المهره» (شرق یمن) را دارد.» کارشناسان نظامی هشدار داده‌اند، هدف تحرکات زیاد آمریکایی در استان‌های جنوبی یمن آماده‌‌سازی برای ساخت پایگاه‌های نظامی در خاک یمن است.
در ادامه این گزارش آمده، امارات از روز اول به ساخت زیرساخت‌های مناسب برای پایگاه‌هایی جهت میزبانی از نیروهای آمریکایی و انگلیسی در جنوب یمن روی آورد. این زیرساخت‌‌ها در امتداد ساحل جنوبی یمن به ویژه «بلحاف» در استان شبوه، الضبه در حضرموت، تعدادی از جزایر یمن از جمله مجمع‌الجزایر سقطری، جزیره «میون» و غیره فراهم شده است.
المشهد الیمنی در پایان اعلام کرد، تلاش دولت آمریکا برای ایجاد پایگاه در یمن در راستای نزاع با چین و قطع مسیر با این کشور با احداث جاده ابریشم و تسلط بر مهم‌ترین تنگه‌های جهان یعنی «هرمز، باب المندب و کانال سوئز» و طبیعتا مهم‌ترین خطوط دریانوردی تجاری و نظامی صورت می‌گیرد.
خبر دیگر اینکه، براساس گزارش‌های سازمان ملل بین سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹ بیش از ۱۰۰ ترور در جنوب یمن رخ داده است. هزاران یمنی نیز در زندان‌های مخفی تحت کنترل شبه نظامیان امارات و مزدوران خارجی دستگیر و ناپدید شده‌اند. در همین ارتباط، مادران ربوده‌شدگان تجمعی اعتراضی در برابر مقر ائتلاف سعودی در یمن راه‌انداختند و خواستار آزادی فرزندانشان شدند. بر اساس گزارش «یمن نت»، آنها در این تجمع خواستار روشن شدن سرنوشت فرزندانشان شدند؛ کسانی که به اجبار ربوده شده‌اند و از آنها خبری در دست نیست.
انجمن مادران ربوده‌شدگان نیز در بیانیه مختصری در فیسبوک اعلام کرد، این تجمع در ادامه تجمعات قبلی در برابر مقر ائتلاف صورت گرفت و هدف آن درخواست مادران برای مشخص شدن سرنوشت زندانیان و آزادی آنها بود.

 یک شهید و 50 مجروح در حمله نظامیان صهیونیست به ساکنان نابلس
Image result for یک شهید و 50 مجروح در حمله نظامیان صهیونیست به ساکنان نابلس
یورش نظامیان صهیونیست به ساکنان نابلس در کرانه باختری، شهادت یک فلسطینی و جراحت 50 تن دیگر را به دنبال داشت.
دیروز صبح، 40 خودروی نظامی متعلق به رژیم صهیونیستی به منطقه «جبل العرمه» واقع در شرق «بیتا» و جنوب «نابلس» در شمال کرانه باختری یورش بردند. منابع بیمارستانی به خبرگزاری «معا» فلسطین گفتند که در پی این حملات، ده‌ها نفر از شهروندان فلسطینی زخمی شدند که شماری از آنان در پی این حملات، از ناحیه پا آسیب دیدند. برخی منابع اعلام کرده‌اند که 50 فلسطینی زخمی و یک تن نیز شهید شد.
منابع محلی حاضر در بیتا نیز در توضیح جزئیات این حملات تأکید کردند، سربازان صهیونیستی طی چند دقیقه، ده‌ها گاز‌اشک‌آور، گلوله صوتی و پلاستیکی به صورت بی‌هدف شلیک کردند. این منابع خبر دادند که صهیونیستها به منطقه العرمه یورش بردند و در جریان این حملات، شمار زیادی از شهروندان فلسطینی به شدت زخمی شدند. به گفته منابع مذکور، نظامیان صهیونیست دست‌کم سه جوان فلسطینی را بازداشت کردند و ده‌ها نفر نیز در حال خفگی قرار گرفتند. صهیونیستها قصد دارند، ورود ده‌ها شهرک‌نشین به جبل العرمه را تأمین کنند که مردم فلسطنی، این مسئله را نمی‌پذیرند. خبرگزاری صفا فلسطین هم گزارش داد که صهیونیستها از گلوله جنگی نیز علیه شهروندان فلسطینی استفاده کردند که علاوه‌بر مصدومیت ده‌ها شهروند، باعث شد که دو نفر از خبرنگاران زخمی‌شوند. به گزارش صفا، مساجد شهرک بیتا از شهروندان فلسطینی خواستند عازم جبل العرمه شوند تا از تحصن‌کنندگان در آن، حمایت کنند. صدها نفر از شهروندان فلسطینی شامگاه سه‌شنبه برای برگزاری تحصن و مقابله با تلاش‌های شهرک‌نشینان اسرائیلی برای ورود به این منطقه، به این ارتفاعات رفتند. صهیونیستها قصد دارند یک منطقه باستانی را در قله جبل العرمه، چپاول کنند.
انجمن نمایندگان حامی قدس
رئیس‌فراکسیون پارلمانی حماس در تماسی تلفنی با رئیس‌پارلمان تونس، درباره کار مشترک پارلمانی و راه‌های فعال‌‌سازی انجمن نمایندگان پارلمانی حامی قدس بحث و تبادل‌نظر کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، «محمود الزهار» رئیس‌فراکسیون «التغییر و الاصلاح» در شورای قانونگذاری فلسطین در تماس تلفنی با «راشد الغنوشی» رئیس‌پارلمان تونس، بر محکم بودن روابط فلسطینی-تونسی تاکید کرد و مواضع رئیس‌جمهور، پارلمان، دولت و ملت تونس در حمایت از ایستادگی ملت فلسطین را ستود.
در این تماس تلفنی، الزهار و الغنوشی بر ایده «کار مشترک پارلمانی» میان فلسطین و تونس مانند یک جلسه پارلمان مشترک یا بیانیه‌ای مشترک با هدف تقویت روابط دو طرفه تأکید کردند. دو طرف همچنین‌، راه‌های فعال‌‌سازی «انجمن نمایندگان پارلمانی حامی قدس» را مورد بررسی قرار‌دادند؛ طرحی که هدف از آن تمرکز بر رنج‌های کنونی قدس و جلب حمایت جهانی برای یاری این شهر و اهالی آن است. راشد الغنوشی از ایده‌های محمود الزهار استقبال و بر ادامه کار پارلمان تونس در راستای خدمت به فلسطین تأکید کرد. وی همچنین ایستادگی ملت فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی و محاصره و دفاع نیابی از امت اسلامی و عربی را ستود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 22 اسفند 1398
پنجشنبه 22 اسفند 1398 11:22 ق.ظ
مرگ بر امری گاو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic