تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان

مشابه واقعه 11 سپتامبر
آمریکا آذر ماه به رژیم صهیونیستی هشدار داده بود کرونا در پیش است!
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۹
به اعتراف یک شبکه صهیونیستی، آمریکا یک ماه قبل از آنکه ویروس کرونا در چین شیوع یابد، به این رژیم در‌باره شیوع آن هشدار داده بود! در ارتباط با واقعه 11 سپتامبر سال 2001 نیز آمریکا قبل از وقوع این اتفاق، آن را به رژیم صهیونیستی اطلاع داده بود.
شبکه ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی فاش کرد که آمریکا در ماه نوامبر (آبان- آذر )‌، این رژیم و کشورهای عضو ناتو را از شیوع ویروس کرونا مطلع کرده‌بود. این در حالی است که کرونا یک ماه بعد در ووهان شیوع یافته و کم کم خبر ساز شده بود.
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، این شبکه افزود که ارتش این رژیم پس از دریافت اطلاعات از آمریکا، نشست فوری برگزار کرد و درخصوص کارهایی که می‌ توان در برابر این بیماری انجام داد و تأثیراتی که می‌تواند بر این رژیم بگذارد، بحث و بررسی کرده است.
شبکه مذکور افزود: اطلاعات رسیده از آمریکا علاوه‌بر فرماندهان ارتش، به اطلاع دیگر مقامات این رژیم، از جمله وزارت بهداشت نیز رسیده بود.
این گزارش که یاد آور خبر مشابه در‌باره واقعه 11 سپتامبر است، این گمانه را که کرونا یک ویروس آزمایشگاهی بوده و ساخته و پرداخته آزمایشگاه‌های آمریکا است، را تقویت می‌کند.
ویروس کرونا موسوم به «کووید ۱۹» اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر گذشته) در شهر ووهان گزارش شد. کمیسیون ملی بهداشت چین نیز ۳۰ دسامبر (۹ دی) به صورت رسمی، شیوع این ویروس را اعلام کرده است. افشاگری مهم سرکرده‌های گروه‌های تروریستی
علیه آمریکا پس از فرار از پایگاه نظامی التنف
افشاگری مهم سرکرده‌های گروه‌های تروریستی علیه آمریکا پس از فرار از ...
شماری از عناصر و سرکرده‌های گروه‌های تروریستی پس از فرار از پایگاه آمریکایی «التنف»، اعلام کردند که آمریکا عملیات تروریستی، خرابکاری و تخریب زیر ساخت‌های شهری در سوریه را به آنها آموزش داده است.
27 تن از اعضا و سرکرده‌های تروریستی که در پایگاه آمریکایی «التنف» در شرق سوریه به سر می‌بردند، طی شب‌های 23 و 24 فروردین موفق شدند از این پایگاه فرار و خود را تسلیم نیروهای ارتش سوریه بکنند. به گزارش خبرگزاری فارس، «اولگ گراولی‌یِف» رئیس‌سازمان آشتی روسیه در سوریه، در این ارتباط گفت، این افراد در زمان فرار، توسط دیگر گروه‌های تندروی تحت حمایت آمریکا‌، هدف حمله قرار گرفتند، ولی موفق شدند پایگاه را ترک کنند. رئیس‌مرکز آشتی روسیه افزود:« افراد مسلحی که تسلیم شدند، اعتراف کردند که مربیان آمریکایی به آنها آموزش داده بودند تا تأسیسات نفتی و زیر بنایی شبکه ترابری (سوریه) را تخریب کنند و همچنین، در مناطقی که نیروهای ارتش سوریه بر آن سیطره دارند، عملیات تروریستی انجام دهند». این افراد مسلح، اسلحه‌هایی که فرماندهان آمریکایی‌ به آنها داده بودند، را در اختیار فرماندهان ارتش سوریه قرار‌دادند. روزنامه فرامنطقه‌ای « القدس العربی» هم پنجشنبه گذشته گزارش داد، «غنام الخضیر» ملقب به «ابوحمزه عشائر»، سرکرده«جیش مغاویر الثوره، نقشه‌ها و اسنادی که از مقر فرماندهی این گروه و اتاق عملیات نیروهای ائتلاف آمریکایی به دست آورده بود، را تحویل دمشق داده است.  الخضیر همچنین، یک دستگاه تلفن همراه متعلق به اتاق عملیات ائتلاف را با خود از پایگاه التنف خارج کرده است که اسامی و شماره تلفن‌های افسران‌، فرماندهان و عناصر حاضر در پایگاه التنف را در خود جای داده است.
«مزاحم السلوم» سخنگوی رسمی سابق گروه موسوم به «ارتش سوریه جدید » که با پنتاگون در ارتباط بوده و هماهنگ‌کننده بخش امور مدنی و روابط عمومی ائتلاف بین‌المللی در سوریه نیز بوده است، در گفت‌وگو با القدس العربی، شکاف در صفوف نیروهای تحت امر ائتلاف آمریکایی در پایگاه التنف را تایید کرد و این تعبیر را به کار برد که فساد بزرگ در میان گروه‌های معارض در پایگاه التنف وجود دارد. البته، فرماندهان دیگری نظیر خضیر هم هستند که هنوز در صفوف گروه مغاویر الثوره حضور دارند و برای فرار منتظر فرصت هستند.پیش‌بینی انقلابیون یمن درست بود
 آل‌سعود پس از درخواست آتش بس 260 حمله زمینی و هوایی علیه یمن انجام داد!

مقابله نیرو های یمنی با حملات زمینی مزدوران سعودی - اکو فارس | خبر ...
سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که عربستان از زمان آغاز آتش‌بس، بیش از ۲۶۰ حمله هوایی و زمینی به مناطق مختلف یمن انجام داده است.
عربستان 21 فروردین ماه با سروصدای رسانه‌ای زیاد خبر از اعلام آتش بس دو هفته‌ای در یمن داد. این  آتش‌بس دروغین از همان ابتدا توسط انصارالله و انقلابیون یمن رد شد و این جنبش آن را بازی جدید آل‌سعود اعلام کرد. از همان دقایق اولیه شروع آتش بس، آل‌سعود حملات هوایی خود به یمن را گسترش و شروع به نقض آتش بسی کرد که خود اعلام کرده بود. اکنون با گذشت بیش از یک هفته از شروع این آتش بس دروغین، شمار حملات آل‌سعود به یمن درستی پیش‌بینی انصارالله را اثبات کرده است.
«یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد، ائتلاف سعودی از پنجشنبه ۲۱ فروردین تا 28 فروردین، ۲۳۰ حمله هوایی به استان‌های صنعا (در شمال یمن)، عمران (در شمال)، الجوف (در شمال)، مأرب (در مرکز)، البیضا (در جنوب)، صعده (در شمال) و الحدیده (در غرب یمن) داشته است. بر اساس گزارش شبکه «المسیره»، سریع در ادامه، از ۳۲ عملیات هجومی و تلاش برای نفوذ نیروهای ائتلاف سعودی نیز در این یک هفته خبر داد. وی اعلام کرد، این عملیات هجومی در استان‌های صنعا، عمران، الجوف، مأرب، البیضاء، صعده و الحدیده بوده است. سریع در پایان تأکید کرد، اقدامات مناسب برای دفاع از کشور و ملت اتخاذ خواهد شد تا جلوی این تجاوز سعودی-آمریکایی گرفته شود.جنگنده‌های سعودی همچنین از صبح دیروز پیوسته در آسمان یمن به پرواز درآمده و ۱۵ بار مناطقی را در دو استان «الجوف» و «مأرب» در شمال شرق این کشور را بمباران کردند.
واکنش انصارالله به پیشنهاد سازمان ملل
اما در حالی که سازمان ملل اعلام کرده یمن باید برای رسیدن به آتش بس به خصوص با گسترش شیوع ویروس کرونا تلاش کند، انصارالله پاسخ داد، بدون رفع محاصره، آتش بسی در کار نخواهد بود. «محمد عبدالسلام» رئیس‌هیئت مذاکره‌کننده صلح یمن، درباره موضع کنونی صنعا نسبت به درخواست سازمان ملل برای قبول آتش‌بس تاکید کرد: «گفت‌وگو زیر آتش و محاصره، صرفا اهرم فشاری است که به نفع گزینه نظامی خواهد بود». او ادامه داد: «ما بر موضع آشکار خود تاکید می‌کنیم و می‌گوییم توقف گزینه نظامی و پایان دادن به محاصره فراگیر قبل از ورود به هر مذاکره‌ای، گزینه صحیح محسوب می‌شود». این مقام یمنی بار دیگر اعلام آتش‌بس توسط توسط ائتلاف سعودی طی یک هفته اخیر را ادعایی دروغین و صرفا یک نمایش تبلیغاتی و رسانه‌ای توصیف کرد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 30 فروردین 1399
شنبه 30 فروردین 1399 10:36 ق.ظ
مرگ ب یهودیان ضد دین و ضد بشر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic