تـــبـــرّی ( دشــمـن شـــناسـی )
آمریكا دشمن شماره 1 مردم محروم و مستضعف جهان است . حضرت امام خمینی (ره)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


«بدترین دشمنان كسانی اند كه حیله خود را بیشتر پنهان می دارند.»مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
نویسندگان


شیخ عیسی قاسم: اسلام در بحرین با خطر مواجه است 
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶

شیخ عیسی قاسم: اسلام در بحرین هدف هجمه قرار گرفته است
رهبر شیعیان بحرین با اشاره به توطئه دشمنان برای تحریف و تخریب اسلام، تاکید کرد که اسلام در بحرین هدف هجمه قرار گرفته است.
آیت‌الله «شیخ عیسی قاسم» طی بیانیه‌ای، اعلام کرد که اسلام در بحرین مانند سایر کشورهای اسلامی، مورد هجمه قرار گرفته است. وی تاکید کرد که اسلام از نظر فکری‌، اخلاقی و منش تحت عناوین مختلف و روش‌های متناقض‌، مورد هجمه قرار گرفته و از جمله این روش‌ها، کفر به شکل ایمان و تخریب و تحریف اسلام و جایگزین کردن آن با افکار و عقایدی است که ادعای روشنفکری و مدرنیته بودن دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، عیسی قاسم خاطرنشان کرد که فرزندان اسلام باید برای مقابله با این جنگ خشونت‌آمیز علیه اسلام، که استکبار جهانی آن را مدیریت می‌کند،
به پا خاسته و از غفلت و سستی به در آیند. آنها باید همه توان خود را برای دفع این خطر بزرگ، که برای جداکردن امت اسلامی از اسلام شکل گرفته است٬ به‌کار گیرند.


2 ماه پیش توسط مرتجعین عرب مطرح شد
 پیشنهاد رشوه 15 میلیارد دلاری به اسماعیل هنیه برای دست کشیدن از مقاومت

حماس رشوه ۱۵ میلیارد دلاری را نپذیرفت - خبرگزاری برنا
رئیس‌دفتر سیاسی حماس در گفت‌وگویی از رد رشوه 15 میلیارد دلاری چند کشور مرتجع عربی در مقابل خلع سلاح مقاومت فلسطین خبر داد. این رشوه قرار بود در چارچوب معامله قرن به این رهبر برجسته حماس پرداخت شود.
«اسماعیل هنیه»، رئیس‌دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، فاش کرد 2 ماه پیش به این گروه پیشنهاد شد در چارچوب معامله قرن، 15 میلیارد دلار را به‌عنوان کمک در مقابل توقف کامل فعالیت‌های مقاومت دریافت کند که این پیشنهاد را رد کرده است.
به گزارش تسنیم، هنیه که با پایگاه قطری «لوسیل» گفت وگو می‌کرد ادامه داد، طرف‌های عربی به حماس پیشنهاد کردند 15 میلیارد دلار به‌عنوان پروژه‌های زیربنایی در نوار غزه هزینه کنند و در مقابل این گروه از مقاومت دست بردارد: «به حماس پیشنهاد شد سلاح را کنار گذارد و تمام نیروهایش را در نیروهای پلیس ادغام کند، در حالی که اداره نوار غزه به‌شکل مجزا در اختیارش قرار می‌گیرد اما در عین حال از مقاومت و قدس چشم‌پوشی کند».
برخی منابع می‌گویند این پیشنهاد در قالب معامله قرن به حماس داده شده است. آن‌هایی که معامله قرن را پی‌ریزی کردند، هدف کلی‌شان خلع سلاح تمام گروه‌های مقاومت فلسطینی در مناطق اشغالی و در پی آن کل گروه‌های مقاومت در منطقه‌اند، از آن‌جا که این‌ها توان «خلع سلاح » گروه‌های مقاومت را ندارند، راه تطمیع و باج‌دهی را نیز امتحان می‌کنند تا بلکه «خلعِ سلاحِ پولی» محقق شود. نکته جالب توجه اینکه، این مسئله نشان می‌دهد، برجی مرتجعین عرب، چقدر به صهیونیست‌ها نزدیک شده‌اند که حاضرند، برای امنیت این رژیم جعلی که به طور روزانه مشغول کشتار فلسطینی‌هاست، میلیاردها دلار خرج کنند.


ادامه ناآرامی‌ها در سرزمین‌های اشغالی وزیر صهیونیست:
درگیری‌های خونین در راه است

ادامه سرکوب و تظاهرات علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی/تصاویر -

وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی هشدار داده به احتمال زیاد اعتراضات علیه نخست‌وزیر این کشور به خشونت و خونریزی ختم شود.
در چند هفته گذشته ساکنان سرزمین‌های اشغالی با برپایی تجمع‌هایی در تل‌آویو و قدس اشغالی خواستار استعفای بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم بوده‌اند. شدت و گستردگی این اعتراض‌ها باعث شده تا پلیس رژیم صهیونیستی اطراف اقامتگاه نتانیاهو را محاصره کند و مانع از نفوذ معترضان به داخل اقامتگاه شود. به نظر می‌رسد این اعتراض‌ها می‌تواند به سمت خشونت و خونریزی بیشتر نیز کشیده شود.
به گزارش فارس، «امیر اوهانا» وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی هشدار داده ممکن است اعتراضات ضد دولتی اخیر در سرزمین‌های اشغالی به خونریزی ختم شود. وی با این ادعا که «این اعتراض‌ها بخشی از موج فتنه‌انگیزی علیه نتانیاهو است»، گفته: «واقعاً بابت این فضای مملو از نفرت نگرانم».شنبه شب جمعیت انبوهی از ساکنان قدس اشغالی اطراف اقامتگاه نتانیاهو تجمع کرده و سپس با راهپیمایی در خیابان‌های مجاور، خواستار استعفای وی شدند. شامگاه پنجشنبه نیز حداقل ۵۵ نفر از معترضانی که با تجمع مقابل اقامتگاه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواستار استعفای او شده بودند، توسط پلیس بازداشت شدند. این چندمین بار طی هفته‌های اخیر است که ساکنان شهرهای مختلف فلسطین اشغالی از جمله تل‌آویو و قدس اشغالی با برگزاری تظاهرات، اعتراضات خود را به سیاست‌های مختلف نتانیاهو از جمله طرح اشغال 30 درصدی کرانه باختری، افزایش اختیارات نیروهای امنیتی به بهانه مقابله با ویروس کرونا و همچنین پرونده‌های فساد وی نشان می‌دهند.
نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد بیش از نیمی از ساکنان اراضی اشغالی نسبت به تأمین هزینه‌هایشان به دلیل بحران اقتصادی ناشی از کرونا نگرانند. رسانه‌های صهیونیستی که نتایج این نظرسنجی را منتشر کرده‌اند می‌گویند، این نظرسنجی نشان می‌دهد بیش از نیمی از اسرائیلی‌ها
(۵۵ درصد) نسبت به دشواری‌های تأمین هزینه‌های زندگی‌ در پی بحران ناشی از شیوع کرونا نگرانند. طبق این نظرسنجی، یک میلیون و 200 هزار شهرک نشین صهیونیست فاش کرده‌اند که آنها و یا یکی از اعضای خانواده‌شان به دلیل بحران اقتصادی ناشی از کرونا، مقدار غذای مصرفی‌شان را کاهش داده‌اند. نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که احساس سختی و نگرانی صهیونیست‌ها هر روز بیشتر می‌شود و وضعیت بهداشتی اراضی اشغالی در پی بحران کرونا نیز ضعیف شده است و یک سوم ساکنان آن نگران مبتلا شدن به کرونا هستند.
آتش زدن مسجد در کرانه باختری!
از سوی دیگر، شهرک‌نشینان صهیونیست در جدیدترین تجاوزهای خود بخش‌هایی از مسجد «البر و الاحسان» در شهر «البیره» کرانه باختری را آتش زدند. بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی فلسطین «وفا»، «عزام اسماعیل» شهردار البیره اعلام کرده، شهرک‌نشینان بامداد دوشنبه به شهر یورش برده‌ و ضمن آتش زدن بخش‌هایی از مسجد، شعارهای نژادپرستانه بر روی دیوارهای داخلی مسجد نوشتند. شهرداری البیره این اقدام را محکوم کرده و آن را نشانه «ذهنیت افراطی» کابینه رژیم صهیونیستی دانسته است. وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین نیز این اقدام را محکوم و اعلام کرده، رژیم صهیونیستی مسئول این اقدام جنایتکارانه و نژادپرستانه است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 7 مرداد 1399
چهارشنبه 8 مرداد 1399 12:01 ب.ظ
مرگ بر سران کافر اعراب بت پرست

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات